ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Шостий апеляційний адміністративний суд вул. Московська, 8, корп. 30, м. Київ, 01010

Справа № 2340/3857/18

У Х В А Л А

10 січня 2019 року

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Бужак Н.П. та суддів Костюк Л.О., Мельничука В.П., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "НВП "Академія медтехнологій" на рішення Черкаського окружного адміністративного суду від 14 листопада 2018 р. у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НВП "Академія медтехнологій" до Головного управління Державної фіскальної служби України в Черкаській області про визнання протиправним та скасування наказу,-

У С Т А Н О В И Л А :

Рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 14 листопада 2018 року у задоволенні адміністративного позову відмовлено повністю.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, позивачем подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 300, 301, 304, 306 КАС України, колегія суддів,-

У Х В А Л И Л А :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "НВП" Академія медтехнологій" на рішення Черкаського окружного адміністративного суду від 14 листопада 2018 р. у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НВП "Академія медтехнологій" до Головного управління Державної фіскальної служби України в Черкаській області про визнання протиправним та скасування наказу.

Надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

Встановити строк до 13 лютого 2019 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

До відзиву на апеляційну скаргу додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач Бужак Н.П.

Судді Костюк Л.О.

Мельничук В.П.

Зареєстровано 10.01.2019
Оприлюднено 10.01.2019
Дата набрання законної сили 10.01.2019

Судовий реєстр по справі 2340/3857/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 14.02.2019 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.01.2019 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.01.2019 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 14.11.2018 Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 26.09.2018 Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону