Справа №295/2179/18
Категорія 52
2/295/1493/18
УХВАЛА
16.03.2018 року м. Житомир
Суддя Богунського районного суду м. Житомира Гумен Н.В., розглянувши матеріали цивільної справи №295/2179/18 за позовом ОСОБА_1 (місце проживання: 10025 АДРЕСА_1) до Приватного підприємства Рекламно-виробниче агенство Галас (місцезнаходження: 10031 м. Житомир, пров. Луговий, 4а) про припинення трудових відносин, зобов'язання вчинити дії та стягнення моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до Богунського районного суду м. Житомира з позовом до Приватного підприємства Рекламно - виробниче агенство Галас , в якому просить визнати припиненими трудові відносини між ОСОБА_1 та приватним підприємством Рекламно-виробниче агентство Галас з 05.02.2018 року та зобов'язати відповідача видати наказ про звільнення її з роботи 05.02.2018р., зробити у трудовій книжці запис про звільнення та видати її на руки, стягнути з відповідача на користь позивача суму заробітної плати за січень 2018р. та лютий 2018р. в сумі 2125,53 грн., стягнути з відповідача на користь позивача суму компенсації за усі невикористані дні щорічної відпустки у розмірі 7897,51 грн., стягнути з відповідача на користь позивача суму компенсації за час затримки видачі трудової книжки у розмірі 2293,38 грн., стягнути з відповідача на користь позивача суму завданої моральної шкоди у розмірі 30000,00 грн. та стягнути з відповідача на користь позивача суму сплаченого судового збору відповідно до квитанції.
В обґрунтування позовних вимог позивачка посилається на те, що починаючи з 17 вересня 2009 року ОСОБА_1 працювала у приватному підприємстві Рекламно-виробниче агентство Галас на посаді головного бухгалтера. Через особисті обставини, а також погіршення стану здоров'я вона виявила намір звільнитися з роботи, про що подала заяву про звільнення ще 15.01.2018р. з проханням звільнити її з 31.01.2018р. Проте, її заява була проігнорована керівником підприємства ОСОБА_2, і вже не вперше. Тоді позивачка підготувала ще одну заяву про звільнення від 22.01.2018р., де просила звільнити її з 05.02.2018р., та направила її рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення. Даний лист було вручено під відеозапис керівнику відповідача 25.01.2018 р., однак, через небажання керівника належним чином виконати свої обов'язки роботодавця - оформити звільнення, здійснити розрахунок та виплату належних позивачу сум, видати заповнену трудову книжку, а також його психологічні погрози, та неадекватну, неетичну поведінку по відношенню до ОСОБА_1, стан її здоров'я значно погіршився, і вона вимушена була звернутись за медичною допомогою, тому просить в судовому порядку визнати припиненими трудові відносини та зобов'язати відповідача видати наказ про звільнення, зробити у трудовій книжці запис про звільнення та видати її на руки, стягнути суму заробітної плати, суму компенсації за усі невикористані дні щорічної відпустки, суму компенсації за час затримки видачі трудової книжки та суму завданої моральної шкоди .
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.
Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
На підставі пункту 2 ч. 1 ст. 274 ЦПК України справа підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 274, 277 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного підприємства Рекламно - виробниче агенство Галас про припинення трудових відносин, зобов'язання вчинити дії та стягнення моральної шкоди та відкрити провадження у справі.
Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження, передбаченого статтями 274-279 ЦПК України.
Судове засідання для розгляду справи по суті провести 17.05.2018 року о 11 год. 00 хв. у залі судових засідань № 2-Б-7 Богунського районного суду м. Житомира, розташованому за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 1.
Запропонувати відповідачу подати відзив на позов, встановивши відповідачу строк п'ятнадцять днів з дня вручення йому цієї ухвали, протягом якого він має право подати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України. Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи копію відзиву та доданих до нього документів. Роз'яснити відповідачу, що в разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов до позивача.
Запропонувати позивачу в строк три дні з дня отримання копії відзиву подати суду відповідь на відзив, передбачену ст. 179 ЦПК України, до якої застосовуються правила, встановлені частинами третьою-п'ятою ст. 178 ЦПК України. Одночасно з поданням суду відповіді на відзив позивач зобов'язаний її копію надіслати іншим учасникам справи .
Запропонувати відповідачу в строк три дні з дня отримання відповіді на відзив подати суду заперечення, передбачене статтею 180 ЦПК України, до якого застосовуються правила, встановлені частинами третьою-п'ятою ст. 178 ЦПК України. Копію заперечення і доданих до нього одночасно з поданням його суду відповідач повинен надіслати іншим учасникам справи.
Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи права брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на сторінці офіційного вебпорталу судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud0604/
Копію цієї ухвали надіслати позивачу.
Копію цієї ухвали разом із копією позовної зая ви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати відповідачу .
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо мотивів порушення правил підсудності (п. 8 ч. 1 ст. 353 ЦПК України) шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд Житомирської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення; в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Гумен Н.В.
Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:
1.Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.
2.Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі.
Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в заявці.
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 16.03.2018 |
Оприлюднено | 25.03.2018 |
Номер документу | 72918316 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Богунський районний суд м. Житомира
Гумен Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні