Справа № 371/427/17 Головуючий у І інстанції Капшук Л. О. Провадження № 22-ц/780/3030/18 Доповідач у 2 інстанції ОСОБА_1 Категорія 22 19.06.2018
УХВАЛА
19 червня 2018 року м. Київ
Апеляційний суд Київської області у складі судді судової палати в цивільних справах ОСОБА_1, вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Миронівського районного суду Київської області від 30 квітня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до селянського (фермерського) господарства ОСОБА_3, державного підприємства Центр державного земельного кадастру про визнання дій незаконними, скасування державної реєстрації договору оренди, визнання договору оренди земельної ділянки недійсним та застосування наслідків його недійсності,
в с т а н о в и в:
Рішенням Миронівського районного суду Київської області від 30 квітня 2018 року в задоволенні позову відмовлено.
Не погоджуючись з вказаним судовим рішенням, 2 червня 2018 року позивач, через представника - адвоката ОСОБА_4, подала апеляційну скаргу, яка не відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 356 ЦПК України до апеляційної скарги додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Відповідно до п. 1.2 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір , за подання до суду фізичною особою або фізичною особою-підприємцем позовної заяви майнового характеру судовий збір становить 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Пунктом 2.2. ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір установлено, що за подання до суду фізичною особою позовної заяви немайнового характеру судовий збір становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Згідно із п. 6 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір , ставка судового збору за подання апеляційної скарги на рішення суду установлена у розмірі 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги, при цьому положеннями ч. 3 ст. 6 Закону передбачено, що у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Враховуючи характер та кількість позовних вимог ОСОБА_2 , розмір судового збору в даному випадку повинен становити 3 840,00 грн. (оскарження одної незадоволеної вимоги майнового характеру - 960,00 грн. та трьох немайнового - 2 880,00 грн. ).
Апеляційна скарга повинна бути оплачена судовим збором на рахунок: 31217206780001; код класифікації доходів бюджету: 22030001; отримувач коштів: ГУ ДКСУ у К/о.(КИЇВ ОБЛ./м.КИЇВ), банк отримувача: ГУ ДКСУ у Київській області, МФО 821018, ЄДРПОУ 37955989.
Призначення платежу: *;101; код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб або реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи; судовий збір, за а/с ОСОБА_2 , Апеляційний суд Київської області, код ЄДРПОУ 02892020.
Документи, що підтверджують сплату судового збору подаються до Апеляційного суду Київської області в оригіналі.
Згідно із ч. 2 ст. 356 ЦПК України в апеляційній скарзі мають бути зазначені, зокрема:
- в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість рішення або ухвали (неповнота встановлення обставин, які мають значення для справи, та (або) неправильність установлення обставин, які мають значення для справи, внаслідок необґрунтованої відмови у прийнятті доказів, неправильного їх дослідження чи оцінки, неподання доказів з поважних причин та (або) неправильне визначення відповідно до встановлених судом обставин правовідносин тощо);
- нові обставини, що підлягають встановленню, докази, які підлягають дослідженню чи оцінці, обґрунтування поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції, заперечення проти доказів, використаних судом першої інстанції.
Відповідно до п. 2 ч. 4 ст. 356 ЦПК України до апеляційної скарги додаються копії скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості учасників справи.
З матеріалів справи вбачається, що в апеляційній скарзі не зазначено підстав для апеляційного перегляду оскаржуваного рішення.
Отже, позивачу або її представнику необхідно надіслати до суду апеляційної інстанції належним чином оформлену редакцію апеляційної скарги. До цієї редакції апеляційної скарги необхідно додати копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості учасників справи.
За правилом ч. 2 ст. 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 356 цього Кодексу, застосовуються положення ст. 185 цього Кодексу, тому апеляційну скаргу слід залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення вказаних вище недоліків.
Керуючись ст. ст. 185, 357 ЦПК України, суд,
у х в а л и в:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Миронівського районного суду Київської області від 30 квітня 2018 року залишити без руху та надати строк для усунення вказаних недоліків десять днів з моменту отримання даної ухвали, в іншому випадку апеляційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.В. Ігнатченко
Суд | Апеляційний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 19.06.2018 |
Оприлюднено | 20.06.2018 |
Номер документу | 74770199 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Київської області
Ігнатченко Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні