Ухвала
від 17.10.2018 по справі 671/704/18
ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 671/704/18

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

17 жовтня 2018 року м. Волочиськ

Волочиський районний суд Хмельницької області

в складі головуючої - судді Павлової А.С.,

за участі: секретаря судового засідання Козак Г.А.,

позивача ОСОБА_1,

представника позивача ОСОБА_2,

представників відповідача ОСОБА_3:

ОСОБА_4 та ОСОБА_5,

представника відповідача -

ОСОБА_6 селищної ради - ОСОБА_7,

провівши підготовче засідання в залі суду у м. Волочиськ в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_6 селищної ради Волочиського району Хмельницької області, ОСОБА_3, про скасування рішення сесії селищної ради, державної реєстрації земельної ділянки та визнання права в порядку спадкування на завершення приватизації земельної ділянки, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач та її представник в підготовчому засіданні не відмовились від заявленого позову. Позовні вимоги підтримали повністю. Просили призначити справу до судового розгляду по суті. ОСОБА_2 заявив клопотання про витребування у відділі Держгеокадастру у Волочиському районі Хмельницької області документи, на підставі яких була проведена реєстрація права власності ОСОБА_3 на земельну ділянку з кадастровим номером 6820987200:03:001:0019. Додатково позивач і її представник вказали, що ніяких інших доказів на підтвердження заявлених позовних вимог вони надати суду не можуть. Також не мають наміру заявляти будь-які клопотання.

Представники відповідача ОСОБА_3 в підготовчому засіданні позов не визнали. Щодо призначення справи до судового розгляду не заперечують. Адвокат ОСОБА_4 зазначив, що ним в межах встановленого судом строку (до кінця робочого дня 17.10.2018) буде подано письмовий відзив, але доказів до нього долучено не буде, а тому не бачить перешкод в призначенні справи до судового розгляду.

Представник відповідача ОСОБА_6 селищної ради Волочиського району Хмельницької області проти задоволення позову заперечив. Вважає, що порушень законодавства в діях ОСОБА_6 селищної ради не було, а її рішення є законним. Просить призначити справу до судового розгляду. Правом на написання відзиву скористатись не бажає.

Сторони також не виявили бажання укласти мирову угоду, передати справу на розгляд третейського суду або звернутися до суду для проведення врегулювання спору за участі судді.

Відзиви до суду станом на 11:00 год. 17.10.2018 не надходили.

Клопотання про уточнення чи зміну позовних вимог, залучення по справі співвідповідача, про долучення до справи доказів або проведення огляду письмових, речових і електронних доказів у місці їх знаходження, про забезпечення доказів, - відсутні.

Клопотань про забезпечення позову та про зустрічне забезпечення не надходило.

Відводів не заявлялося.

В підготовчому засіданні встановлено, що судові витрати позивача становлять суму сплаченого судового збору 1409 грн. 60 коп. (а.с. 1,2), а також заявлені витрати на правову допомогу в розмірі 2700 грн., на підтвердження яких в матеріалах справи наявний розрахунок компенсації таких витрат (а.с. 35).

Відповідачами розрахунок судових витрат не подавався.

Судом з'ясовано думку сторін щодо дати призначення судового засідання для розгляду справи по суті.

Керуючись ст.ст. 189-200, 260-261 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити справу № 671/704/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_6 селищної ради Волочиського району Хмельницької області, ОСОБА_3, про скасування рішення сесії селищної ради, державної реєстрації земельної ділянки та визнання права в порядку спадкування на завершення приватизації земельної ділянки до судового розгляду по суті в залі судових засідань Волочиського районного суду Хмельницької області (м. Волочиськ, вул. Слави, 8) 01.11.2018 об 11 год. 00 хв.

З 01.11.2018 розпочати розгляд справи по суті.

Витребувати у відділі Держгеокадастру у Волочиському районі Хмельницької області документи, на підставі яких була проведена державна реєстрація земельної ділянки з кадастровим номером 6820987200:03:001:0019.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та оскарженню не підлягає. Заперечення на неї може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя:

СудВолочиський районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення17.10.2018
Оприлюднено19.10.2018
Номер документу77195865
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —671/704/18

Рішення від 01.11.2018

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Павлова А. С.

Рішення від 31.10.2018

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Павлова А. С.

Рішення від 01.11.2018

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Павлова А. С.

Рішення від 31.10.2018

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Павлова А. С.

Ухвала від 17.10.2018

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Павлова А. С.

Ухвала від 24.09.2018

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Павлова А. С.

Ухвала від 23.09.2018

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Павлова А. С.

Постанова від 01.08.2018

Цивільне

Апеляційний суд Хмельницької області

Ярмолюк О. І.

Ухвала від 16.07.2018

Цивільне

Апеляційний суд Хмельницької області

Ярмолюк О. І.

Ухвала від 16.07.2018

Цивільне

Апеляційний суд Хмельницької області

Ярмолюк О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні