Рішення
від 21.02.2018 по справі 235/4961/17
КРАСНОАРМІЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження 2/235/69/18

Справа №235/4961/17

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 лютого 2018 року м.Покровськ

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

в складі: головуючого судді Хмельової С.М.

за участю представника позивача ОСОБА_1

представника відповідача ОСОБА_2

помічника судді Дадашевої О.В., яка за дорученням судді здійснює повноваження секретаря судового засідання

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду №7 м. Покровська цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до Громадської організації Садівниче товариство Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м.Покровськ про зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

До Красноармійського міськрайонного суду звернулась ОСОБА_3 з позовом до Громадської організації Садівниче товариство Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м. Покровськ про зобов'язання вчинити певні дії. В обґрунтування заявлених вимог зазначила, що вона є членом ГО садівничого товариства «Железнодорожник» . Садова ділянка №2/2 площею 0,0412 га.

2.07.2017 року розглядалось питання щодо неправильного підключення до

електричної мережі дачного будиночка, яким позивачка користується, що підтверджується випискою з протоколу №4 засідання членів правління ГО СТ «Железнодорожник» від 2.07.2017 року.

На засіданні членів правління було вирішено: за розкрадання електричної енергії

дачний будиночок ОСОБА_3 відключити від електричної мережі без права підключення та накласти на неї штраф на підставі Постанови загального зібрання членів ГО СТ Железнодорожник від 29.01.2017 року п. 19, покарати у вигляді штрафу у сумі 600 грн.

На підставі протоколу від 02.07.2017 року було фактично припинено

електропостачання до дачного будиночку, розташованого на земельній ділянці №2/2.

Позивачка вважає такі дії відповідача незаконними з наступних підстав.

Протягом 2012-2015 років вона регулярно сплачувала за використану електричну енергію, що підтверджується квитанціями про сплату.

У липні 2013 року сплатила за користування електричною енергією 9 грн. - тобто за 20 кВт/год (показання електроприладу попередні 00450, поточні 00470), що підтверджується квитанцією №225 від 2.07.2013 року.

У 2014 році стався порив ліній електропередач і тривалий час позивачка не користувалась електричною енергією, при цьому сплачувала 5 грн. за холостий хід трансформатора, що підтверджується квитанцією №153 від 1.07.2015 року.

У 2015 році відбулась переплата за користування електричною енергію, тому вона тимчасово припинила проведення оплати.

Протягом 2016 року хворів чоловік позивачки, інвалід І групи, за яким вона доглядала, тому не користувалась дачною ділянкою.

За підрахунками позивачки за її дачним будиночком відсутня заборгованість по сплаті за електропостачання.

Згідно ст. 97 ЦК України, управління товариством здійснюють його органи. Органами управління товариством є загальні збори його учасників і виконавчий орган, якщо інше не встановлено законом.

Відключення дачного будиночка від електромережі відбулось на підставі перевірки комісією, яка була утворена з метою перевірки дачних будиночків на правильність підключення до електричної мережі.

Проте, позивачка вважає, що у відповідача відсутні повноваження на проведення перевірки підключення до електромережі. Перевірка була проведена з надуманих підстав. У протоколі не зазначені сума заборгованості за електроенергію, не зазначено, за що виникла вказана заборгованість, з чого вона складається, період її виникнення.

Оскільки вона була належним чином приєднана до електромережі СТ Железнодорожник , то при здійсненні відключення від електропостачання, відповідач зобов'язаний керуватися у тому числі і Правилами користування електричною енергією для населення.

Товариство є колективним споживачем електроенергії і користується в своїх взаємовідносинах з енергопостачальною організацією усіма правами (як і несе відповідальність), встановленими Законом України Про електроенергетику та Правилами користування електроенергією.

Поняття колективний споживач електроенергії визначає, що всі члени садівничого товариства - користувачі електроенергії є власниками розподільчих мереж товариства. Вони несуть колективну відповідальність за електроенергію, втрачену в загальних мережах та індивідуальну відповідальність за електроенергію, спожиту у власних будиночках на ділянках (за показниками індивідуальних лічильників).

У відповідача відсутні підстави на відключення дачного будиночку від постачання електроенергії. Будь-яких приписів, вимог та попереджень від відповідача про відключення від електропостачання до позивачки не надходило.

Діючим законодавством взагалі не передбачено відключення від електромережі без права підключення .

Позивачка зазначає, що належним чином виконувала свої обов'язки, своєчасно сплачувала відповідачу за спожиту електроенергію, не має жодного відношення до пошкодження приладу обліку та його опломбування.

Отже, підстав для відключення її будинку від енергопостачання не було, а тому відключення здійснено неправомірно, а накладення на штрафу у розмірі 600 грн. не має законних підстав.

Позивачка просить суд зобов'язати відповідача підключити до електромережі належний їй дачний будиночок №2-2. Та стягнути з відповідача на її користь понесені судові витрати.

Позивачка до судового засідання не з'явилась, її представник в судовому засіданні підтримала позовні вимоги та просила суд їх задовольнити.

Представник відповідача ОСОБА_2, який є головою правління ГО СТ Железнодорожник в запереченнях проти позовних вимог зазначив, що ГО СТ Железнодорожник - є юридичною особою, а саме унітарним підприємством, яке засноване на власності об'єднання громадян для здійснення господарської діяльності у відповідності до статуту організації, що обумовлено ст.ст.93, 112 Господарського кодексу України, ст.1 Закону України Про громадські об'єднання від 22.03.2012р. №4572-17 та Розділом 1 статуту, затвердженого загальними зборами членів ГО СТ Железнодорожник , за протоколом №3 від 14.11.2016р.

Розділом 2 Статуту обумовлена мета та напрямки діяльності, права ГО СТ Железнодорожник , зокрема у п.2.1 зазначено, що метою діяльності Товариства є задоволення та захист законних соціальних, економічних, територіальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів.

Задля задоволення вищенаведених інтересів усіх членів ГО СТ Железнодорожник , Товариство уклало договір про постачання електричної енергії № 142 від 10.11.2008р. (далі - Договір №142) з ПАТ ДТЕК Донецькобленерго (далі - Енергопостачальник), у відповідності до якого Енергопостачальник постачає електричну енергію на об'єкти споживача-Товариства, а споживач-Товариство зобов'язується сплачувати кошти за використану електроенергію, що обумовлено умовами Договору №142.

Правовідносини, які виникають в процесі продажу і купівлі електричної енергії між виробниками або постачальниками електричної енергії та споживачами регламентуються, насамперед Законом України Про електроенергетику від 16.10.1997р., №575/97-ВР (далі - Закон № 575/97-ВР) та Правилами користування електричною енергією, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 02.08.1996р., №417/1442 (далі - ПКЕЕ). Також, що стосується побутових споживачів, зазначені правовідносини регламентуються Правилами користування електричною енергією для населення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999р. № 1357.

На сьогоднішній день Товариство є юридичною особою-споживачем електричної енергії на підставі Договору № 142, який укладено з енергопостачальником - ПАТ ДТЕК Донецькобленерго , яке має Ліцензію № 036309, серія АД на Постачання електричної енергії за регульованим тарифом яка видана Енергопостачальнику в рамках ПКЕЕ, Закону №575/97- ВР та Закону України Про природні монополії .

ОСОБА_3 у своєму позові посилається на норми ПКЕЕН, зокрема п.п.34 - 36, та ст.24 Закону № 575/97-ВР, зазначаючи, що Товариство - є енергопостачальною та/або електропередавальною організацією, що насправді не відповідає дійсності, оскільки, з огляду на положення законодавства, норми, на які Позивач посилається у своєму позові, застосовуються лише у тих випадках, коли один із суб'єктів правовідносин - з енергопостачальна та/або електропередавальна організація, у якої є відповідна ліцензія на право займатись такого роду діяльністю.

Зазначені правовідносини виникають лише на підставі відповідного договору про постачання/споживання електричної енергії, який неможливо укласти між Товариством та ОСОБА_3, з тих підстав, що ГО СТ Железнодорожник не є енергопостачальною та/або електропередавальною організацією та який взагалі ніколи не укладався.

В даному випадку ГО СТ Железнодорожник виступає не у якості енергопостачальника та/або енергопостачальної організації, а у якості Населеного пункту , тобто юридичної особи- споживача, яка закуповує електричну енергію у енергопостачальної організації ПАТ ДТЕК Донецькобленерго у відповідності до Договору №142, для забезпечення потреб Споживачів населеного пункту , тобто дачних будинків садоводів Товариства, керуючись виключно Статутом.

ГО СТ Железнодорожник не є постачальником електричної енергії або електропередавальною організацією, оскільки Товариство не має відповідних ліцензій на зайняття такого роду діяльністю та у відповідності до Статуту, такої діяльності не здійснює взагалі.

Щодо суті обставин зазначеної справи зазначають, що 19.05.2017р. членами правління Товариства, у складі: електрика ОСОБА_4, старшого по доріжці ОСОБА_5 та голови правління ОСОБА_6, здійснювалася перевірка, щодо заборгованості та неправильного підключення до електричної мережі дачного будинку №2-2, садоводу ОСОБА_3

В ході перевірки були виявлені факти порушення позивачем норм Статуту, зокрема п.п.3.7.13., 3.8.5. та п.19 Постанови загального звітно-виборного збору уповноважених членів ГО СТ Железнодорожник від 29.01.2017р. №б/н (далі - Постанова від 29.01.2017р.), а саме:

- самовільне підключення електропроводки до електричної мережі Товариства, з метою розкрадання електричної енергії в обхід електролічильника;

- відсутність пломби на електролічильнику;

- зміщення механічного диску електролічильника;

- зняття кришки клемного рядку електролічильника та підключення дачного будинку сусіда №2-1 садовода ОСОБА_7 без заяви та рішення правління Товариства.

Електрична енергія споживається, електролічильником не враховується.

На підставі п.3.8.5. Статуту та п.19 Постанови від 29.01.2017р. виявлене порушення було зафіксовано актом про порушення від 19.05.2017р. №б/н (далі - ОСОБА_8 від 19.05.2017р.) та вже 02.07.2017р. протоколом засідання членів правління №4 від 02.07.2017р. (далі - Протокол №4) у тому-же складі, було прийняте рішення, щодо відключення від електромережі Товариства дачного будинку №2-2 садовода ОСОБА_3 та накладення штрафу у розмірі 600 грн.

Звертають увагу суду на ту обставину, що Протоколом №4 зафіксовано, що ОСОБА_3 обвинуватила комісію, у тому, що саме її члени зірвали пломбу електролічильника та зламали його. Однак, на пропозицію комісії, щодо передачі її електролічильника у Красноармійський РЕМ, що є структурним підрозділом ПАТ ДТЕК Донецькобленерго, оскільки саме ця організація постачає електричну енергію Товариству у відповідності до Договору №142, для проведення відповідної перевірки/експертизи цього лічильника, вона відмовилася та зазначила, що нікого до лічильника не допустить.

З огляду на вищенаведені норми, зокрема Статуту, Постанови від 29.01.2017р., з урахуванням обставин, зазначених ОСОБА_8 від 19.05.2017р. та Протоколом №4 можна чітко ствердити, що ОСОБА_3 все таки здійснювала вищенаведені порушення та усіляко намагається уникнути відповідальності за їх скоєння.

Щодо заявлених вимог у позові, просять звернути увагу суду, що однією з вимог ОСОБА_3 у своєму позові є зобов'язання Товариства підключити до електричної мережі дачний будинок №2-2.

Однак, ГО СТ Железнодорожник - є юридичною особою, котра має організаційно- правову форму Громадська організація та здійснює господарську діяльність у відповідності до Статуту, згідно до розділу 5 якого контрольним органом управління - є загальні збори членів правління.

Тому ОСОБА_3, у якості члена Товариства, в даному випадку мала звернутися до керуючого органу останнього з відповідною скаргою для оскарження рішень та/або дій правління Товариства, у якій мали бути зазначені всі обставини на які вона посилається, а вже після отримання відповідної відповіді - звертатися до суду задля її оскарження.

Розділом 6 Статуту обумовлений порядок оскарження рішень, дій, бездітності керівних органів Товариства та розгляду скарг.

Представник відповідача просить суд відмовити у задоволенні позову в повному обсязі.

До участі у справі ухвалою суду від 5 грудня 2017 року було залучено у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ПАТ ДТЕК Донецькобленерго .

В письмових поясненнях третя особа зазначила, що ПАТ ДТЕК Донецькобленерго постачає електричну енергію на об'єкт відповідача, у відповідності до укладеного договору про постачання електричної енергії № 142 від 10.11.2008р. (далі - Договір). Договором обумовлено, що Енергопостачальник постачає електричну енергію на об'єкт Споживача, а Споживач має вчасно сплачувати кошти за використану електричну енергію. Також зазначений договір укладено у відповідності до Правил користування електричною енергією, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики від 02.08.1996р., №417/1442 (даті - Правила), зокрема п.5.4. цих Правил.

Заборгованості за несплату сум за використану електричну енергію перед

їх підприємством у Споживача немає.

З вищенаведеного вбачається, що ПАТ ДТЕК Донецькобленерго у якості

енергопостачальника постачає електричну енергію до об'єкта Споживача (при цьому

розрахунок за використану електричну енергію ведеться у відповідності до одного засобу обліку електроенергії, який встановлено у точці продажу електроенергії, а саме на межі балансової належності електроустановки Споживача), а Споживач, у якості власника електроустановок населеного пункту, вже об'єднує населення на визначеній території та утримує ці електроустановки з метою забезпечення електричною енергією споживачів населеного пункту.

Тобто Енергопостачальник постачає електричну енергію Споживачу, а Споживач

забезпечує електричною енергією садовий будинок позивача у відповідності до норм, які діють в рамках юридичної особи самого садового товариства, зокрема Статуту.

У цих правовідносинах Споживач не має статусу енергопостачальної або

електропередавальної організації, оскільки для займання такого роду діяльністю, чинним законодавством України обумовлено наявність відповідних ліцензій.

Розділом 12 Правил зазначені особливості постачання електричної енергії для

населених пунктів, зокрема у п.12.4. зазначено, що закупівля електричної енергії у

постачальника за рахунок коштів споживачів населеного пункту, умови використання

електричної енергії, розрахунків за неї, умови технічного забезпечення електропостачання електроустановок споживачів населеного пункту, утримання та обслуговування технологічних електричних мереж населеного пункту регулюються установчими документами населеного пункту та/або укладеними у встановленому законодавством порядку договорами між споживачами населеного пункту та населеним пунктом щодо обслуговування технологічних електричних мереж населеного пункту.

Суд, вислухавши учасників справи, свідків, дослідивши матеріали цивільної справи, з'ясувавши всі обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, що мають значення для вирішення справи по суті, встановивши фактичні дані та відповідні їм правовідносини, приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

У п. 19 Постанови загальних звітно-виборчих зборів уповноважених членів Громадської організації Садовниче товариство Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м. Покровськ від 29.01.2017 р. зазначено, що садоводи, які мають в садовому будинку електричне освітлення зобов'язані щомісячно сплачувати за електроенергію. При несплаті за використану електроенергію більше двох місяців постачання електроенергії буде припинено без попередження. Садоводам категорично забороняється користуватись електрозварюванням на своїх дільницях. За користування електроенергією минувши електричних лічильник (розкрадання), до винних осіб буде застосовано штраф в розмірі 600 гривень та відключені від мережі без права підключення (а.с.7-9).

Згідно виписки з протоколу №4 засідання членів правління ГО СТ «Железнодорожник» від 2.07.2017 року, розглядалось питання щодо неправильного підключення до електричної мережі дачного будиночка, яким користується ОСОБА_3 Порядок денний: заборгованість за електричну енергію по першій дільниці, неправильне підключення до електричної мережі.

На засіданні членів правління було вирішено: за розкрадання електричної енергії

дачний будиночок ОСОБА_3 відключити від електричної мережі без права підключення та накласти на неї штраф на підставі Постанови загального зібрання членів ГО СТ Железнодорожник від 29.01.2017 року п. 19, покарати у вигляді штрафу у сумі 600 грн. (а.с.10-11).

Договір про постачання електричної енергії укладено між ВАТ Донецькобленерго та Садовничим товариством Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м. Покровськ 10.11.2008р. (а.с.37-38).

Акт від 19.05.2017р. складено комісією у складі ОСОБА_4С, та ОСОБА_8 в присутності голови правління ОСОБА_2 про те, що вони провели обстеження електромережі всередині будинку в присутності ОСОБА_3 та виявили, що на лічильнику зірвані пломби та те, що вона самовільно підключила ОСОБА_7 (а.с.46).

Статут Громадської організації Садівницьке товариство Железнодорожник затверджено загальними зборами членів, протокол 3 від 1411.2016р. (а.с.47-65).

Згідно Статуту Товариство є неприбутковим добровільним об'єднанням громадян, створеним на основі єдності інтересів для спільної реалізації членами Товариства своїх прав і свобод, для організації та ведення колективного садівництва на земельній ділянці, наданій товариству у безстрокове користування. Згідно п. 2.1 метою діяльності Товариства є задоволення та захист законних соціальних, економічних, територіальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших інтересів своїх членів.

Товариство має право виступати учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права відповідно до законодавства.

Згідно п. 3.1.7 члени товариства сплачують плату за користування електроенергією у розмірі згідно Правил користування електроенергією для населення .

Свідки ОСОБА_9 та ОСОБА_4, суду показали, що вони 19.05.2017р. прийшли до будинку, який належить ОСОБА_3 та виявили, що на електричному лічильнику пошкоджені пломби і заводська і та, що ставили вони. Також був пошкоджений диск. ОСОБА_3 казала, що вона цього не робила. Свідки склали акт та відключили будинок від електропостачання. Також зазначили, що сусідка ОСОБА_7 сплати ОСОБА_3 за підключення до її лічильника 500 гривень.

Свідок ОСОБА_7, суду показала, що обставини справи їй невідомі, грошей вона ОСОБА_3 не давала. На її ділянці, яка розташована поряд з ділянкою ОСОБА_10 електрична енергія відсутня.

Свідок ОСОБА_11 суду показав, що садовий будинок належить його матері ОСОБА_7 Вони звертались до правління товариства з проханням підключитись до електричної мережі, але їм було відмовлено. На їх дільниці відбулась кража, тому він через переноску підключився до розетки на сусідній дільниці, щоб зварити решітку. Жодних коштів ОСОБА_3 він не сплачував, до її лічильника не підключався.

Відповідно до статті 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Відповідно до статті 89 ЦПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

У статті 90 ЦПК України зазначено, що показання свідка - це повідомлення про відомі йому обставини, які мають значення для справи. Не є доказом показання свідка, який не може назвати джерела своєї обізнаності щодо певної обставини.

Якщо показання свідка ґрунтуються на повідомленнях інших осіб, то ці особи повинні бути також допитані. За відсутності можливості допитати особу, яка надала первинне повідомлення, показання з чужих слів не може бути допустимим доказом факту чи обставин, на доведення яких вони надані, якщо показання не підтверджується іншими доказами, визнаними допустимими згідно з правилами цього Кодексу.

Таким чином, враховуючи статті 76, 89, 90 ЦПК України, суд не приймає до уваги покази свідків ОСОБА_9 та ОСОБА_4 про отримання ОСОБА_3 коштів в розмірі 500 гривень за неправомірне підключення.

Пунктом 35 Правил користування електричною енергією для населення, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 р. № 1357, передбачено, що енергопостачальник має право відключити побутового споживача у разі:

самовільного підключення до електричної мережі;

розкрадання електричної енергії, навмисного пошкодження засобу обліку та зриву пломби;

порушення термінів сплати за спожиту електричну енергію у порядку, визначеному пунктом 27 цих Правил, або порушення умов договору про реструктуризацію заборгованості;

неоплати за встановлення нового засобу обліку відповідно до пункту 17 або інших платежів згідно з цими Правилами;

невиконання припису Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної енергії;

зниження показників якості електричної енергії з вини побутового споживача.

Пунктом 36 Правил передбачено, що відновлення постачання електричної енергії побутовому споживачу здійснюється протягом трьох робочих днів у містах та п'яти робочих днів у сільській місцевості після оплати витрат на повторне підключення, усунення виявлених порушень та/або відшкодування збитків, завданих електропостачальнику (електророзподільному підприємству), крім випадку, коли електроустановку побутового споживача відключено у зв'язку з наявністю заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію.

У разі відключення об'єкта побутового споживача через заборгованість відновлення електропостачання здійснюється за рахунок електропостачальника протягом трьох робочих днів у містах та п'яти робочих днів у сільській місцевості після оплати побутовим споживачем заборгованості.

У разі розгляду спірних питань у судовому порядку термін відключення не повинен перевищувати 1 місяця за умови відсутності у побутового споживача заборгованості за спожиту електричну енергію.

Враховуючи, що Правилами користування електричною енергією для населення передбачено право споживача на відновлення електропостачання, суд вважає, що рішення про відключення від електромережі без права підключення суперечить законодавству та порушує права позивача, як члена товариства.

Пунктом 3.8.5 передбачено, що за розкрадання електроенергії поза засоби обліку- утримується вартість незаконно отриманої електроенергії в 10-ти кратному розмірі та відключення від електромережі без права підключення.

Суду не надано відповідачем доказів розміру незаконно отриманої електроенергії, що в свою чергу потягло накладення штрафу в розмірі 600 гривень. Крім того, позивачка не попереджалась про майбутнє відключення від електромережі.

Враховуючи викладене, а також те, що відповідачем не доведено правомірність дій по відключенню позивачки від електричної мережі, позовні вимоги про зобов'язання Громадську організацію Садівниче товариство Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м. Покровськ підключити до електромережі дачний будинок № 2 - 2, ділянка площею 0,0412 га, що належить ОСОБА_3 та розташований на території Садівниче товариство Железнодорожник , є законними та обґрунтованими, та такими, що підлягають задоволенню.

Відповідно до статті 141 ЦПК України з відповідача на користь позивачки підлягають стягненню судові витрати у вигляді судового збору.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 4, 5, 10, 12, 81, 89, 141, 223, 265 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_3 до Громадської організації Садівниче товариство Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м. Покровськ про зобов'язання вчинити певні дії, задовольнити.

Зобов'язати Громадську організацію Садівниче товариство Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м. Покровськ підключити до електромережі дачний будинок № 2 - 2, ділянка площею 0,0412 га, що належить ОСОБА_3 та розташований на території Садівниче товариство Железнодорожник .

Стягнути з Громадської організації Садівниче товариство Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м. Покровськ, код ЄДРПОУ 24157999, на користь ОСОБА_3 судові витрати, які складаються зі сплаченого нею судового збору, в сумі 640 (шістсот сорок) гривень) 00 копійок.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

На рішення суду може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Донецької області через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

В судовому засіданні 21 лютого 2018 року проголошено вступну та резолютивну частини рішення, повний текст рішення виготовлено протягом десяти днів.

Позивачка: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН НОМЕР_1, зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2.

Відповідач: Громадська організація Садівниче товариство Железнодорожник робітників та службовців локомотивного депо м. Покровськ, код ЄДРПОУ 24157999, адреса місцезнаходження: АДРЕСА_1.

Суддя С.М.Хмельова

СудКрасноармійський міськрайонний суд Донецької області
Дата ухвалення рішення21.02.2018
Оприлюднено06.03.2018
Номер документу72577122
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —235/4961/17

Постанова від 03.07.2018

Цивільне

Апеляційний суд Донецької області

Жданова В. С.

Ухвала від 03.07.2018

Цивільне

Апеляційний суд Донецької області

Жданова В. С.

Ухвала від 30.05.2018

Цивільне

Апеляційний суд Донецької області

Жданова В. С.

Ухвала від 16.05.2018

Цивільне

Апеляційний суд Донецької області

Жданова В. С.

Ухвала від 27.04.2018

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Хмельова С. М.

Ухвала від 30.03.2018

Цивільне

Апеляційний суд Донецької області

Жданова В. С.

Рішення від 21.02.2018

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Хмельова С. М.

Ухвала від 05.03.2018

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Хмельова С. М.

Рішення від 21.02.2018

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Хмельова С. М.

Ухвала від 09.01.2018

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Хмельова С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні