ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Справа № 817/1796/16
УХВАЛА
"16" квітня 2018 р. м. Житомир
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Кузьменко Л.В. , розглянувши клопотання Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції у справі за апеляційною скаргою на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від "25" жовтня 2017 р. у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська сірникова фабрика" до Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 10.10.2016 №0003241401, , -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 14.03.2018 апеляційну скаргу Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області розгляд справи відкладено на 18 квітня 2018 року о 12:00.
16 квітня 2018 року Головне управління Державної фіскальної служби у Рівненській області звернулося до Житомирського апеляційного адміністративного суду з клопотанням про проведення судового засідання 18.04.2018р. в режимі відеоконференції.
Ознайомившись з поданим клопотанням суд вважає, що воно не підлягає задоволенню, оскільки подано поза межами строків визначених ст.195 Кодексу адміністративного судочинства України.
Згідно з частиною 5 статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.
Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.
Тобто, приписи зазначеної статті вимагають конкретного визначення дати проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Пропуск строку звернення з вказаним клопотанням може бути самостійною підставою для відмови у його задоволенні.
З огляду на те, що судове засідання призначено на 18.04.2018р., а клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції надійшло до суду 16.04.2018 року, тобто з порушенням строку звернення з зазначеним клопотанням передбаченого статтею 195 КАС України, наведені обставини унеможливлюють проведення судового засідання призначеного на вищевказану дату в режимі відеоконференції.
За таких обставин, відсутні підстави для задоволення зазначеного клопотання відповідача.
Разом з тим, суд зазначає, що ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 15.03.2018 року клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська сірникова фабрика" про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції задоволено. Доручено Господарському суду Рiвненської областi забезпечити проведення судового засідання у режимі відеоконференції "18" квітня 2018 р. о 12:00.
Керуючись ст. ст. 195, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Відмовити в задоволені клопотання Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області про проведення судового засідання в режимі відеоконференції. у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська сірникова фабрика" до Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 10.10.2016 №0003241401,.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В. Кузьменко
Суд | Житомирський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.04.2018 |
Оприлюднено | 18.04.2018 |
Номер документу | 73424755 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський апеляційний адміністративний суд
Кузьменко Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні