Справа № 296/9903/18
2-з/296/121/18
УХВАЛА
"07" грудня 2018 р. м. Житомир
Корольовський районний суд міста Житомира в складі:
головуючого судді Драча Ю.І.,
за участю секретаря судового засідання Івашко Т.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог Управління державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради про зобов'язання знести самочинне будівництво, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Корольовського районного суду м. Житомира перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог Управління державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради про зобов'язання знести самочинне будівництво.
03.12.2018 року ОСОБА_1 подано заяву про забезпечення позову шляхом заборони вчиняти дії щодо проведення державної реєстрації права власності на нерухоме майно, а саме, будівлю Е , що розташована за адресою: вул. С. Ріхтера, 101 в м. Житомирі до закінчення вирішення судом спору по суті та набрання судовим рішенням законної сили.
Згідно ч. 1 ст. 153 ЦПК України заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи (учасників третейського (арбітражного) розгляду).
Відповідно до ч.ч.1, 2 ст. 149 ЦПК України суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.
Забезпечення позову допускається, як до пред'явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Відповідно до п.2 ч.1 ст.150 ЦПК України позов забезпечується забороною вчиняти певні дії.
Відповідно до ч.ч. 5, 6 ст. 153 ЦПК України, залежно від обставин справи суд може забезпечити позов повністю або частково. Про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову суд постановляє ухвалу.
Згідно ч. 1ст. 157 ЦПК України ухвала суду про забезпечення позову має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом. Така ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.
Керуючись ст. ст. 149-153 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву задовольнити.
Заборони вчиняти дії щодо проведення державної реєстрації права власності на нерухоме майно, а саме, будівлю Е , що розташована за адресою: вул. С. Ріхтера, 101 в м. Житомирі до закінчення вирішення судом спору по суті та набрання судовим рішенням законної сили..
Ухвала підлягає до негайного виконання.
Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Примірник ухвали про забезпечення позову одночасно з направленням заявнику направляється судом Департаменту реєстрації Житомирської міської ради, місцезнаходження за адресою: м. Житомир, вул. Лятошинського, 15б (вжиття відповідних заходів).
Особи, винні в невиконанні ухвали про забезпечення позову, несуть відповідальність, встановлену законом.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Житомирського апеляційного суду, протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Ю. І. Драч
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 07.12.2018 |
Оприлюднено | 22.12.2018 |
Номер документу | 78719036 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Драч Ю. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні