Ухвала
від 16.03.2018 по справі 664/300/18
ЦЮРУПИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16.03.2018

Справа № 664/300/18

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

16 березня 2018 року м. Олешки Херсонської області

Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Яценко О.М., дослідивши матеріали позовної заяви за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, Херсонська товарна біржа Ізумруд , про визнання дійсним біржового договору та визнання права власності на нерухоме майно,-

встановив:

ОСОБА_1, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, адреса для листування з яким: м. Херсон, вул.. Потьомкінська, буд. 86, оф. 1, звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, Херсонська товарна біржа Ізумруд , яка розташована за адресою: м. Херсон, вул.. Богородицька, буд. 16, про визнання дійсним біржового договору та визнання права власності на нерухоме майно з підстави того, що оскільки біржовий договір не було нотаріально завірено, тому він не має змоги зареєструвати право власності на нерухоме майно.

Матеріали позовної заяви відповідають вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 13, 19, 187, 189 ЦПК України, суддя

постановив:

Відкрити загальне позовне провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Херсонська товарна біржа Ізумруд , про визнання дійсним біржового договору та визнання права власності на нерухоме майно.

Призначити у справі підготовче засідання, яке відбудеться 25.04.2018 року о 10-00 год. в приміщенні Цюрупинського районного суду Херсонської області, яке розташоване за адресою: 75100, Херсонська область, м. Олешки, вул. Поштова, буд. 48, каб. 210, з повідомленням учасників справи.

Відповідач протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення копії цієї ухвали має право подати відзив на позовну заяву (заперечення проти позову) відповідно до ст. 178, 191 Цивільного процесуального кодексу України. Роз'яснити відповідачу, що копія відзиву та доданих до нього документів позивачам повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду та наданням документів, що підтверджують надіслання (надання відзиву) позивачу.

Роз'яснити, що у випадку ненадання відзиву та доказів на підтвердження обставин на які в ньому здійснюється посилання справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами.

Копію зазначеної ухвали направити позивачу.

Копію зазначеної ухвали, копію позовної заяви з копіями доданих до неї документами направити відповідачу, третій особі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи за веб-адресою Цюрупинського районного суду Херсонської області: http://cr.ks.court.gov.ua .

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Херсонської області протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з дня її складення з приводу відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності через Цюрупинський районний суд Херсонської області.

Суддя підпис ОСОБА_3

Згідно з оригіналом.

Суддя Яценко О.М.

СудЦюрупинський районний суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення16.03.2018
Оприлюднено18.03.2018
Номер документу72783723
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —664/300/18

Рішення від 21.06.2018

Цивільне

Цюрупинський районний суд Херсонської області

Яценко О. М.

Ухвала від 10.05.2018

Цивільне

Цюрупинський районний суд Херсонської області

Яценко О. М.

Ухвала від 16.03.2018

Цивільне

Цюрупинський районний суд Херсонської області

Яценко О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні