Справа № 2-а-2447/11
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"06" вересня 2018 р. Суддя Томашпільського районного суду Вінницької області Пилипчук О.В. розглянувши матеріали справи за заявою ОСОБА_1 про виправлення описки ,-
ВСТАНОВИВ:
20 серпня 2018 року до суду з цією заявою звернулась ОСОБА_1 про виправлення описки, посилаючись на те, що 5 липня 2011 року постановою Томашпільського районного суду Вінницької області було задоволено частково її позов до управління Пенсійного фонду України у Томашпільському районі Вінницької області про визнання неправомірною відмову провести перерахунок та виплату призгначених державної та додаткової пенсії.
Однак в постанові судом допущено описку та помилково по-батькові вказано її "Кіндратівна", замість "Кондратівна", в зв'язку з чим в неї виникли труднощі при оформленні виконавчого листа про здійснення перерахунку та виплати доплати до пенсії.
Як вбачається з постанови суду від 5 липня 2011 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України у Томашпільському районі Вінницької області про визнання неправомірною відмову провести перерахунок та виплату призначених державної та додаткової пенсії, по батькові позивача вказано "Кіндратівна".
Як вбачається з копії паспорта прізвище, ім"я, по батькові позивача по даній справі - ОСОБА_1.
Згідно ст. 253 КАС України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленнями учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду заяви. Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
При вирішенні питання щодо виправлення допущеної описки вважаю розглянути справу без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, за наявності достатніх підстав прийняти законне та обґрунтоване судове рішення.
Оскільки встановлено, що при винесенні постанови невірно вказано по-батькові позивача, вважаю виправити допущену в цьому судовому рішенні описку.
Напідставі викладеного,керуючись статтями 253,293КАС України,
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену в постанові Томашпільського районного суду Вінницької області від 5 липня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України у Томашпільському районі Вінницької області про визнання неправомірною відмову провести перерахунок та виплату призначених державної та додаткової пенсії.
Вірним вважати по батькові позивача - Кондратівна.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку безпосередньо до апеляційного суду Вінницької області протягом пятнадцяти днів з дня її проголошення.
У відповідності до п.п. 15.5) п.п.15 п. 1 Розділу VІІПерехідних Положень КАС Українив новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно- телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.
Суддя: О.В. Пилипчук
Суд | Томашпільський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2018 |
Оприлюднено | 11.09.2018 |
Номер документу | 76267602 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Соколянська О. М.
Адміністративне
Томашпільський районний суд Вінницької області
Пилипчук О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні