Ухвала
від 06.11.2017 по справі 806/688/17
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

06 листопада 2017 року м. Київ К/800/31794/17

Суддя Вищого адміністративного суду України Мороз В.Ф., перевіривши касаційну скаргу ПСП "Агрофірма "Світанок" на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 16 березня 2017 року та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 12 вересня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру" в особі Житомирської регіональної філії ДП "Центр ДЗК", треті особи: приватне сільськогосподарське підприємство "Агрофірма "Світанок", Дочірнє підприємство "Умань-Агро" про визнання протиправним та скасування рішення,

встановив:

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 03 жовтня 2017 року касаційна скарга залишена без руху і надано строк для усунення недоліків до 19 жовтня 2017 року.

Скаржником виконано вимоги ухвали судді Вищого адміністративного суду України, а тому касаційна скарга вважається такою, що за формою та змістом відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України.

Таким чином, перешкоди для відкриття касаційного провадження відсутні.

Керуючись статтями 214, 215 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ПСП "Агрофірма "Світанок" на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 16 березня 2017 року та постанову Житомирського апеляційного адміністративного суду від 12 вересня 2017 року.

Витребувати з Житомирського окружного адміністративного суду адміністративну справу за №806/688/17 .

Надіслати копію ухвали та копію касаційної скарги особам, які беруть участь у справі та надати строк для подачі заперечення на касаційну скаргу протягом 10 днів з часу отримання копії ухвали.

Встановити, що в 10-денний строк з дня отримання цієї ухвали, особи, які беруть участь у справі можуть подати до Вищого адміністративного суду України заперечення на касаційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.Ф. Мороз

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення06.11.2017
Оприлюднено30.11.2017
Номер документу70589077
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —806/688/17

Постанова від 22.08.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Берназюк Я.О.

Ухвала від 21.08.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Берназюк Я.О.

Ухвала від 23.07.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Берназюк Я.О.

Ухвала від 06.11.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз В.Ф.

Ухвала від 03.10.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз В.Ф.

Постанова від 12.09.2017

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Шевчук С.М.

Ухвала від 04.09.2017

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Шевчук С.М.

Ухвала від 18.04.2017

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Шевчук С.М.

Постанова від 16.03.2017

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Семенюк Микола Миколайович

Постанова від 16.03.2017

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Семенюк Микола Миколайович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні