У Х В А Л А
05 січня 2018 року
м. Київ
справа № 295/8445/17
провадження № 61-1637 ск 17
Верховний Суд у складі судді другої судової палати Касаційного цивільного суду Пророка В. В.,
розглянув касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення апеляційного суду Житомирської області від 28 листопада 2017 року в справі за позовом ОСОБА_2 до Центру професійно-технічної освіти м. Житомира про поновлення на роботі,
В С Т А Н О В И В :
12 грудня 2017 року ОСОБА_2 подав касаційну скаргу засобами поштового зв'язку на адресу Верховного Суду України.
Відповідно до пунктів 4 і 14 частини першої розділу XIII Перехідні положення ЦПК України у редакції Закону України № 2147-VIII від 03 жовтня 2017 року Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів (надалі - ЦПК України) касаційні скарги (подання) на судові рішення у цивільних справах, які подані і розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного цивільного суду та розглядаються спочатку за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу; судові рішення, ухвалені судами апеляційної інстанції до набрання чинності цією редакцією Кодексу, набирають законної сили та можуть бути оскаржені в касаційному порядку протягом строків, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Відповідно до пункту 11 частини першої розділу XIII Перехідні положення ЦПК України заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цієї редакції Кодексу. Такі заяви чи скарги не можуть бути залишені без руху, повернуті або передані за підсудністю, щодо них не може бути прийнято рішення про відмову у прийнятті чи відмову у відкритті провадження за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу, якщо вони подані з додержанням відповідних вимог процесуального закону, які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Відповідно до стаття 323 ЦПК України (в редакції, чинній станом на дату подання касаційної скарги) касаційною інстанцією у цивільних справах є Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Водночас, враховуючи завдання цивільного судочинства, суд не вбачає підстав для повернення касаційної скарги, оскільки відповідно до статті 388 ЦПК України (в чинній редакції) судом касаційної інстанції у цивільних справах є Верховний Суд, до якого передано касаційну скаргу, і вважає за необхідне відкрити касаційне провадження в даній справі.
Касаційна скарга подана в передбачений законом строк та з дотриманням вимог статті 392 ЦПК України.
Наведені в касаційній скарзі доводи містять підстави, передбачені частиною другою статті 389 ЦПК України, для відкриття касаційного провадження.
Керуючись статтями 394, 395 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Відкрити касаційне провадження у даній справі.
Витребувати з Богунського районного суду м. Житомира цивільну справу № 295/8445/17 (2/295/2885/17) за позовом ОСОБА_2 до Центру професійно-технічної освіти м. Житомира про поновлення на роботі.
Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз'яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 25 січня 2018 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Суддя В. В. Пророк
Суд | Верховний Суд |
Дата ухвалення рішення | 05.01.2018 |
Оприлюднено | 10.01.2018 |
Номер документу | 71469868 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Верховний Суд
Пророк Віктор Васильович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні