Ухвала
від 20.08.2018 по справі 357/7584/18
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Справа № 357/7584/18

2/357/2950/18

У Х В А Л А

20 серпня 2018 року cуддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Дубановська І. Д. перевіривши позовну заяву ОСОБА_1, що проживає за адресою: АДРЕСА_1 інд. 09161 до ОСОБА_2, що проживає за адресою: АДРЕСА_3, інд. 09161, про поділ спільного майна подружжя,

В С Т А Н О В И В:

В липні 2018 року до суду надійшов позов, в якому ОСОБА_1 просила: 1) поділити між нею та ОСОБА_2 майно, що є об'єктом спільної сумісної власності подружжя: визнавши за нею право власності на: 1/2 частину кваритири АДРЕСА_2 залишивши у власності ОСОБА_2 1/2 частину спільної квартири; 1/2 частину земельної ділянки площею 0,1200 га, яка розташована на території Узинської міської ради СГТ ЛІРА , Білоцерківського району Київської області, цільове призначення якої ведення садівництва, кадастровий НОМЕР_1 залишивши у власності ОСОБА_2 1/2 частину спірної земельної ділянки; 2) встановити порядок користування квартирою АДРЕСА_1, виділивши їй у користування ізольовану (непрохідну) кімнату площею 17,3 кв. м. з балконом, а ОСОБА_2 виділити в користування ізольовану непрохідну кімнату площею 10,1 кв. м. Підсобні приміщення, коридор площею 7,6 кв. м., ванну площею 2,2 кв. м., туалет площею 1,1 кв. .м., кухню площею 6,0 кв. м. залишити у спільному користуванні.

Вважаю, що подана позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України, підсудна Білоцерківському міськрайонному суду Київської області та має бути розглянута в порядку загального позовного провадження.

Керуючись ст. 178, 187, 191-193, 212, 353 ЦПК України, -

П О С Т А Н О В И В :

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1, що проживає за адресою: АДРЕСА_1 інд. 09161 до ОСОБА_2, що проживає за адресою: АДРЕСА_3, інд. 09161, про поділ спільного майна подружжя.

Проводити розгляд справи в порядку загального позовного провадження.

Призначити підготовче судове засідання на 31 жовтня 2018 року о 10:30 год. у приміщенні суду, що знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Першотравнева, буд. 4 а, зала суду № 6 (1 поверх).

Роз'яснити, що відповідач має право подати до суду зустрічний позов та відзив на позов, разом із доказами на підтвердження своїх доводів та заперечень, протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення копії ухвали про відкриття провадження.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Роз'яснити, що одночасно із поданням відзиву на позов, відповіді на відзив, заперечень учасники справи, які їх подають, зобов'язані надіслати (надати) їх копію та доданих до нього документів іншим учасникам справи, а докази такого надіслання надати до суду.

Учасники справи мають право брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, звернувшись до суду із заявою, у встановленому законом порядку та можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за офіційною адресою суду в мережі Інтернет: http://court.gov.ua/fair/sud1003/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області шляхом звернення з апеляційною скаргою, у встановленому законом порядку, протягом п'ятнадцяти днів із дня складення ухвали, лише в частині недотримання правил підсудності.

Ухвала складена та підписана суддею - 20.08.2018 року.

СуддяІ. Д. Дубановська

СудБілоцерківський міськрайонний суд Київської області
Дата ухвалення рішення20.08.2018
Оприлюднено26.09.2018
Номер документу76656210
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —357/7584/18

Постанова від 23.01.2020

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Рішення від 07.11.2019

Цивільне

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Дубановська І. Д.

Ухвала від 07.11.2019

Цивільне

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Дубановська І. Д.

Ухвала від 05.08.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Ухвала від 14.06.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Ухвала від 28.05.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Суханова Єлизавета Миколаївна

Рішення від 12.04.2019

Цивільне

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Дубановська І. Д.

Ухвала від 18.02.2019

Цивільне

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Дубановська І. Д.

Ухвала від 18.02.2019

Цивільне

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Дубановська І. Д.

Ухвала від 20.08.2018

Цивільне

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Дубановська І. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні