КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
та призначення справи до судового розгляду
03 листопада 2017 року № 810/3724/17
Суддя Київського окружного адміністративного суду Брагіна О.Є., розглянувши позовну заяву головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області до Боярського будинку відпочинку Українського товариства сліпих про застосування заходів реагування,
в с т а н о в и в:
ГУ ДСНС України у Київській області звернулося до суду з позовом про застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації (роботи) будівель та приміщень Боярського будинку відпочинку Українського товариства сліпих (код за ЄДРПОУ: 03968015) за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Лісна, 1, до повного усунення порушень, зазначених в акті від 20.10.2017 р. № 184.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 183-2 КАСУ в адміністративних справах щодо застосування у випадках, передбачених законом, заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю), якщо вони можуть бути застосовані виключно за судовим рішенням, застосовується скорочене провадження.
Проте, ч. 4 цієї статті передбачено, що у разі недостатності повідомлених позивачем обставин або якщо за результатами розгляду поданого відповідачем заперечення суд прийде до висновку про неможливість ухвалення законного судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, суд розглядає справу за загальними правилами цього Кодексу, про що постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.
За результатом розгляду викладених позивачем у позовній заяві обставин суд дійшов висновку щодо їх недостатності та необхідності у зв'язку з цим витребування додаткових доказів, що є підставою для розгляду справи за загальними правилами КАСУ.
Спір виник із публічно-правових відносин та відповідно до статей 3, 4 та 17 КАСУ належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства.
Даний позов підсудний Київському окружному адміністративному суду та поданий з додержанням вимог статей 104-106 КАСУ, перешкоди для відкриття провадження в адміністративній справі, що передбачені статтями 108-109 КАСУ, відсутні.
При підготовці справи до судового розгляду суд проводить підготовчі дії, визначені ст. 110 КАСУ, зокрема, приймає рішення про витребування документів та інших матеріалів, вживає заходи щодо невідкладного розгляду і вирішення справи, вирішує інші питання, що необхідні для повного та об'єктивного розгляду справи.
Визнавши подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі, керуючись ст.ст. 11, 106, 107, 110, 160, 165, 183-2 КАСУ, суд
у х в а л и в:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі. Справа розглядатиметься одноособово суддею Брагіною О.Є.
2. Запропонувати відповідачу у строк до 16 листопада 2017 року подати суду письмові заперечення проти позову та докази на їх підтвердження.
3. Зобов'язати позивача у строк до 16 листопада 2017 року подати суду оригінали (для огляду) та належним чином завірені копії (для долучення до матеріалів справи) усіх документів, які стали підставами для звернення до суду з даним позовом та доказів, які підтверджують факт виявлених порушень під час проведення перевірки щодо додержання відповідачем вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.
4. Призначити справу до судового розгляду на 17 листопада 2017 року о 15:00.
Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 1-й під'їзд, 6-й поверх).
5. Викликати для участі в судовому засіданні сторони (їх представників).
6. Копію ухвали суду разом із інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки надіслати особам, які беруть участь у справі.
7. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Брагіна О.Є.
І Н Ф О Р М А Ц І Я
про права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі,
встановлені Кодексом адміністративного судочинства України
Відповідно до ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.11.2017 |
Оприлюднено | 27.12.2017 |
Номер документу | 71240567 |
Судочинство | Адміністративне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні