Ухвала
від 14.09.2018 по справі 591/365/18
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №591/365/18 Головуючий у суді у 1 інстанції - Кривцова Г. В. Номер провадження 22-ц/788/1747/18 Суддя-доповідач - Собина О. І. Категорія - 54

У Х В А Л А

про залишення апеляційної скарги без руху

14 вересня 2018 року м. Суми

Апеляційний суд Сумської області у складі судді

Собина О. І., розглянувши апеляційну скаргу директора Комунальної установи Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради Гмирі Андрія Михайловича

на рішення Зарічного районного суду м. Суми від 19 липня 2018 року

у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до Комунальної установи Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради, третя особа - директор Комунальної установи Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради Гмиря Андрій Михайлович, про скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,

в с т а н о в и в :

Рішенням Зарічного районного суду м. Суми від 19 липня 2018 року позов ОСОБА_4 задоволено.

Вказане рішення суду директор Комунальної установи Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради Гмиря А.М. оскаржив в апеляційному порядку, подавши апеляційну скаргу, в якій просить рішення суду першої інстанції скасувати та ухвалити нове рішення, яким у позові відмовити.

Дослідивши матеріали справи, вважаю за необхідне апеляційну скаргу директора Комунальної установи Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради Гримі А.М. залишити без руху, оскільки подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України в редакції Закону № 2147-VIII щодо її форми та змісту.

Відповідно до п.2, п.7 ч.2, ч.3 ст. 356 ЦПК України в апеляційній скарзі мають бути зазначені: повне найменування (для юридичних осіб) або імя (прізвище, імя та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає апеляційну скаргу, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів звязку та електронної пошти, офіційна електронна адреса, за наявності; клопотання особи, яка подала скаргу.

Апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або представником такої особи.

З наданої апеляційної скарги не можливо чітко встановити особу що подає апеляційну скаргу: відповідач - юридична особа Комуннальна установа Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради, чи третя особа - Гмиря А.М., який є директором цієї установи.

Крім того, при подачі апеляційної скарги сплачено судовий збір не в повному розмірі.

Згідно з ч. 2 ст. 133 ЦПК України, розмір судового збору, порядок його сплати і звільнення від сплати встановлюються законом.

Таким спеціальним законом є Закон України від 8 липня 2011 року N 3674-VI Про судовий збір .

З матеріалів справи вбачається, що при поданні позовної заяви позивачем підлягав би сплаті судовий збір у розмірі 2114,40 грн. (704,80*3=2114,40).

Відповідно до п. п. 6) п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір за подання до суду апеляційної скарги на рішення ставка судового збору складає 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.

Тому, враховуючи вже сплачений розмір судового збору - 2114,40 грн., апелянту за апеляційний перегляд рішення суду необхідно доплатити судовий збір в сумі 1057,20 грн. на рахунок:

КБКД - 22030101

Рахунок - 34316206080029

Одержувач УК у м. Сумах (м. Суми), 22030101

Банк одержувача - Державне казначейство України

ЄДРПОУ - 37970593

МФО - 899998.

Призначення платежу - *;101; код ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8); Судовий збір, за позовом ОСОБА_4, Апеляційний суд Сумської області.

Оригінал квитанції про сплату судового збору надати Апеляційному суду Сумської області.

Згідно з ч.2 ст. 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.

Відповідно до ч.ч. 2, 3 ст. 185 ЦПК України, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).

Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Виходячи з викладеного вище, апеляційну скаргу слід залишити без руху та надати строк для усунення зазначених вище недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.

Керуючись ст.ст. 185, 356, 357 ЦПК України, -

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу директора Комунальної установи Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради Гмирі Андрія Михайловича на рішення Зарічного районного суду м. Суми від 19 липня 2018 року залишити без руху.

Надати директору Комунальної установи Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради Гмирі Андрію Михайловичу строк не більше десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення недоліків апеляційної скарги , а також роз'яснити, що у разі невиконання цих вимог, апеляційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута.

Копію ухвали направити директору Комунальної установи Центр реінтеграції бездомних осіб Сумської міської ради Гмирі Андрію Михайловичу (а.с. 120).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Апеляційного суду Сумської області О. І. Собина

СудАпеляційний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення14.09.2018
Оприлюднено16.09.2018
Номер документу76462629
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —591/365/18

Ухвала від 28.01.2019

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Кривцова Г. В.

Ухвала від 15.11.2018

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Кривцова Г. В.

Постанова від 25.10.2018

Цивільне

Апеляційний суд Сумської області

Собина О. І.

Постанова від 25.10.2018

Цивільне

Апеляційний суд Сумської області

Собина О. І.

Ухвала від 03.10.2018

Цивільне

Апеляційний суд Сумської області

Собина О. І.

Ухвала від 03.10.2018

Цивільне

Апеляційний суд Сумської області

Собина О. І.

Ухвала від 14.09.2018

Цивільне

Апеляційний суд Сумської області

Собина О. І.

Рішення від 27.07.2018

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Кривцова Г. В.

Ухвала від 05.07.2018

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Кривцова Г. В.

Ухвала від 05.07.2018

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Кривцова Г. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні