Ухвала
від 12.12.2017 по справі 815/3769/15     
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 815/3769/15

УХВАЛА

12 грудня 2017 року м.Одеса

У залі судових засідань №29

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді Харченко Ю.В.

При секретарі Рудченко О.І.

Розглянувши в порядку письмового провадження клопотання повноважного представника відповідача - ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» (від 12.12.2017р. вхід.№34360/17) щодо зупинення провадження у справі до терміну, встановленого судом,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за адміністративним позовом Заступника прокурора Київського району м.Одеси в інтересах держави в особі ОСОБА_2 територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» про стягнення заборгованості у загальному розмірі 17000грн.

У судове засідання 12.12.2017 р. сторони не з'явилися, про дату, час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином, та своєчасно.

12.12.2017р. до Одеського окружного адміністративного суду надійшло клопотання (вх.№34359/17) за підписом повноважного представника позивача ОСОБА_2 територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку -ОСОБА_3., у якому, серед іншого, викладено прохання щодо проведення судового засідання, призначеного на 12.12.2017 р., без участі представника позивача.

12.12.2017р. до Одеського окружного адміністративного суду надійшло клопотання (вх.№34360/17) за підписом повноважного представника відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» - ОСОБА_4 про зупинення провадження по справі до терміну, встановленого судом, для надання можливості та часу підготувати обґрунтування правової позиції на позовну заяву.

Згідно з ч.7 ст.9 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

Відповідно до ч.6 ст.128 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Таким чином, з урахуванням того, що від повноважного представника позивача - ОСОБА_2 територіального управління Національної комісії з цінних паперів до суду надійшло клопотання (вхід.№ 34359/17 від 12.12.2017р.) з проханням провести судове засідання, призначене на 12.12.2017 р., без його участі, судом ухвалено рішення щодо розгляду клопотання повноважного представника відповідача - ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» (від 12.12.2017р. вхід.№34360/17) щодо зупинення провадження у справі до терміну, встановленого судом, в порядку письмового провадження, відповідно до ч.6 ст.128 КАС України.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Відтак, беручи до уваги вищевикладене, суд вважає за можливе клопотання представника відповідача - ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» (від 12.12.2017р. вхід.№34360/17), задовольнити, та зупинити провадження по справі до 26.12.2017р. - 11год. 00хв., для надання можливості та часу повноважному представнику відповідача - ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» підготувати, та надати суду обґрунтування правової позиції на адміністративний позов.

Керуючись ч.7 ст.9, ч.6 ст.128, п.4 ч.2 ст.156, ст.ст.160,165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання повноважного представника відповідача - ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» (від 12.12.2017р. вхід.№34360/17) щодо зупинення провадження у справі №815/3769/15, до терміну встановленого судом, задовольнити.

2. Зупинити провадження у справі №815/3769/15 за позовом Заступника прокурора Київського району м.Одеси в інтересах держави в особі ОСОБА_2 територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» про стягнення заборгованості у загальному розмірі 17000грн., до 26.12.2017р. - 11год. 00хв., для надання можливості та часу повноважному представнику відповідача - ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажник» підготувати, та надати суду обґрунтування правової позиції на адміністративний позов.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом приписів ч.3 ст.160 КАС України, та проголошення у судовому засіданні лише вступної та резолютивної частини ухвали, апеляційна скарга до суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили в порядку, передбаченому положеннями ст.254 КАС України.

Суддя Харченко Ю.В.

СудОдеський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення12.12.2017
Оприлюднено14.12.2017
Номер документу70948942
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —815/3769/15     

Ухвала від 20.07.2018

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Харченко Ю. В.

Рішення від 19.07.2018

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Харченко Ю. В.

Ухвала від 12.07.2018

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Харченко Ю. В.

Ухвала від 26.12.2017

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Харченко Ю. В.

Рішення від 17.01.2018

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Харченко Ю. В.

Ухвала від 12.12.2017

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Харченко Ю. В.

Ухвала від 08.12.2017

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Харченко Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні