Справа № 2-1103/09
Провадження № 2-сз/661/23/17
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 грудня 2017 року
Суддя Новокаховського міського суду Херсонської області Матвєєва Н.В., розглянувши заяву філії - Херсонське обласне управління АТ "Ощадбанк" про повернення судового збору, -
в с т а н о в и в :
Меморіальним ордером № 3059 (#128138020) від 01.12.2017 року в рахунок оплати судового збору філією - Херсонське обласне управління АТ "Ощадбанк" було сплачено судовий збір у розмірі 48,00 грн. до місцевого бюджету м. Нова Каховка за подачу до суду заяви про видачу дублікату виконавчого листа № 2-1103/09 від 23.09.2009 року виданого Новокаховським міським судом Херсонської області, боржник - ОСОБА_1.
Ухвалою Новокаховського міського суду Херсонської області від 07 грудня 2017 року заяву повернуто заявнику, у зв'язку з тим, що філія - Херсонського обласного управління АТ "Ощадбанк" є неналежним заявником.
Представник філії - Херсонського обласного управління АТ "Ощадбанк" просить повернути сплачений судовий збір в сумі 48,00 грн., який було сплачено за подачу зазначеної заяви.
Відповідно до п.2 ч.1 ст. 7 Закону України Про судовий збір № 3674-VI від 08.07.2011 року, сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.
Враховуючи те, що заяву повернуто філії - Херсонського обласного управління АТ "Ощадбанк" є підстави для повернення судового збору заявнику.
Керуючись п.2 ч.1 ст. 7 Закону України Про судовий збір ,-
у х в а л и в :
Заяву філії - Херсонського обласного управління АТ "Ощадбанк" задовольнити.
Зобов'язати Управління Державного Казначейства України в Херсонській області повернути філії - Херсонського обласного управління АТ "Ощадбанк" сплачений на розрахунковий рахунок місцевого бюджету м. Нова Каховка судовий збір у сумі 48,00 грн. відповідно до меморіального ордеру № 3059 (#128138020) від 01.12.2017 року.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення, безпосередньо до апеляційного суду Херсонської області. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали, безпосередньо до апеляційного суду Херсонської області.
Суддя Н. В. Матвєєва
Суд | Новокаховський міський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2017 |
Оприлюднено | 29.12.2017 |
Номер документу | 71313381 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новокаховський міський суд Херсонської області
Матвєєва Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні