Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
м. Сміла, вул. П.Лумумби, 15, 20700, (04733) 4-25-37
Справа № 1-112/10р.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 квітня 2010 року Смілянський міськрайооний суд Черкаської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
з участю прокурора ОСОБА_3
та адвоката ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сміла справу про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Новосвітлівки, Краснодонського району, Луганської області, українця, громадянина України, неодруженого, з повною загальною середньою освітою, мешканця АДРЕСА_1 , раніше не судимого,
у вчиненні суспільно-небезпечного
діяння передбаченого ч.3 ст.186 КК України,
встановив:
Штань 26 січня 2010 року близько 14 години 30 хвилин, з метою викрадення чужого майна, проник у будинок АДРЕСА_2 , де застосувавши фізичне насильство, що не є небезпечним для життя чи здоров`я потерпілої, відкрито викрав стаціонарний телефон «Panaphone KX T222», вартістю 102 гривні та емальоване відро, вартістю 36 гривень, чим заподіяв потерпілій ОСОБА_6 матеріальну шкоду на загальну суму 138 гривень.
Вчинення ОСОБА_7 суспільно-небезпечного діяння підтверджується:
?показаннями потерпілої ОСОБА_8 на досудовому слідстві, перевіреними в судовому засіданні про те, що 26 січня 2010 року у її будинок АДРЕСА_2 , зайшов ОСОБА_7 та попросив дати у борг 40 гривень, а коли почув відмову, то відштовхнув її та зайшов до вітальні, де взяв телефон, а у коридорі взяв відро. Коли ОСОБА_7 йшов до виходу, вона намагалася його затримати, але він відштовхнув її, від чого вона та відчула біль /а.с.28/;
?даними протоколу усної заяви про злочин про те, що 26 січня 2010 року ОСОБА_5 відкрито викрав у ОСОБА_8 телефон /а.с.5/;
?даними довідок приватних підприємців про те, що вартість стаціонарного телефону «Panaphone KX T222», складає 102 гривні, емальованого відра 36 гривень /а.с.14,15/.
Суд вважає доведеним вчинення ОСОБА_7 суспільно-небезпечного діяння передбаченого ч. 3 ст.186 КК України, оскільки він відкрито викрав чуже майно, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров`я потерпілої, поєднаний з проникненням в житло.
Згідно з актом амбулаторної судово-психіатричної експертизи №114 від 15 березня 2010 року на період часу до якого відноситься скоєння інкримінованих йому дій та на теперішній час Штань виявляв та виявляє ознаки хронічного психіатричного захворювання у вигляді шизофренії параноїчної з безперервним перебігом на пізньому етапі розвитку процесу, з парафренним дефектом особистості, що зважаючи на значну тривалість високу прогредієнтність, неблагоприємність перебігу хворобливого процесу, зважаючи на виявлену глибину некомпенсованість хворобливих змін в емоційно-вольовій сфері, грубі порушення мислення, втратою його продуктивності та цілеспрямованості, зважаючи на акритичність під експертного та наявність безглуздих парафренних маяних ідей величі, позбавляли на вказаний період часу та позбавляє на теперішній час здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними. За своїм психічним станом на теперішній час Штань, не може брати участь у слідчих діях у судовому засіданні і потребує застосування до нього примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом /а.с.74-78/.
Даний висновок суд вважає об`єктивним,повним, обґрунтованим і знаходить законні підстави для застосування до ОСОБА_7 примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом.
Долю речових доказів слід вирішити згідно з ст. 81 КПК України.
На підставі викладеного ст. ст. 93,94 КК України та керуючись ст. ст. 416,419-421 КПК України суд, -
постановив:
Застосувати до ОСОБА_5 , який вчинив суспіль-небезпечне діяння передбачене ч.3 ст. 186 КК України в стані неосудності примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації його до психіатричного закладу із звичайним наглядом.
З часу доставки ОСОБА_5 у лікувальну установу запобіжний захід підписку про невиїзд щодо нього, скасувати.
Речові докази по справі: стаціонарний телефон «Panaphone KX T222», та емальоване відро передати ОСОБА_6 , звільнивши її від обов`язків по зберігальній розписці /а.с.26/.
Апеляція на вирок може бути подана до Апеляційного суду Черкаської області через Смілянський міськрайсуд протягом 15 діб з моменту його проголошення.
Головуючий:
Суд | Смілянський міськрайонний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 27.04.2018 |
Оприлюднено | 01.03.2023 |
Номер документу | 73683437 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
Овсієнко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні