Ухвала
від 29.01.2018 по справі 329/61/18
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 329/61/18

Провадження № 2/329/74/2018

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

29 січня 2018 року смт Чернігівка

Суддя Чернігівського районного суду Запорізької області Богослов А.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до КУ «Чернігівський психоневрологічний інтернат» ЗОР, про скасування дисциплінарного стягнення та відшкодування моральної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

Так, 24 січня 2018 року позивач звернулася до суду із позовною заявою до відповідача про скасування дисциплінарного стягнення та відшкодування моральної шкоди.

Відповідно до ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи.

Однак, в позовній заяві ОСОБА_1 не зазначено адреси електронної пошти сторін. Також позовна заява не містить даних щодо вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; відсутнє зазначення відомостей про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; не зазначено докази, які не можуть бути подані разом з позовною заявою, незважаючи на те, що позивачем до позовної заяви долучено клопотання про витребування доказів, що свідчить про існування таких доказів; відсутнє зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; не зазначений попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач понесла і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи.

Згідно з ч.1 ст.177 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії.

Однак, копія позовної заяви не відповідає її оригіналу в частині зазначення переліку документів та інших доказів, що додаються до заяви.

Частиною 5 ст.177 ЦПК України передбачено, що позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Статтею 95 ЦПК України передбачені вимоги до письмових доказів або їх копій, які подаються до суду.

Так, ч.2 ст.95 ЦПК України передбачає, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Абзацом другим ч.5 ст.95 ЦПК України передбачено, що учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який заходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Однак, копії паспорта громадянина України на ім'я позивача, довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, відомостей про видачу заробітної плати, звернення щодо надання роз'яснення з приводу переслідування, заяви КУ «Чернігівський психоневрологічний інтернат» ЗОР №839, листів Чернігівського відділення поліції від 23.12.2015 №50/541, від 06.02.2017 №552/54-2017, від 28.12.2017 №50/586, заяви позивача від 22.12.2017, незасвідчені позивачем взагалі.

Отже, позивачу необхідно зазначити адреси електронної пошти сторін. Вказати в позовній заяві дані щодо вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; зазначити відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; зазначити докази, які не можуть бути подані разом з позовною заявою; зазначити щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; зазначити попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач понесла і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи. Надати до суду копію позовної заяви, яка повністю відповідає її оригіналу. Засвідчити належним чином копії документів та інших доказів, які додані до позовної заяви із зазначенням дати такого засвідчення.

Відповідно до ч.ч.1,2 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Таким чином, доходжу до висновку, що позовна заява не відповідає вимогам ЦПК України і підлягає залишенню без руху.

Керуючись ст. 185 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до КУ «Чернігівський психоневрологічний інтернат» ЗОР, про скасування дисциплінарного стягнення та відшкодування моральної шкоди, - залишити без руху, надавши позивачу десять днів з дня отримання ухвали суду для усунення недоліків.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк, заява вважається неподаною та повертається представнику позивача зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя А.В. Богослов

СудЧернігівський районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення29.01.2018
Оприлюднено30.01.2018
Номер документу71856858
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —329/61/18

Постанова від 19.09.2018

Цивільне

Апеляційний суд Запорізької області

Воробйова І. А.

Ухвала від 26.06.2018

Цивільне

Апеляційний суд Запорізької області

Воробйова І. А.

Ухвала від 27.06.2018

Цивільне

Апеляційний суд Запорізької області

Воробйова І. А.

Рішення від 07.05.2018

Цивільне

Чернігівський районний суд Запорізької області

Богослов А. В.

Рішення від 07.05.2018

Цивільне

Чернігівський районний суд Запорізької області

Богослов А. В.

Ухвала від 13.03.2018

Цивільне

Чернігівський районний суд Запорізької області

Богослов А. В.

Ухвала від 19.02.2018

Цивільне

Чернігівський районний суд Запорізької області

Богослов А. В.

Ухвала від 19.02.2018

Цивільне

Чернігівський районний суд Запорізької області

Богослов А. В.

Ухвала від 29.01.2018

Цивільне

Чернігівський районний суд Запорізької області

Богослов А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні