Ухвала
від 12.02.2018 по справі 456/490/18
СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 456/490/18

Провадження № 2/456/726/2018

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

12 лютого 2018 року місто Стрий Львівської області

Суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області Гулкевич О. В. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання земельної ділянки об'єктом спільної сумісної власності та визнання права власності на ? частини земельної ділянки,

в с т а н о в и в :

05.02.2018 року (згідно відбитку поштового штемпеля) позивачка звернулась в Стрийський міськрайонний суд з позовом до відповідача про визнання земельної ділянки об'єктом спільної сумісної власності подружжя та визнання права власності на ? частини земельної ділянки в м. Стрий Львівської області по вул. Швеця Тадея, 2, площею 0,08 га (з урахуванням того що з нею залишились проживати їх спільні діти).

Положення пункту 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод гарантує кожному право подати до суду будь-який позов, що стосується його цивільних прав і обов'язків. Проте право на суд не є абсолютним і воно може бути піддане обмеженням, дозволеним за змістом, тому що право на доступ до суду за своєю природою потребує регулювання з боку держави.

Згідно з частиною 1 статті 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати статті 175 ЦПК України, а також вимогам статті 177 цього Кодексу.

Згідно ч.5 ст.177 ЦПК України позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Згідно вимог ч.ч.1,2,4,5 ст.95 ЦПК України письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який заходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

У відповідності до частини 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Подана позовна заява не відповідає вищевказаним вимогам, оскільки; додані копії письмових доказів не засвідчені належним чином, відповідно до вимог ст.95 ЦПК України, не додано свідоцтв про народження дітей, не додано доказу спільного проживання їх з матір?ю.

З огляду на зазначене позовну заяву слід залишити без руху і надати позивачці строк для усунення вищезазначених недоліків.

Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві, що встановлено положеннями частини 3 ст. 185 ЦПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.1-19,23,33,34,49,174-177,184,185,352-355 Цивільного процесуального кодексу України, суддя, -

у х в а л и в :

позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання земельної ділянки об'єктом спільної сумісної власності та визнання права власності на ? частини земельної ділянки залишити без руху і надати позивачці строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання ним копії даної ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з часу її підписання.

Суддя ОСОБА_3

СудСтрийський міськрайонний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення12.02.2018
Оприлюднено15.02.2018
Номер документу72185763
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —456/490/18

Ухвала від 06.09.2018

Цивільне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Гула Л. В.

Ухвала від 13.07.2018

Цивільне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Гула Л. В.

Ухвала від 01.06.2018

Цивільне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Гула Л. В.

Ухвала від 21.03.2018

Цивільне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Гулкевич О. В.

Ухвала від 01.03.2018

Цивільне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Гулкевич О. В.

Ухвала від 12.02.2018

Цивільне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Гулкевич О. В.

Ухвала від 12.02.2018

Цивільне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Гулкевич О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні