06.09.2018 Єдиний унікальний № 371/1098/18 Провадження № 2/371/612/18
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про залишення позовної заяви без руху
06 вересня 2018 року м. Миронівка
Суддя Миронівського районного суду Київської області Капшук Л.О. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Миронівської районної державної адміністрації Київської області, Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області про визнання права на земельну частку (пай), виділення земельної частки в натурі,
У С Т А Н О В И В :
Позивач звернулася до суду з вказаними вимогами, посилаючись на ті обставини, що на підставі рішення загальних зборів членів КСП Зеленьки набула права на земельну частку (пай).
Подана позовна заява не відповідає вимогам статей 175, 177 ЦПК України.
Згідно п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.
У позовній заяві позивач не зазначила повне найменування юридичних осіб відповідачів, ідентифікаційний код юридичних осіб в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України.
За правилами частин 4 та 5 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви також додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Ставки судового збору та пільги щодо сплати судового збору передбачені Законом України Про судовий збір .
За положеннями пп. 2 п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір ставка судового збору за подання до суду позовної заяви немайнового характеру фізичною особою становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, юридичною особою - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб
Згідно з правилами ч. 3 ст. 6 вказаного Закону за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру. У разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Законом України Про державний бюджет України на 2018 рік прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 01 січня 2018 року визначений в розмірі 1762 грн.
Як вбачається з поданої до суду позовної заяви позивачем заявлено дві вимоги немайнового характеру.
Розмір судового збору, що підлягає сплаті фізичною особою, складає 704,80 гривень за кожною вимогою.
До позовної заяви додано документ, що підтверджує оплату судовим збором лише однієї вимоги немайнового характеру.
Судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.
Платіжні реквізити для перерахування судового збору наступні: отримувач коштів: ГУК в м. Києві/м.Київ/22030106, код отримувача (код за ЄДРПОУ) : 37993783, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача (МФО): 899998, рахунок отримувача: 31211256026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106.
Документ, що підтверджує сплату судового збору подається до Миронівського районного суду Київської області в оригіналі.
Недотримання обов'язкових вимог до змісту позовної заяви є перешкодою до відкриття провадження у справі.
Згідно правил ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до частини 2 даної статті в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст.ст. 185, 352, 353 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Миронівської районної державної адміністрації Київської області, Зеленьківської сільської ради Миронівського району Київської області про визнання права на земельну частку (пай), виділення земельної частки в натурі залишити без руху.
Повідомити позивача про необхідність виправити зазначені недоліки поданої позовної заяви в семиденний строк з дня отримання копії ухвали.
Роз'яснити позивачу положення ч. 3 ст. 185 ЦПК України, за якими в разі, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя підпис ОСОБА_2
Згідно з оригіналом.
Суддя Л.О.Капшук
Суд | Миронівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2018 |
Оприлюднено | 11.09.2018 |
Номер документу | 76277048 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Миронівський районний суд Київської області
Капшук Л. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні