Ухвала
від 25.07.2018 по справі 520/8612/18
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ


справа № 520/8612/18

провадження № 2/520/5313/18

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі

призначення розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження

без проведення судового засідання та виклику сторін

м. Одеса

25.07.2018 року суддя Київського районного суду міста Одеси Літвінова І.А., ознайомившись з позовною заявою АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК ПРИВАТБАНК (ЄДР 25.07.2018ПОУ 14360570) до ОСОБА_2 (ІПН НОМЕР_1) про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

До Київського районного суду м. Одеси надійшла позовна заява АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК ПРИВАТБАНК до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.

За результатами здійсненого автоматизованого розподілу судової справи між суддями Київського районного суду м. Одеси справі присвоєно єдиний унікальний номер 520/8612/18; головуючим суддею визначено суддю Літвінову І.А.

На цій стадії судового провадження суддею не встановлено підстав, визначених статтями 36, 37 ЦПК України для самовідводу.

Частиною шостою статті 187 ЦПК України встановлено, - у разі якщо відповідачем у позовній заяві вказана фізична особа, яка не є суб'єктом підприємницької діяльності, суд не пізніше двох днів з дня надходження позовної заяви до суду звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) такої фізичної особи.

Інформацією територіального підрозділу ГУ ДМС України в Одеській області підтверджена реєстрація відповідача ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 (паспорт: НОМЕР_2, виданий 25.01.2002 р. Київським РВ УМВС України в Одеській області) в Київському районі АДРЕСА_1

Справа підсудна Київському районному суду м. Одеси на підставі ч. 1 ст. 27 ЦПК України.

Справа відноситься до юрисдикції місцевого загального суду та підлягає розгляду в порядку позовного провадження.

Згідно з частиною першою статті 11 ЦПК України суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання цивільного судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов'язаних із відповідними процесуальними діями, тощо.

За позовними вимогами позивач просить стягнути з відповідача ОСОБА_2 на свою користь заборгованість у загальному розмірі 32763 (тридцять дві тисячі сімсот шістдесят три) гривні 65 копійок, яка виникла внаслідок невиконання відповідачем умов кредитного договору № б/н від 12.12.2013 року та стягнути судові витрати.

Враховуючи, що справа у спорі між АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК ПРИВАТБАНК та ОСОБА_2 не відноситься до справ, які відповідно до частини четвертої статті 274 ЦПК України не можуть бути розглянуті в порядку спрощеного провадження, ціна позову в цивільній справи не перевищує ста прожиткових мінімумів для працездатних осіб, справа є малозначною справою незначної складності, а також зважаючи на обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, обсяг та характер доказів у справі, кількість сторін та інших учасників справи, суддя доходить висновку про доцільність розгляду цієї справи у порядку спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи, з урахуванням особливостей розгляду справи, встановлених статтею 279 ЦПК України.

За приписами частини другої статті 279 ЦПК України розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться. Якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Керуючись ст. ст. 3 , 19 , 27 , 187 , 191 , 274 , 277 279 , 353-355 ЦПК України , суд

УХВАЛИВ :

Прийняти до розгляду позовну заяву АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК ПРИВАТБАНК (ЄДРПОУ 14360570, місце знаходження: п/і 01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1Д) до ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, (паспорт: НОМЕР_2, виданий 25.01.2002 р. Київським РВ УМВС України в Одеській області, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2) про стягнення заборгованості.

Відкрити провадження у цивільній справі № 520/8612/18.

Розгляд справи провести в порядку спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.

Роз'яснити учасникам справи, що при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, якими є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву (ч.ч. 1, 2 ст. 174 ЦПК).

Цивільне судочинство в судах провадиться державною мовою. Учасники судового процесу, які не володіють або недостатньо володіють державною мовою, мають право робити заяви, надавати пояснення і заявляти клопотання рідною мовою або мовою, якою вони володіють, користуючись при цьому послугами перекладача (ст. 9 ЦПК).

Положеннями статей 178-181 ЦПК України врегульовано підстави, час, черговість та вимоги щодо подання заяв по суті, зокрема відзиву (ст. 178 ЦПК), відповіді на відзив (ст. 179 ЦПК), заперечення (ст. 180 ЦПК) та пояснення третьої особи щодо позову або відзиву (ст. 181 ЦПК).

Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вказаних вимог, повертає її заявнику без розгляду.

Учасник справи має право додати до письмової заяви, клопотання проект ухвали, постановити яку він просить суд.

Вимоги щодо подання письмових доказів містяться у статтях 83, 95 ЦПК України.

За правилами абзацу 2 частини восьмої статті 43 ЦПК України, якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).

Учасники судового процесу зобов'язанні повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження).

Учасники судового процесу повинні добросовісно виконувати процесуальні обов'язки, що встановлені чинним ЦПК України та/або покладені на них судом, не зловживати правами та запобігати створенню протиправних перешкод у здійсненні судочинства з метою недопущення застосування до них судом заходів процесуального примусу, що визначені в статтях 143-148 ЦПК України.

Встановити відповідачу строк для подання до суду відзиву на позов і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову, - протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення відповідачу ухвали про відкриття провадження у справі; заперечень проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - протягом п'яти днів з дня вручення ухвали; клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін - протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення відповідачу ухвали про відкриття провадження у справі.

В разі подання відзиву на позов відповідач зобов'язаний одночасно із направленням до суду відзиву разом із з додатками, надіслати копію відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Роз'яснити, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Встановити позивачу строк для подання до суду відповіді на відзив відповідача (в разі його одержання) - протягом п'яти днів з дня одержання позивачем відзиву відповідача на позов; клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін - не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву.

Встановити відповідачу строк для подання до суду заперечень на відповідь позивача (в разі їх одержання) - протягом п'яти днів з дня одержання відповідачем відповіді позивача на відзив.

Встановити строк вчинення процесуальних дій учасниками справи - з 25 липня 2018 року по 25 серпня 2018 року.

Розгляд цивільної справи № 520/8612/18 по суті в порядку спрощеного провадження за наявними у справі матеріалами почати 27 серпня 2018 року без проведення судового засідання без виклику сторін за наявними у справі матеріалами.

Ухвалу про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи протягом двох днів з дня її складення:

позивачу - в електронному вигляді на адресу: 143605570@mail.gov.uaу вигляді HTML-файлу у форматі *.xml.;

відповідачу - на адресу: м. Одеса, вул. Жовтневої революції, будинок 87.

Відповідачу, одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі, надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Роз'яснити сторонам, що позивач має право відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), а відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.

Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо порушення правил підсудності. В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.

До утворення апеляційних судів в апеляційних округах, апеляційна скарга може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали через Київський районний суд м. Одеси до апеляційного суду Одеської області.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження , якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала надіслана до Єдиного державного реєстру судових рішень в день її складання. З текстом ухвали можна ознайомитись за веб-адресою: www.reyestr.court.gov.ua . Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: https://court.gov.ua/fair/sud1512/ .

Суддя Літвінова І. А.

Дата ухвалення рішення25.07.2018
Оприлюднено26.07.2018
Номер документу75498499
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —520/8612/18

Рішення від 12.06.2019

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

Рішення від 12.06.2019

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

Ухвала від 17.04.2019

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

Ухвала від 07.11.2018

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

Ухвала від 06.11.2018

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Літвінова І. А.

Ухвала від 10.10.2018

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

Ухвала від 25.07.2018

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Літвінова І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні