УХВАЛА
м. Вінниця
05 листопада 2018 р. Справа № 802/2608/17-а
Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Томчука А.В., розглянувши в порядку письмового провадження заяву представника позивача про виправлення описки у рішенні суду та помилки у виконавчому листі у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агертрейд" до Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агертрейд" до Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.
Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду від 12 квітня 2018 року позовні вимоги задоволено частково.
11 жовтня 2018 року Вінницьким окружним адміністративним судом видано виконавчий лист № 802/2608/17-а.
31 жовтня 2018 року на адресу Вінницького окружного адміністративного суду від представника позивача надійшла заява про виправленні описки у судовому рішенні та помилки у виконавчому листі.
Розглянувши подану заяву, дослідивши матеріали справи, суд дійшов до висновку про задоволення заяви представника позивача про виправлення описки в рішенні суду та помилки у виконавчому листі.
Як встановлено судом, у абзаці четвертому резолютивної частини рішення суду від 12 квітня 2018 року допущено описку, судом невірно зазначено відповідача, а саме зазначено "Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області", натомість потрібно було зазначити "Головного управління ДФС у Вінницькій області".
Відповідно до частин 1 та 2 ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Судом також встановлено, що Вінницьким окружним адміністративним судом у виконавчому листі № 802/2608/17-а щодо стягнення судового збору допущено помилку, а саме невірно зазначено відповідача, а саме зазначено "Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області", натомість потрібно було зазначити "Головного управління ДФС у Вінницькій області".
Крім того згідно з ч. 1 ст. 374 КАС України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Відповідно до ч. 3 ст. 374 КАС України суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання.
Форма та зміст виконавчого листа визначені статтею 4 Закону України "Про виконавче провадження".
Так, згідно ч. 1 цієї ж статті, У виконавчому документі зазначаються: 1) назва і дата видачі документа, найменування органу, прізвище, ім'я, по батькові та посада посадової особи, яка його видала; 2) дата прийняття і номер рішення, згідно з яким видано документ; 3) повне найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім'я та, за наявності, по батькові (для фізичних осіб) стягувача та боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), дата народження боржника - фізичної особи; 4) ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань стягувача та боржника (для юридичних осіб - за наявності); реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті) боржника (для фізичних осіб - платників податків); 5) резолютивна частина рішення, що передбачає заходи примусового виконання рішень; 6) дата набрання рішенням законної сили (крім рішень, що підлягають негайному виконанню); 7) строк пред'явлення рішення до виконання. У виконавчому документі можуть зазначатися інші дані (якщо вони відомі суду чи іншому органу (посадовій особі), що видав виконавчий документ), які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення, зокрема місце роботи боржника - фізичної особи, місцезнаходження майна боржника, реквізити рахунків стягувача і боржника, номери їх засобів зв'язку та адреси електронної пошти.
Враховуючи вище викладене, суд вважає, що допущена описка в рішенні суду та помилка у виконавчому листі підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст. 248, 253, 256, 374 КАС України суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву представника позивача про виправлення описки в рішенні суду від 12 квітня 2018 року та помилки у виконавчому листі № 802/2608/17-а - задовольнити.
Виправити у абзаці четвертому резолютивної частини рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 12 квітня 2018 року в адміністративній справі № 802/2608/17-а наступну описку, замість: "Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області" читати: "Головного управління ДФС у Вінницькій області".
Виправити помилку та внести до виконавчого листа Вінницького окружного адміністративного суду по адміністративній справі №802/2608/17-а, виправлення шляхом зазначення по тексту виконавчого листа № 802/2608/17-а замість слів: "Головне управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області" та "Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області" читати відповідно: "Головне управління ДФС у Вінницькій області" та "Головного управління ДФС у Вінницькій області".
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.
Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Томчук Андрій Валерійович
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2018 |
Оприлюднено | 06.11.2018 |
Номер документу | 77590981 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Блажівська Н.Є.
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Томчук Андрій Валерійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні