Справа № 523/7590/18
Провадження №2/523/3562/18
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"30" жовтня 2018 р. Суворовський районний суд місті Одеси в складі:
головуючого судді - Сувертак І.В.
при секретарі - Кругліков О. О.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Одесі в залі суду №5 клопотання позивача про виклик та допит свідків в межах розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 (65003, АДРЕСА_1) до Товариства з обмеженою відповідальністю Епіцентр К (02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11), Товариства з обмеженою відповідальністю 27 (32000, Хмельницька область, Городоцький район, м. Городок, вул. Грушевського, 59) про стягнення невиплаченої заробітної плати,
Установив:
Ухвалою Суворовського районного суду міста Одеси від 07 червня 2018 року відкрито спрощене провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (65003, АДРЕСА_1) до Товариства з обмеженою відповідальністю Епіцентр К (02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11), Товариства з обмеженою відповідальністю 27 (32000, Хмельницька область, Городоцький район, м. Городок, вул. Грушевського, 59) про стягнення невиплаченої заробітної плати.
26 жовтня 2018 року позивач ОСОБА_1 надав клопотання про виклик та допит свідків - ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5.
Заявник своє клопотання обґрунтував тим, що зазначені свідки необхідні для зясування обставин щодо розміру середньої заробітної плати, маніпуляцій з відпусткою і чому дані в розрахункових листах не відповідають дійсності.
Суд, розглянувши подане клопотання, дослідивши матеріали справи, вважає, що у задоволенні клопотання про виклик та допит свідків слід відмовити, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 116 ЦПК України суд за заявою учасника справи або особи, яка може набути статусу позивача, має забезпечити докази, якщо є підстави припускати, що засіб доказування може бути втрачений або збирання або подання відповідних доказів стане згодом неможливим чи утрудненим.
Ч. 2 ст. 116 ЦПК України способами забезпечення судом доказів є допит свідків, призначення експертизи, витребування та (або) огляд доказів, у тому числі за їх місцезнаходженням, заборона вчиняти певні дії щодо доказів та зобов'язання вчинити певні дії щодо доказів. У необхідних випадках судом можуть бути застосовані інші способи забезпечення доказів, визначені судом.
В силу положень ст.ст. 12 , 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
В силу ч.1 ст.76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідно до ст.77 ЦПК України суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.
Частинами першою - третьою статті 91 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім,я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. Заява про виклик свідка має бути подана до або під час підготовчого судового засідання, а якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, - до початку першого судового засідання у справі.
Суд, зберігаючи об,єктивність і неупередженість, сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом, в тому числі і щодо заявлення клопотань про допит свідків для підтвердження їхніх вимог або заперечень.
Враховуючи те, що справа слуханням проводиться в спрощеному позовному провадженні та перше судове засідання по справі відбулось 16 липня 2018 року, а також те, що стороною заявника не доведено, що зазначені свідки володіють відомостями з приводу обставин, які є предметом дослідження в суді по зазначеній справі, не зазначено обставини, котрі свідки можуть підтвердити, тому заява заявника про виклик свідків не підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 4,.10,12,13,18, 90,91,116,117,197, 261,210 ЦПК України, суд, -
Ухвалив:
Клопотання щодо виклику в судове засідання в якості свідків, в цивільній справі за №523/7590/18, громадян ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 - залишити без задоволення.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного суду через суд Суворовського району міста Одеси, шляхом подачі в 15 денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.
Суддя
Суд | Суворовський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2018 |
Оприлюднено | 06.11.2018 |
Номер документу | 77610621 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Суворовський районний суд м.Одеси
Сувертак І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні