ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
04.01.2019 р. Справа № 914/4077/13
місто Львів
Суддя Мороз Н. В., суддя Березяк Н. Є. та суддя Бортник О. Ю. розглянувши заяву приватного виконавця виконавчого округу Львівської області Маковецького З. В.
про затвердження мирової угоди
у справі 914/4077/13
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю Траст Фінанс , м. Київ
до відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю МК-Буд , м. Львів
до відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю МКБУД-Зв'язок , м. Львів
про стягнення 355 268, 33 дол. США (що у гривневому еквіваленті становить 2 839 659, 76 грн.) та 114 304, 72 грн.,
ВСТАНОВИВ:
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла заява приватного виконавця виконавчого округу Львівської області Маковецького З. В. про затвердження мирової угоди у справі №914/4077/13 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Траст Фінанс до Товариства з обмеженою відповідальністю МК-Буд та Товариства з обмеженою відповідальністю МКБУД-Зв'язок про стягнення 355 268, 33 дол. США (що у гривневому еквіваленті становить 2 839 659, 76 грн.) та 114 304, 72 грн.
Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 330 ГПК України, мирова угода, укладена між сторонами, або заява про відмову стягувача від примусового виконання в процесі виконання рішення подається в письмовій формі державному або приватному виконавцеві, який не пізніше триденного строку передає її для затвердження до суду, який видав виконавчий документ. Питання затвердження мирової угоди у процесі виконання рішення, задоволення заяви про відмову стягувача від примусового виконання рішення вирішується судом протягом десяти днів з дня надходження до суду відповідної заяви, про що постановляється ухвала.
Керуючись ст.ст. 234, 330 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву до розгляду.
2. Розгляд заяви у судовому засіданні призначити на 14.01.19 р. о 14:20 год. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: м. Львів, вул.Личаківська,128 - зал судових засідань №6.
3. Приватному виконавцю: надати суду у строк до 14.01.2019р. - оригінали документів, долучених до заяви про затвердження мирової угоди (для огляду в судовому засіданні), докази часткової сплати, докази виконання сторонами умов мирової угоди, забезпечити явку в судове засідання, явка обов'язкова.
4. Стягувачу: надати суду у строк до 14.01.2019р. докази часткової сплати, докази виконання сторонами умов мирової угоди, витяги про включення стягувача та боржників до Єдиного державного реєстру фізичних осіб та юридичних осіб-підприємців станом на день винесення ухвали, забезпечити явку повноважного представника в судове засідання, явка обов'язкова.
5. Боржникам: надати суду у строк до 14.01.2019р. витяги про включення до Єдиного державного реєстру фізичних осіб та юридичних осіб-підприємців станом на день винесення ухвали, забезпечити явку повноважних представників в судове засідання, явка обов'язкова.
6. Повідомити учасників справи, що інформація по справі, яка розглядається, доступна на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням http://lv.arbitr.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили в порядку та строк, передбачені ст.235 ГПК України.
Суддя Мороз Н.В.
Суддя Березяк Н. Є.
Суддя Бортник О. Ю.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 04.01.2019 |
Оприлюднено | 08.01.2019 |
Номер документу | 79033550 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Мороз Н.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні