Ухвала
від 26.12.2018 по справі 607/10913/17
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 607/10913/17Головуючий у 1-й інстанції Братасюка В.М. Провадження №22-ц/817/452/18 Доповідач - Міщій О.Я. Категорія - 48

У Х В А Л А

26 грудня 2018 р. м.Тернопіль

Суддя судової палати з розгляду цивільних справ Тернопільського апеляційного суду ОСОБА_1, при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2, в інтересах якого діє представник - адвокат ОСОБА_3, на рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 19.11.2018 р. за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4 про поділ майна подружжя,-

ВСТАНОВИВ:

19.12.2018 р. ОСОБА_2, в інтересах якого діє представник - адвокат ОСОБА_3, звернувся із апеляційною скаргою на рішення Тернопільського міськрайонного суду від 19.11.2018 р., не сплативши судовий збір.

Із змісту апеляційної скарги видно, що ОСОБА_2 оскаржує рішення суду в повному обсязі щодо відмови у задоволенні позову про поділ майна подружжя шляхом визнання за ним права власності на 1/2 частину земельної ділянки площею 0,06 га в с. Біла Тернопільського району, державний акт серії ЯД № 225471 від 14.02.2008 р.; визнання права власності на 1/2 земельної ділянки площею 0,04 га. в с. Біла Тернопільського району, державний акт серії ЯИ № 483988, визнання права власності на 1/2 житлового будинку в с. Біла по вул. Чиста, 10А Тернопільського району.

Також в апеляційній скарзі ОСОБА_2 просить скасувати рішення суду першої інстанції щодо часткового задоволення його позову, яким в порядку поділу майна подружжя визнано за ним право власності на 1/2 ідеальну частину легкового автомобіля CHEVROLET AVEO 2006 року випуску та залишено автомобіль у спільній частковій власності.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 176 ЦПК України ціна позову у справах про визнання права власності на майно або про його витребування визначається вартістю майна.

Згідно п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до суду позовної заяви про поділ майна при розірванні шлюбу, ставка судового збору становить 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Згідно вимог Закону України «Про судовий збір» , чинного на момент подання апеляційної скарги, апеляційна скарга на рішення суду оплачується судовим збором в розмірі 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.

Із звіту про оцінку майна - житлового будинку в с. Біла по вул. Чиста, 10А Тернопільського району, вбачається, що вартість 1/2 його частини становить 968950 грн.

Таким чином, враховуючи вартість частини вказаного житлового будинку розмір судового збору за подання апеляційної скарги становить 7200 грн. (3 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1.01.2017 року - 4800 грн.( 1600 х 3), що є гранично встановленою сумою судового збору + 50 % - за подання апеляційної скарги - 2400 грн. ).

Указана сума судового збору визначена із урахуванням вимог Закону України «Про судовий збір» , що діяв на момент звернення із позовом до суду та подання апеляційної скарги.

Згідно п. 3 ч. 4 статті 356 ЦПК України до апеляційної скарги додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Відповідно до змісту ч. 2 ст. 357 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу, в силу яких суддя залишає апеляційну скаргу без руху, надавши строк для виправлення недоліків.

З урахуванням наведеного, апеляційну скаргу слід залишити без руху, надавши строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення позивачу ухвали, для оплати судового збору в розмірі 7200 грн.

Платiжнi реквiзити для перерахування судового збору

Отримувач коштів УК у м.Тернополі /м.Тернопіль/, 22030101

Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37977726

Банк отримувача Казначейство України (ЕАП)

Код банку отримувача (МФО) 899998

Рахунок отримувача 34315206080008

Код класифікації доходів бюджету 22030101

Призначення платежу *;101;_____ (код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифер, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті) ; Судовий збір, за позовом _____ (ПІБ чи назва установи, організації позивача) , Тернопільський апеляційний суд, код ЄДРПОУ 42261572

При заповненні платіжного документа у графі «Код платника» платником судового збору юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником- фізичною особою індентифікаційний код, а при його відсутності, у зв'язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 185, 356, 357 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_2, в інтересах якого діє представник - адвокат ОСОБА_3 на рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 19.11.2018 р. залишити без руху, надавши строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення позивачу ухвали, для оплати витрат судового збору в розмірі 7200 грн. за вищевказаними реквізитами рахунку.

У разі оплати судового збору оригінал квитанції про оплату подати до суду, як доказ сплати судових витрат.

У випадку виконання вимог ухвали у визначений термін апеляційна скарга буде вважатись поданою у день первісного подання її до суду. Інакше скарга вважається не поданою та повертається позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Тернопільського апеляційного суду ОСОБА_1

СудТернопільський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення26.12.2018
Оприлюднено30.12.2018
Номер документу78906032
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —607/10913/17

Постанова від 19.11.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Краснощоков Євгеній Віталійович

Ухвала від 23.05.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Лесько Алла Олексіївна

Постанова від 04.04.2019

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Міщій О. Я.

Ухвала від 04.04.2019

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Міщій О. Я.

Постанова від 04.04.2019

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Міщій О. Я.

Ухвала від 05.02.2019

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Міщій О. Я.

Ухвала від 08.01.2019

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Міщій О. Я.

Ухвала від 26.12.2018

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Міщій О. Я.

Рішення від 19.11.2018

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Братасюк В. М.

Ухвала від 07.09.2017

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Братасюк В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні