Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
20 квітня 2018 р. Справа №805/2657/18-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Стойка В.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Добропільської районної державної адміністрації, третя особа: Приватне акціонерне товариство Огнеупорруд про скасування розпорядження, -
В С Т А Н О В И В:
16 квітня 2018 року ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до Добропільської районної державної адміністрації, третя особа: Приватне акціонерне товариство Огнеупорруд з вимогою: визнати протиправним та скасувати п. 1 розпорядження голови Добропільської РДА ОСОБА_2 від 28.08.2017 №319 в частині визначення орієнтованої ціни викупу земельної ділянки, яка встановлена у розмірі 219450,00 грн. згідно звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 11.07.2017.
Разом з тим, просила поновити строк на оскарження розпорядження голови Добропільської РДА ОСОБА_2 від 28.08.2017 №319.
Відповідно до статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником); відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; належить позовну заяву розглядати за правилами адміністративного судочинства і чи подано позовну заяву з дотриманням правил підсудності; позов подано у строк, установлений законом (якщо адміністративний позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними); чи немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до пункту 2 частини 5 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві зазначаються: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв'язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.
Позивачем в порушення зазначених вимог не зазначено в адміністративному позові реєстраційний номер облікової картки платника податків позивача; відомі номери засобів зв'язку позивача та відповідача; офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти позивача та відповідача.
Пунктом 11 частини 5 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в позовній заяві зазначаються власне письмове підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Суд зазначає, що позивачем в порушення зазначених вимог не зазначено про не подання ним іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Крім того, позивач просить поновити строк на оскарження розпорядження голови Добропільської РДА ОСОБА_2 від 28.08.2017 №319 посилюючись, що оскаржуване розпорядження вона отримала 08.02.2018 року, але доказів не підтвердження зазначеного суду не надано.
Згідно з частинами 1 та 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Таким чином, суд вважає за необхідне залишити даний позов без руху та надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 160, 161, 169, 171, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Добропільської районної державної адміністрації, третя особа: Приватне акціонерне товариство Огнеупорруд про скасування розпорядження, - залишити без руху.
Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви десять днів з дня отримання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху, шляхом зазначення у позовній заяві: реєстраційний номер облікової картки платника податків позивача; відомі номери засобів зв'язку позивача та відповідача; офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти позивача та відповідача; надати власне письмове підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав; надати докази на підтвердження дати отримання розпорядження голови Добропільської РДА ОСОБА_2 від 28.08.2017 №319.
У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута позивачу.
Повернення позовної заяви не позбавляє позивача права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Стойка В.В.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.04.2018 |
Оприлюднено | 22.04.2018 |
Номер документу | 73506580 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Стойка В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні