ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-21-42, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
26.06.2018 м. ХарківСправа № 922/1601/18
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Присяжнюка О.О.
розглянувши клопотання ПП "Комплекс безпеки "Лідер" про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по справі
за позовом Приватного підприємства "Комплекс безпеки "Лідер" (18006, м. Черкаси, вул. Добровольського, 1, оф. 212) до Дочірнього підприємства "Зоря" Публічного акціонерного товариства "Агрохолдинг Авангард" (62480, Харківська область, Харківський район, с. Пономаренки, вул. Червоноармійська, буд. 25) про стягнення коштів
ВСТАНОВИВ:
Позивач - Приватне підприємство "Комплекс безпеки "Лідер", м. Черкаси звернувся до господарського суду Харківської області з позовною заявою до відповідача - Дочірнього підприємства "Зоря" Публічного Акціонерного Товариства "Агрохолдинг Авангард" , с. Хролі, Харківського району, про стягнення з відповідача суми боргу у розмірі 46015,06 грн., пені в сумі 2649,00 грн. та штрафу у сумі 2300,75 грн. за договором про надання охоронних послуг № 12/12/17ДП від 12 грудня 2017 року.
Разом з позовом позивачем подано клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, в якому позивач просить вирішити питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю представника ПП "Комплекс Безпеки" Лідер" та визначити суд відповідальний за проведення відеоконференції під час вищевказаного судового засідання - господарський суд Черкаської області.
Ухвалою господарського суду від 15.06.2018 року позовну заяву залишено без руху та встановлено позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви шляхом подання до господарського суду Харківської області у 10-денний строк з дня вручення даної ухвали доказів сплати судового збору у розмірі 1762,0 грн.(оригіналу платіжного доручення).
25.06.2018 через канцелярію суду від позивача надійшла заява (вх. №18312) з з доказами сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі(оригіналу платіжного доручення).
Ухвалою господарського суду Харківської області від 26.06.2018 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 922/1601/18, постановлено справу розглядати за правилами загального позовного провадження з повідомленням сторін, підготовче засідання призначено на 18 липня 2018 року о 09:40 год.
Відповідно до частин 1, 2, 7, 8 ст. 197 ГПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Розглянувши клопотання позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд зазначає, що відповідно до ч. 5, 7 ст. 197 ГПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.
Враховуючи вищевикладене, приймаючи до уваги подане позивачем клопотання про забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції, враховуючи технічну можливість забезпечення участі представника позивача в приміщенні господарського суду Черкаської області, керуючись приписами ст. 197 ГПК України, суд вважає за можливе забезпечити участь представника позивача у підготовчому засіданні 18 липня 2018 року о 09:40 год. по даній справі в режимі відеоконференції в приміщенні господарського суду Черкаської області (18005, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307).
На підставі викладеного та керуючись статтями 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Забезпечити участь представника Приватного підприємства "Комплекс Безпеки "Лідер" у судовому засіданні 18.07.2018 року о 09:40 год. в режимі відеоконференції в приміщенні господарського суду Черкаської області.
2. Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, площа Свободи 5, 8-й під'їзд, 3-й поверх, зал № 308, з одночасним проведенням його в режимі відеоконференції.
3. Доручити забезпечення проведення відеоконференції господарському суду Черкаської області (18005, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307).
4. У судовому засіданні в режимі відеоконференції в господарському суді Черкаської області братиме участь представник позивача .
5. Копію даної ухвали направити на адресу господарського суду Черкаської області та відповідача.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Ухвалу підписано 26.06.2018.
Суддя ОСОБА_1 справа № 922/1601/18
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.06.2018 |
Оприлюднено | 28.06.2018 |
Номер документу | 74978342 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Россолов Вячеслав Володимирович
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Россолов Вячеслав Володимирович
Господарське
Господарський суд Харківської області
Присяжнюк О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні