Провадження № 2-о/447/64/18 Справа № 447/699/18
У Х В А Л А
21.03.2018 року м.Миколаїв
Суддя Миколаївського районного суду Львівської області Карбовнік І. М. , розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,-
встановив:
представник заявника ОСОБА_2 звернулася до суду з позовом про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Розглянувши матеріали позовної заяви, вважаю, що така подана з порушенням вимог ст. 177 ЦПК України, а саме до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Згідно Закону України „Про судовий збір» від 08.11.2011 року ставка судового збору за подання до суду позовної заяви у справах окремого провадження становить 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 352,40 грн. і сплачується на платiжнi реквiзити для перерахування судового збору Миколаївського районного суду Львівської області
Отримувач коштів УДКСУ у Миколаївському районі
Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37983768
Банк отримувача ГУДКСУ у Львівській області
Код банку отримувача (МФО) 825014
Рахунок отримувача 31219206700331
Код класифікації доходів бюджету 22030001
Призначення платежу Судовий збір, за позовом
Окрім того, позовна заява повинна містити зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них, однак заявниця звертається до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, однак просить встановити той факт, що ОСОБА_1 є спадкоємцем майна спадкодавця ОСОБА_3
В позовній заяві повинні бути вказані відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору.
Відповідно до ч.1,2 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом пяти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до ч.3 ст.185 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
З урахуванням наведеного вище вважаю, що подану заяву слід залишити без руху, надавши заявнику строк для виправлення вказаних недоліків.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, -
ухвалив:
заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу залишити без руху, надавши заявнику строк в десять днів з дня отримання нею ухвали для усунення зазначених у ній недоліків.
Попередити заявника, що у разі, якщо у зазначений в даній ухвалі строк недоліки не будуть усунені, то заява буде вважатись неподаною і така буде їй повернута.
Ухвала про залишення позовної заяви без руху не підлягає оскарженню. Заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Карбовнік І. М.
Суд | Миколаївський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 21.03.2018 |
Оприлюднено | 28.03.2018 |
Номер документу | 72993895 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Миколаївський районний суд Львівської області
Карбовнік І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні