Справа №:755/3065/18
У Х В А Л А
про витребування доказів
"21" червня 2018 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Чех Н.А.,
з участю секретаря - Кузьменко А.М . ,
з участю:
позивача - ОСОБА_1,
представника позивача - ОСОБА_2,
представника відповідача - Шелест І.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, у спрощеному позовному провадженні, в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва, клопотання представника позивача про витребування доказів по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Житлово-будівельного кооперативу Педагог про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, -
встановив:
В провадженні Дніпровського районного суду м. Києва знаходиться на розгляді цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до Житлово-будівельного кооперативу Педагог про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
В судовому засіданні представник позивача подав клопотання про забезпечення доказів, а саме, витребувати з Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації з реєстраційної справи ЖБК Педагог завірені копії статуту в редакції від 09.10.2016 року, протокол 2-16, протокол позачергових загальних зборів членів ЖБК Педагог від 26.09.2017 року, які на йому думку є доказами, які містять інформацію щодо предмета доказування. Позивач клопотання підтримала.
В судовому засіданні представник відповідача не заперечував щодо задоволення клопотання та витребування документів, а саме - статуту.
Вислухавши позивача, представника позивача, представника відповідача, перевіривши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ст. 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Суд та учасники судового процесу зобов'язані керуватися завданням цивільного судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.
Відповідно до ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребовування доказів судом.
Враховуючи вимоги законодавства, суд дійшов висновку, що з метою забезпечення змагальності сторін, всебічного, повного об'єктивного та безпосереднього дослідження доказів у справі, з'ясування всіх обставин по справі та правильного вирішення судової справи, клопотання представника позивача підлягає задоволенню частково, а саме в частині витребування статуту ЖБК Педагог . В іншій частині відмовити, оскільки представником позивача не наведено обґрунтувань необхідності витребовування вказаних документів, враховуючи предмет спору.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 75-81, 84, 260, 353 ЦПК України, суд -
ухвалив:
Клопотання представника позивача про витребування доказів по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Житлово-будівельного кооперативу Педагог про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу - задовольнити частково.
Витребувати з Дніпровської районної в м Києві державної адміністрації (адреса: м. Київ, бульвар Праці, будинок № 1/1) належним чином завірену копію статуту ЖБК Педагог (код ЄДРПОУ 22867872, адреса: м. Київ, вулиця Плеханова, будинок № 6), затверджений Загальними зборами ЖБК Педагог (протокол № 2-16 від 09 жовтня 2016 року).
Витребувані докази направити на адресу Дніпровського районного суду м. Києва (м. Київ, вул. Сергієнка, 3(для судді Чех Н.А.)) протягом п'яти днів з дня отримання ухвали суду.
У випадку неможливості подати докази, які вимагає суд, взагалі або у встановлений судом строк, необхідно повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя:
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.06.2018 |
Оприлюднено | 23.06.2018 |
Номер документу | 74865630 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Карпенко Світлана Олексіївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні