ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-21-42, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"21" березня 2018 р.Справа № 922/3367/14
Господарський суд Харківської області у складі:
головуючий суддя Усатий В.О.
судді: Міньковський С.В. , Яризько В.О.
при секретарі судового засідання Мазуренко А.О.
розглянувши матеріали справи
за заявоюТОВ "Харківспецнадра", м. Харків про визнання банкрутом за участю :
ліквідатор - Каленчук О.І.
представник ТОВ "Голден Валлет" - Кобука Р. А.,
ВСТАНОВИВ:
Позивач, ТОВ "Люкстрейдінг" звернувся до суду з позовом, в якому просить суд визнати недійсним результат аукціону з продажу майна ТОВ "Харківспецнадра" , який відбувся 31.07.2017 р. переможцем якого стало ТОВ "Голден Валлет", визнати недійсним договір купівлі-продажу права вимоги підприємства-банкрута від 31.07.2017 р. , укладений між ТОВ "Харківспецнадра" та ТОВ "Голден Валлет".
Ухвалою суду від 16.02.2018 р. враховуючи, що за умови порушення провадження у справі про банкрутство боржника, особливістю вирішення таких спорів є те, що вони розглядаються та вирішуються господарським судом без порушення нових справ, що узгоджується із загальною спрямованістю Закону про банкрутство, який передбачає концентрацію всіх спорів у межах справи про банкрутство задля судового контролю у межах цього провадження за діяльністю боржника, залучення всього майна боржника до ліквідаційної маси та проведення інших заходів, метою яких є повне або часткове задоволення вимог кредиторів, об'єднано справу № 922/328/18 за позовом ТОВ "Люкстрейдінг" про визнання недійсним результат аукціону з продажу майна ТОВ "Харківспецнадра" зі справою № 922/2267/14 про банкрутство ТОВ "Харківспецнадра".
Враховуючи наведене, суд призначив заяву ТОВ "Люкстрейдінг" (вх.№ 328/18 від 13.02.2018 р.) про визнання недійсним результатів аукціону з продажу майна ТОВ "Харківспецнадра" до розгляду на 21.03.2018 р.
Представник ТОВ "Люкстрейдінг" в судове засідання не з"явився, проте надав додоаткові пояснення до заяви та клопотання про відкладання розгляду заяви у зв"язку з неможливістю з"явитися в судове засідання .
В судовому засіданні 21.03.2018 р. предстаник ТОВ "Голден Валлет" заперечував проти відкладання розгляду заяви, надав відзив на заяву, в якому повністю заперечує проти заяви , вважає, що ТОВ "Люкстрейдінг" не є стороною по справі , а подавши цю заяву зловживає процесуальними правами.
Ліквідатор також надала відзив на заяву, в якому заперечує проти неї, оскільки ТОВ "Люкстрейдінг" не є учасником справи.
Заслухавши учасників процесу , враховуючи неявку представника ТОВ "Люкстрейдінг" , суд вважає за необхідне відкласти розгляд заяви.
Керуючись ст.ст. 212, 232-235 ГПК України, ст.ст.37-46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд
УХВАЛИВ:
Відкласти розгляд заяви ТОВ "Люкстрейдінг" (вх.№ 328/18 від 13.02.2018 р.) про визнання недійсним результатів аукціону з продажу майна ТОВ "Харківспецнадра" до розгляду на "25" квітня 2018 р. о(об) 12:40 м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, зал № 328.
Ухвалу направити ліквідатору, ТОВ "Люкстрейдінг", ТОВ "Голден Валлет" , кредиторам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Повний текст ухвали підписано 26.03.2018 р.
Головуючий суддя Суддя Суддя Усатий В.О. Міньковський С.В. Яризько В.О.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 21.03.2018 |
Оприлюднено | 27.03.2018 |
Номер документу | 72971621 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Гребенюк Наталія Володимирівна
Господарське
Господарський суд Харківської області
Усатий В.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні