ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
27 серпня 2018 року справа № 804/2930/18
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: судді-доповідача Білак С.В., суддів: Юрко І.В., Шальєвої В.А., перевіривши матеріали справи та апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27 червня 2018 року у справі № 804/2930/18 (головуючий суддя у 1 інстанції - Неклеса О.М.) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Сервісскло до Державної фіскальної служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
27.07.2018 року до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа №804/2930/18 з апеляційною скаргою скаргу Державної фіскальної служби України на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27 червня 2018 року.
Ухвалою судді-доповідача Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 01 серпня 2018 року апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України залишено без руху, встановлено строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху шляхом надіслання на адресу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду: документу про сплату судового збору.
Станом на 27 серпня 2018 року рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення з копією ухвали від 01.08.2018 року на адресу суду не поверталося.
22 серпня 2018 року на адресу суду надійшло клопотання апелянта про продовження строку на усунення недоліків апеляційної скарги. В обґрунтування заяви зазначено, що у встановлений судом строк скаржник не має можливості усунути недоліки щодо надання документу про сплату судового збору, у зв'язку з зупиненням здійснення видатків податкового органу за всіма видами платежів. На підтвердження наведених обставин заявником надано копії листів ДКС України.
Відповідно до ч.1 ст.121 КАС України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.
Враховуючи викладені апелянтом обставини, суд вважає за можливе задовольнити клопотання скаржника та продовжити строк на усунення недоліків апеляційної скарги до 07 вересня 2018 року.
Керуючись ст.121 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
Клопотання Державної фіскальної служби України - задовольнити.
Продовжити строк дії ухвали суду від 01 серпня 2018 року про залишення без руху апеляційної скарги Державної фіскальної служби України на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27 червня 2018 року у справі № 804/2930/18, надавши термін для усунення недоліків апеляційної скарги до 07 вересня 2018 року.
Після усунення недоліків апеляційної скарги у строк, встановлений судом, вона вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.
Роз'яснити скаржнику, що при невиконанні вимог ухвали від 01.08.2018 року апеляційна скарга повертається особі, яка її подала.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали складений 27 серпня 2018 року.
Суддя-доповідач С.В. Білак
Судді В.А.Шальєва
І.В. Юрко
Суд | Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.08.2018 |
Оприлюднено | 29.08.2018 |
Номер документу | 76087552 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Білак С.В.
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Неклеса Олена Миколаївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Неклеса Олена Миколаївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні