1-кп/754/278/18
Справа № 754/17010/17
У Х В А Л А
Іменем України
13 квітня 2018 року
Деснянський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві в приміщенні суду питання виправлення описки в судовому рішенні,
в с т а н о в и в:
11.04.2018 року Деснянським районним судом м. Києва розглянуто кримінальне провадження №32017100030000059 стосовно обвинуваченого ОСОБА_3 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 205, ч. 2 ст. 205-1 КК України.
У резолютивній частині вироку суду від 11.04.2018 року була виявлена описка в формулюванні при призначенні покарання, а саме вказано «призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю» замість «призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права займатись підприємницькою діяльністю на строк 1 (один) рік».
Згідно ст. 379 ч.1 КПК України суд має право за власною ініціативою виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Учасники судового розгляду в судове засідання не з`явились, хоча про дату, час і місце судового засідання повідомлені належним чином.
Відповідно до ст. 379 ч. 2 КПК України суд вважає за можливе розглянути питання про виправлення описки у відсутності учасників судового провадження, які не прибули в судове засідання, оскільки вони повідомлені належним чином про дату, час і місце судового засідання.
Оглянувши матеріали кримінального провадження №32017100030000059, суд приходить до висновку про необхідність виправлення допущеної описки у вироку суду від 11.04.2018 року, за наступних підстав.
При виготовленні вироку суду була допущена помилка в резолютивній частині вироку, а саме в формулюванні при призначенні покарання, вказано «призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю» замість «призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права займатись підприємницькою діяльністю на строк 1 (один) рік».
За викладених обставин виникла необхідність виправити допущену у судовому рішенні арифметичну помилку.
Керуючись ст. 379 КПК України, суд -
у х в а л и в:
Виправити в першому абзаці резолютивної частини вироку Деснянського районного суду м. Києва від 11 квітня 2018 року стосовно обвинуваченого ОСОБА_3 допущену помилку, а саме правильно вважати призначене покарання у вигляді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права займатись підприємницькою діяльністю на строк 1 (один) рік.
На ухвалу може бути подана апеляція до Апеляційного суду міста Києва протягом семи діб з дня її винесення, а особами, які не прибули в судове засідання з дня отримання ухвали суду.
Суддя:
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 13.04.2018 |
Оприлюднено | 27.02.2023 |
Номер документу | 73545306 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Деснянський районний суд міста Києва
Колегаєва С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні