Новоархангельський районний суд Кіровоградської області
2 6100 смт. Новоархангельськ Кіровоградської області, вул. Слави 26
09.08.2018
394/659/18
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 серпня 2018 року Новоархангельський районний суд Кіровоградської області
в складі головуючого судді: Партоліної І.П.
за участю помічника судді
(за дорученням головуючого): ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт Новоархангельську клопотання ТОВ Агрофірма Кочубій про забезпечення позову,-
В С Т А Н О В И В:
08 серпня 2018 року представник ТОВ Агрофірма Кочубій подав до суду позовну заяву про визнання поновленим договору оренди землі б/н від 20.12.2005 року, укладений між ОСОБА_2 та ТОВ АФ Кочубій , зареєстрований Новоархангельським відділом Кіровоградської регіональної філії центру ДЗК, про що в Державному реєстрі вчинено запис за № 381 від 06 квітня 2006 року на той самий строк і на тих самих умовах.
08 серпня 2018 року представник ТОВ АФ Кочубій подав до суду заяву про забезпечення позову, в якій просив до моменту набрання судовим рішенням законної сили забезпечити позов ТОВ АФ Кочубій до ОСОБА_2 шляхом заборони суб'єктам державної реєстрації прав, державним реєстратором прав на нерухоме майно, іншим суб'єктам державної реєстрації прав, що визначені ст. 6 Закону України Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень , а також територіальним відділенням Держгеокадастру, вчиняти будь-які реєстраційні дії/вносити записи в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та в Державний земельний кадастр, стосовно земельної ділянки площею 5,05 га, яка знаходиться за адресою село Кальниболота, Новоархангельський район, Кіровоградська область, кадастровий номер земельної ділянки 3523681200:02:000:0719, що належить ОСОБА_2 на праві приватної власності, а також заборонити ОСОБА_2 та іншим третім особам (крім ТОВ АФ Кочубій ) вчиняти будь-які правочини (укладати договори суборенди, виконання робіт, надання послуг тощо) по відношенню до предметів спору, а також проводити на них будь-які сільськогосподарські роботи (оранку, дискування, культивацію, внесення добрив, ЗЗР, гербіцидів, посів, збір врожаю тощо) до набрання рішенням у цій справі законної сили.
Дослідивши матеріали заяви, суд приходить до наступного.
Частина 1 ст. 151 ЦПК України містить вимоги, які повинні бути зазначені у заяві, а саме - заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити найменування суду, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв'язку та адресу електронної пошти, за наявності; предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову; захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; ціну позову, про забезпечення якого просить заявник; пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Всупереч зазначеним вимогам ЦПК України подана заява не містить у собі пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення.
Пропозиція заявника щодо зустрічного забезпечення має бути зазначена у клопотанні про забезпечення позову, оскільки у відповідності до вимог ч.7 ст.153 ЦПК України в ухвалі про забезпечення позову суд зазначає вид забезпечення позову і підстави його обрання та вирішує питання зустрічного забезпечення.
Суд також наголошує на тому, що пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення позову мають бути зазначені з урахуванням вимог ст. 154 ЦПК України .
Відповідно до ч. 9 ст. 153 ЦПК України суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
За вищезазначених обставин заява підлягає поверненню позивачеві.
Крім того, повернення заяви про забезпечення позову не перешкоджає стороні повторному зверненню до суду, після усунень обставин, що стали підставою для повернення заяви, адже забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи. Тобто позивач не позбавлений права реалізувати в подальшому передбачені цивільно-процесуальним законодавством процесуальні права шляхом подання відповідної заяви.
Керуючись ст.ст. 149-153 ЦПК України, суд-
П О С Т А Н О В И В :
Заяву про забезпечення позову по справі №394/659/18 повернути ТОВ Агрофірма Кочубій .
Повернути ТОВ Агрофірма Кочубій сплачений судовий збір в сумі 881 грн. 00 коп. згідно платіжного доручення № 424 від 12 червня 2018 року в АТ ОСОБА_3 АВАЛЬ у м. Києві.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення в порядку визначеному ст. 354, 355 ЦПК України.
Суддя:
Суд | Новоархангельський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 09.08.2018 |
Оприлюднено | 12.08.2018 |
Номер документу | 75810145 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новоархангельський районний суд Кіровоградської області
Партоліна І. П.
Цивільне
Новоархангельський районний суд Кіровоградської області
Партоліна І. П.
Цивільне
Новоархангельський районний суд Кіровоградської області
Партоліна І. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні