Ухвала
від 02.01.2019 по справі 811/1212/18
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про прийняття справи до провадження

02 січня 2019 року м. Кропивницький Справа № 811/1212/18

провадження № 2-ап/1140/19/18

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Черниш О.А.,

розглянула матеріали адміністративної справи за позовом

позивач: відділ освіти, молоді та спорту Компаніївської районної державної адміністрації Кіровоградської області (28400, Кіровоградська область, смт. Компаніївка, вул. Шевченка, 76-А, код ЄДРПОУ 02144068)

відповідач: Головне управління ДФС у Кіровоградській області (25000, м. Кропивницький, вул. В. Перспективна, 55, код ЄДРПОУ 39393501)

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Східний офіс Держаудитслужби (24600, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 22, корп. 2, код ЄДРПОУ 40477689)

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

В С Т А Н О В И Л А:

У провадженні Кіровоградського окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа за позовом відділу освіти, молоді та спорту Компаніївської районної державної адміністрації Кіровоградської області до Головного управління ДФС у Кіровоградській області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Східного офісу Держаудитслужби, про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0000351403 від 06.03.2017 року.

Ухвалою Кіровоградського окружного адміністративного суду (суддя Кармазина Т.М.) від 29.08.2018 року у цій справі адміністративний позов відділу освіти, молоді та спорту Компаніївської районної державної адміністрації Кіровоградської області залишено без розгляду на підставі п.4 ч.1 ст.240 КАС України.

Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 29.11.2018 року вказану ухвалу суду скасовано, а справу направлено для продовження розгляду до Кіровоградського окружного адміністративного суду.

Згідно з протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 29.12.2018 року справу передано на розгляд головуючому судді Черниш О.А.

Відповідно до частини 14 статті 31 КАС України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.

Згідно з частиною 3 статті 257 КАС України при вирішенні питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1) значення справи для сторін; 2) обраний позивачем спосіб захисту; 3) категорію та складність справи; 4) обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; 5) кількість сторін та інших учасників справи; 6) чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 7) думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

З огляду на обраний позивачем спосіб захисту, обсяг та характер доказів у справі, кількість учасників справи, суд вважає за доцільне здійснювати її розгляд за правилами загального позовного провадження та призначити повторне проведення підготовчого провадження.

Частиною 2 статті 173 КАС України передбачено, що завданням підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з'ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Згідно з частиною 1 статті 179 КАС України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.

Відповідно до частини 5 статті 181 КАС України якщо розгляд справи у випадках, визначених цим Кодексом, починається спочатку, суд призначає та проводить підготовче засідання спочатку в загальному порядку, крім випадку ухвалення рішення про колегіальний розгляд справи, коли підготовче засідання проводиться спочатку лише у разі, якщо суд дійшов висновку про необхідність його проведення.

Керуючись статтями 173, 180, 181, 248, 256 КАС України, суддя -

У Х В А Л И Л А:

1. Прийняти до провадження адміністративну справу №811/1212/18.

2. Призначити підготовче засідання на 21 січня 2019 року о 14:00 год. у приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40, 6 поверх, зал судових засідань №5.

3. Про підготовче засідання повідомити учасників справи.

4. Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського окружного

адміністративного суду О.А. Черниш

СудКіровоградський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення02.01.2019
Оприлюднено06.01.2019
Номер документу79011993
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —811/1212/18

Ухвала від 09.08.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Білоус О.В.

Постанова від 26.06.2019

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Дурасова Ю.В.

Постанова від 26.06.2019

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Дурасова Ю.В.

Ухвала від 05.06.2019

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Дурасова Ю.В.

Ухвала від 05.06.2019

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Дурасова Ю.В.

Ухвала від 07.05.2019

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Дурасова Ю.В.

Рішення від 11.03.2019

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Рішення від 11.03.2019

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Ухвала від 21.01.2019

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Ухвала від 02.01.2019

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні