3.5
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про відкладення підготовчого засідання
18 січня 2018 року СєвєродонецькСправа № 812/2020/17
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Шембелян В.С., розглянувши у письмовому провадженні клопотання представника позивача про відкладення розгляду справи за адміністративним позовом заступника керівника Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області до Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 комбінованого типу Попаснянської районної ради Луганської області» , Відділу освіти Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області, третя особа, яка не заявляє самостійних позовних вимог на стороні відповідача - Попаснянська районна рада Луганської області про визнання незаконною бездіяльності, застосування заходів реагування у вигляду повного зупинення експлуатації (роботи) об'єкту,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Луганського окружного адміністративного суду перебуває зазначена адміністративна справа.
18 січня 2018 року від представника позивача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи, у зв'язку з необхідністю наданням часу для уточнення позовних вимог.
Відповідно до п. 3, ч. 2 ст. 181 КАС України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 180 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Частиною другою статті 180 КАС України визначено питання які суд повинен з'ясувати під час підготовчого засідання.
Згідно з частиною третьою статті 223 КАС України про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.
Оскільки позивач потребує додаткового часу для уточнення позовних вимог, суд дійшов висновку про обґрунтованість клопотання про відкладення розгляду справи.
Керуючись статтями 9, 180, 181, 205, 223, 241, 243, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
Відкласти розгляд адміністративної справи за позовом заступника керівника Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області до Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 комбінованого типу Попаснянської районної ради Луганської області» , Відділу освіти Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області, третя особа, яка не заявляє самостійних позовних вимог на стороні відповідача - Попаснянська районна рада Луганської області про визнання незаконною бездіяльності, застосування заходів реагування у вигляду повного зупинення експлуатації (роботи) об'єкту.
Наступне підготовче засідання призначити на 22 січня 2018 року о 13 год. 30 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Космонавтів, 18.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена в апеляційному порядку.
СуддяОСОБА_1
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.01.2018 |
Оприлюднено | 18.01.2018 |
Номер документу | 71654207 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
В.С. Шембелян
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні