Ухвала
від 10.12.2018 по справі 463/2601/16-ц
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 463/2601/16-ц Головуючий у 1 інстанції: Шеремета Г.І.

Провадження № 22-ц/811/2828/18 Доповідач у 2-й інстанції: Цяцяк Р. П.

У Х В А Л А

про залишення без руху

10 грудня 2018 року суддя Львівського апеляційного суду Цяцяк Р.П., перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2, представника ОСОБА_3, на рішення Личаківського районного суду м.Львова від 09 жовтня 2018 року по справі за позовом ОСОБА_3 до Товариства з обмежною відповідальністю Хедж Фонд , відділу примусового виконання рішень Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Філії №14 Приватного підприємства Нива-В.Ш. про визнання недійсними прилюдних торгів та скасування рішення про реєстрацію права власності,

ВСТАНОВИВ :

Рішенням Личаківського районного суду м.Львова від 09 жовтня 2018 року в позові ОСОБА_3 відмовлено.

Вищезгадане рішення в апеляційному порядку оскаржив представник позивача ОСОБА_2 з пропуском строку на апеляційне оскарження.

В апеляційній скарзі представник апелянта просить поновити строк на апеляційне оскарження рішення Личаківського районного суду м.Львова від 09 жовтня 2018 року (т.2, а.с. 67-70).

Перевіривши матеріали справи вважаю, що причини пропуску строку на апеляційне оскарження, які зазначені в апеляційній скарзі є поважними, а тому з метою забезпечення права на апеляційне оскарження судового рішення строк на апеляційне оскарження слід поновити.

Однак, як вбачається з матеріалів справи, провадження за апеляційною скаргою не може бути відкрито, так як не оплачено судовий збір, відповідно до ст.357 ЦПК України та Закону України Про судовий збір .

Відповідно до пп. 6 п.1 ч. 2 ст.4 Закону України "Про судовий збір", у редакції чинній на момент подання апеляційної скарги, розмір судового збору встановлюється у розмірі 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.

Відтак, провадження за апеляційною скаргою може бути відкрито за умови оплати:

- судового збору згідно ч.2 ст.4 ЗУ Про судовий збір , в редакції чинній на момент подачі апеляційної скарги, в розмірі 826 грн. 80 коп. за такими реквізитами:

Отримувач коштів: УК у Личаківському районі м. Львова (Личаківський) 22030101

Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38007620

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

Код банку отримувача (МФО): 899998

Рахунок отримувача: 34310206080081

Код класифікації доходів бюджету: 22030101

Призначення платежу: Судовий збір, за позовом (ПІБ чи назва установи, організації скаржника), Львівський апеляційний суд. ( назва суду, де розглядається справа), код ЄРПОУ 42262398 ( суду де розглядається справа).

При заповненні платіжного документа у графі "код платника" платником судового збору - юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником - фізичною особою - ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв'язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

Враховуючи допущені недоліки, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху для їх усунення, попередивши апелянта, що у випадку невиконання цієї ухвали подана апеляційна скарга буде вважатись неподаною та повернута.

Документи, що підтверджують сплату судового збору необхідно у передбачений строк подати Львівському апеляційному суду.

Керуючись ст.ст. 185, 354, 357 ЦПК України,-

УХВАЛИВ :

Клопотання ОСОБА_2, представника ОСОБА_3, задовольнити та поновити строк на апеляційне оскарження рішення Личаківського районного суду м.Львова від 09 жовтня 2018 року.

Апеляційну скаргу ОСОБА_2, представника ОСОБА_3, на рішення Личаківського районного суду м.Львова від 09 жовтня 2018 року залишити без руху та надати апелянту строк для оплати судового збору - десять днів з дня отримання апелянтом даної ухвали .

У випадку невиконання апелянтом у встановлений строк вимог даної ухвали (неподання доказів про сплату вказаних судових витрат до Львівського апеляційного суду), апеляційна скарга буде вважатися неподаною і повернута апелянту.

Суддя Львівського апеляційного суду Цяцяк Р.П.

СудЛьвівський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення10.12.2018
Оприлюднено18.12.2018
Номер документу78609846
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —463/2601/16-ц

Ухвала від 18.03.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Ухвала від 22.01.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Ухвала від 15.01.2019

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Ухвала від 10.12.2018

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Цяцяк Р. П.

Рішення від 09.10.2018

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Шеремета Г. І.

Рішення від 09.10.2018

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Шеремета Г. І.

Ухвала від 11.09.2018

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Шеремета Г. І.

Ухвала від 24.07.2018

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Шеремета Г. І.

Ухвала від 24.06.2016

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Шеремета Г. І.

Ухвала від 03.06.2016

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Шеремета Г. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні