Справа № 2-8/08
УХВАЛА
03 серпня 2018 року Сумський районний суд Сумської області у складі: головуючого судді Дашутіна І.В., при секретарі Макошенець С.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми справу за заявою ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову,
Встановив:
ОСОБА_2 звернулася до суду з заявою про скасування заходів забезпечення позову, застосованих по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про визнання права власності на ? частину нежитлового приміщення (магазину) та розподіл майна.
Так, 07 лютого 2007 року на підставі ухвали Сумського районного суду Сумської області була задоволена заява про забезпечення позову та накладено заборону на відчуження нежитлового приміщення - магазину, що складається з будівель А , В та складу Г , розташованого в с. Косівщина Сумського району по вул. Леніна, 30 А, який належить ОСОБА_4 (а.с. 18).
13 лютого 2008 року Сумським районним судом Сумської області по зазначеній справі було ухвалено рішення, яким позов було задоволено повністю та визнано право власності по ? частині за кожною із сторін на нежитлові приміщення за вищевказаною адресою. Зазначене рішення суду набрало законної сили (а.с. 157-159, 214-216).
Разом з тим, забезпечення позову - відчуження нежитлового приміщення, продовжує свою дію до цього часу і не виключений з Державного реєстру речових прав, що призводить до порушення прав ОСОБА_1
Відповідно до ст. 158 ЦПК України, суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або з вмотивованим клопотанням учасника справи.
Враховуючи наведені вище обставини, підстави для забезпечення позову відпали і можуть бути скасовані.
На підставі викладеного, керуючись ст. 158 ЦПК України, суд
Ухвалив:
Скасувати заходи забезпечення позову у вигляді заборону на відчуження нежитлового приміщення - магазину, що складається з будівель А , В та складу Г , розташованого в с. Косівщина Сумського району по вул. Леніна, 30 А, застосовані на підставі ухвали Сумського районного суду Сумської області №2-198/07 від 07 лютого 2007 року.
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов'язки, мають право оскаржити ухвалу суду шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до апеляційного суду Сумської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду або у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя І.В. Дашутін
Суд | Сумський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 03.08.2018 |
Оприлюднено | 09.08.2018 |
Номер документу | 75710522 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сумський районний суд Сумської області
Дашутін І. В.
Цивільне
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Бондар Валентина Вікторівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні