Справа № 3-689/11
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 квітня 2011 року м.Лубни
Суддя Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Литвин М. М. розглянувши матеріали, які надійшли від Лубенського МРВ УМВС в Полтавській області про притягнення до адмінвідповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, 1-й туп. Вул..Б.Хмельницького,11, не працюючого, ідент.код невідомий,
за ст.173-2 ч.2 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
11.04.2011 року близько 09-00 год. ОСОБА_2, перебуваючи в нетверезому стані у помешканні своєї матері в с. Мацківці Лубенського району, вчинив насильство психологічного характеру в сім"ї відносно своєї матері, при цьому висловлювався брутальною лайкою в її адресу та погрожував фізичною розправою, на зауваження не реагував.
Свою вину ОСОБА_2 визнав, крім того, його вина доведена протоколом про скоєне ним правопорушення та матеріалами справи в їх сукупності. В скоєному розкаюється.
Своїми діями ОСОБА_2 скоїв адміністративне правопорушення за ст.173-2ч.2 КУпАП, оскільки повторно, протягом року притягується до адміністративної відповідальності за ст.173-2 КУпАП. Згідно постанови судді Лубенського міськрайонного суду від 14 березня 2011 року за ст.173-2 ч.1 КУпАП на нього було накладено штраф в сумі 85 грн. .
ОСОБА_2 вчинив насильство в сім»ї і, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини що пом"якшують і обтяжують відповідальність, повинен нести відповідальність за ст.173-2 ч.2 КУпАП у вигляді адміністративного арешту.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності на підставі ст. 173-2 ч.1 КУпАП у вигляді адміністративного арешту терміном на 5 (п ять) діб з відбуванням покарання в ІТТ Лубенського МРВ УМВС.
Строк відбування покарання рахувати з 12-00 год. 15.04.2011 року.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області на протязі десяти днів з дня її винесення.
Суддя Лубенського
міськрайонного суду ОСОБА_3
Суд | Лубенський міськрайонний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 20.04.2011 |
Оприлюднено | 28.12.2017 |
Номер документу | 71296274 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Кагарлицький районний суд Київської області
Шевченко І. І.
Адмінправопорушення
Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Литвин М. М.
Адмінправопорушення
Міжгірський районний суд Закарпатської області
Гайдур А. Ю.
Адмінправопорушення
Решетилівський районний суд Полтавської області
Микитенко В. М.
Адмінправопорушення
Першотравенський міський суд Дніпропетровської області
Бондарьова Г. М.
Адмінправопорушення
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Дяченко І. В.
Адмінправопорушення
Миколаївський районний суд Львівської області
Дем'яновський Ю. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні