Рішення
від 15.01.2019 по справі 1340/4126/18
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №1340/4126/18

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня 2019 року м. Львів

12 год. 35 хв.

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Качур Р.П., за участю секретаря судового засідання Курпіти П.І., представника позивача Штинди О.В., представника відповідачів Чабана О.С., розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Спец Оіл Сервіс до Головного управління ДФС у Львівській області, Державної фіскальної служби України, про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в:

Товариство з обмеженою відповідальністю Спец Оіл Торг звернулося до Львівського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Головного управління ДФС у Львівській області, Державної фіскальної служби України в якому просить:

1) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 704559/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 256 від 17.04.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

2) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 829981/38540625 від 05.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 258 від 18.04.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

3) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 704556/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 261 від 19.04.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

4) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 704588/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 279 від 27.04.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

5) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 704567/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 283 від 27.04.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

6) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 790215/38540625 від 13.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 285 від 28.04.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

7) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 790207/38540625 від 13.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 286 від 28.04.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

8) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 835662/38540625 від 10.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 301 від 10.05.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

9) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 803104/38540625 від 19.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 310 від 29.05.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

10) визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 831714/38540625 від 06.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 314 від 11.06.2018р. в Єдиному реєстрі податкових накладних;

11) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 256 від 17.04.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

12) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 258 від 18.04.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

13) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 261 від 19.04.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

14) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 279 від 27.04.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

15) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 283 від 27.04.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

16) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 285 від 28.04.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

17) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 286 від 28.04.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

18) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 301 від 10.05.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

19) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 310 від 29.05.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

20) зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 314 від 11.06.2018р. датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних.

В обґрунтування позову зазначено, що на виконання приписів ст. 201 Податкового кодексу України, позивачем за результатами господарських операцій складено в електронному вигляді та відправлено для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні № 256, № 258, № 261, № 279, № 283, № 285, № 286, № 301, № 310, № 314. Однак, позивач отримав квитанції, у яких вказано що реєстрацію податкових накладних зупинено, оскільки такі відповідають вимогам підпункту 1.6 п. 1 Критеріїв ризиковості платника податку. Позивачу запропоновано подати пояснення та/або копії документів достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних. У зв'язку з цим ТОВ Спец Оіл Сервіс скерувало у контролюючі органи пояснення з підтверджуючими документами. Однак, не зважаючи на викладене, позивач отримав рішення, якими відмовлено у реєстрації таких податкових накладних.

На переконання позивача, такі рішення є безпідставними, формальними, а відтак є протиправними та підлягають скасуванню, а податкові накладні - реєстрації. У зв'язку з наведеним, позивач звернувся до суду із цим позовом.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав повністю, з підстав, що викладені у позовній заяві, відповіді на відзив (Т.2, а.с.13-14), письмовому поясненні за вх. № 1242 від 14.01.2019 (Т.2. а.с.123). Просив позов задовольнити.

Представник відповідачів проти позову заперечив повністю. Просив у його задоволенні відмовити.

Позиція Головного управління ДФС у Львівській області викладена у відзиві на позовну заяву (Т.2, а.с.3-4). Зазначено, що п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі - ПК України) передбачено, що при здійсненні операції постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних падати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних; платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Згідно з п. 74.2 ст. 74 ПК України, в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності поданих накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення і реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податні накладних. Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації подать накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань, а також центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, для формування та реалізації єдиної державної податкової та митної політики (п. 74.3 ст. 74 ПК України).

Зазначено, що причинами відмови у реєстрації податкових накладних було надання платником податку копій документів, не достатніх для прийняття рішень про реєстрацію. З врахуванням викладеного, у ГУ ДФС у Львівській області були законні підстави для прийняття рішень про відмову у реєстрації спірних податкових накладних, а тому є правомірними та слід залишити в силі.

Представник відповідачів пояснив, що позиція відповідача 2 відповідає позиції відповідача 1, вважають прийняте рішення контролюючого органу правомірним, просили відмовити у задоволенні позову.

Суд заслухав пояснення представників сторін, з'ясував фактичні обставини та відповідні їм правовідносини, та встановив таке.

ТОВ Спец Оіл Сервіс зареєстроване як юридична особа 19.02.2013; ідентифікаційний код юридичної особи: 38540625; місцезнаходження: 81551, Львівська область, Городоцький район, с. Воля-Бартатівська, вул. Львівська, 33-З.

20.12.2017 між ТОВ Нафтотрейд Ресурс (продавець) та ТОВ Спец Оіл Торг (покупець) укладено договір № 9-ШК/2412 поставки нафтопродуктів оптовими партіями, з додатком системи АЗС, через які здійснюється передача у власність покупця паливно-мастильних матеріалів, відповідно до якого постачальник зобов'язується постачати покупцю нафтопродукти партіями, в подальшому іменовані товар, а покупець зобов'язується прийняти товар від постачальника та оплатити його на умовах даного договору (Т.1, а.с.57-59, 60-61).

Позивач придбавав у ТОВ Нафтотрейд Ресурс нафтопродукти, в тому числі, дизпаливо у вигляді карток на пальне WOG встановленої форми, скраплений газ у вигляді карток на пальне WOG встановленої форми на підтвердження чого до матеріалів справи долучено копії таких документів: видаткової накладної № 428137 від 17.04.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ Нафтотрейд Ресурс дизпалива загальним об'ємом 5000 л; банківської виписки від 17.04.2018; видаткової накладної № 430431 від 19.04.2018., що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ Нафтотрейд Ресурс скрапленого газу загальним об'ємом 8000 л; банківської виписки від 19.04.2018; видаткової накладної № 438359 від 27.04.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ Нафтотрейд Ресурс дизпалива; банківської виписки від 27.04.2018р., яка підтверджує факт оплати з боку Позивача на користь постачальника ТОВ Нафтотрейд Ресурс грошових коштів, в т.ч. за дизпаливо (Т.1, а.с.62-63, 64, 81, 100-101, 104-105, 106).

В подальшому, позивачем (продавець), з метою реалізації придбаних у ТОВ Нафтотрейд Ресурс товарів, укладено:

- договір купівлі-продажу карток № ШК-01 від 21.12.2017 з приватним підприємством АВТОІНТЕРЛОГІСТІК (покупець), за яким покупець придбавав у позивача товар - картки на пальне WOG встановленої форми. Оплата товарів покупцем здійснювалась за договірною ціною, яка вказана у рахунках, виставлених продавцем, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок продавця протягом одного банківського дня. Договором також передбачено, що продавець зобов'язаний після оплати з боку покупця у строк не пізніше двох робочих днів передати покупцеві картки на пальне. При цьому, покупець зобов'язаний здійснити оплату за картки на пальне в строки і порядку, передбачені цим договором і прийняти картки на пальне від продавця, про що останній розписується в рахунку, виставленому продавцем (Т.1, а.с.65).

Реальність операцій за цим договором підтверджено такими документами: копією видаткової накладна № 250 від 17.04.2018; копією банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 18.04.2018 (Т.1, а.с.66-67); копією видаткової накладної № 255 від 19.04.2018., що підтверджує факт набуття у власність з боку ПП АВТОІНТЕРЛОГІСТІК скрапленого газу загальним об'ємом 8000 л у формі карток (Т.1, а.с.102-103); копією банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 20.04.2018, яка підтверджує факт оплати з боку ПП АВТОІНТЕРЛОГІСТІК грошових коштів в розмірі 185689,80 грн., в тому числі, за згадані картки на паливо (Т.1, а.с.82);

- договір купівлі-продажу карток № ШК-64 від 27.04.2018 з товариством з обмеженою відповідальністю Індустріал Транс (покупець), який підтверджує факт наявності між товариством та ТОВ Індустріал Транс договірних відносин, у результаті яких передано у власність від ТОВ Спец Оіл Сервіс карток на пальне WOG встановленої форми. Оплата товарів покупцем здійснювалась за договірною ціною, яка вказана у рахунках, виставлених продавцем, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок продавця протягом одного банківського дня. Договором також передбачено, що продавець зобов'язаний піісля оплати з боку покупця у строк не пізніше двох робочих днів передати покупцеві картки на пальне. При цьому, покупець зобов'язаний здійснити оплату за картки на пальне в троки і порядку, передбачені цим договором і прийняти артки на пальне від продавця, про що останній розписується в рахунку, виставленому продавцем (Т.1, а.с.107-108).

Реальність операцій за цим договором підтверджено такими документами: копією видаткової накладної № 272 від 27.04.2018., що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Індустріал Транс дизпалива загальним об'ємом 11790 л у формі карток; копією товарно-транспортна накладна № Р272 від 27.04.2018, яка підтверджує факт перевезення ПП Кархут згаданих карток на пальне в кількості 639 штук до ТОВ Індустріал Транс ; копія банківської виписки від 27.04.2018 (Т.1, а.с.109-112).

Також позивач копією довідки про власний автотранспорт підтвердив факт наявності свого транспорту, який в разі необхідності може бути використаний для отримання карток на пальне від постачальника; копією штатного розпису, який введений в дію з 01.12.2017 підтвердив факт наявності у нього трудових ресурсів для отримання та відпуску паливних карток (Т.1, а.с.68, 69).

05.02.2014 між товариством з обмеженою відповідальністю Альянс Ойл Україна (постачальник) та товариством з обмеженою відповідальністю Спец Оіл Сервіс (покупець) укладено Генеральний договір № 558/214/НП/1/29 поставки нафтопродуктів, який підтверджує факт наявності договірних відносин між цими підприємствами, внаслідок яких позивач придбав нафтопродукти, в тому числі, автомобільний бензин (Т.1, а.с.70-71).

На підтвердження реальності господарських операцій за цим договором до матеріалів справи долучено копії наступних документів: видаткової накладної № 290001161 від 2903.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ УКРАЇНА , бензину автомобільного загальним об'ємом 25813 л; товарно-транспортної накладної № АО290001161/1 159 від 29.03.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс бензину автомобільного загальним об'ємом 25813 л; банківських виписок від 29.03.2018 та 30.03.2018 (Т.1, а.с.72, 73, 74, 75).

Придбані у товариства з обмеженою відповідальністю Альянс Ойл Україна нафтопродукти, в тому числі автомобільний бензин, реалізовано у ТОВ ВОЛИНЬ МОТО (покупець) на підставі договору № 1-НП поставки нафтопродуктів від 02.01.2018, відповідно до якого постачальник зобов'язується у погодженій сторонами кількості та в строки, передати у власність покупця нафтопродукти (дизельне паливо, пічне паливо, паливо судове, бензин марки А-76, А-80, А-92, А-95, та інше далі - Товар), а покупець прийняти товар та сплатити за нього, відповідно до умов цього договору.

Згідно з п. 5.1 Договору, покупець здійснює 100% передоплату за товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок постачальника, якщо інше не передбачено цим Договором.

На підтвердження операцій за цим договором до матеріалів справи долучено копії: видаткової накладної № 252 від 18.04.2018р., що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ ВОЛИНЬ МОТО від ТОВ Спец Оіл Сервіс бензину автомобільного загальним об'ємом 25813 л; товарно-транспортної накладної № Р252 від 18.04.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ ВОЛИНЬ МОТО бензину автомобільного перевізником ПП КАРХУТ ; банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 18.04.2018, 19.04.2018, 20.04.2018 та 26.04.2018, які підтверджують факт повної оплати з боку ТОВ ВОЛИНЬ МОТО грошових коштів в розмірі за згаданий автомобільний бензин; договору № К2015/1001-001 від 01.10.2015, який підтверджує факт наявності договірних відносин по транспортно-експедиторському обслуговуванню під час організації і виконання перевезень вантажів (зокрема, нафтопродуктів) між ТОВ Спец Оіл Сервіс та ПП КАРХУТ ; акту надання послуг № 2018/0430-001 від 30.04.2018, який підтверджує факт надання вказаним підприємством транспортно-експедиційних послуг у квітні 2018 року; банківської виписки від 25.05.2018, що підтверджує факт оплати згідно платіжного доручення № 4006 з боку Позивача на користь ПП Кархут грошових коштів за надані за 1 квартал транспортно-експедиційні послуги; декларації про відповідність від 23.12.2016 та від 30.06.2017; сертифікату відповідності від 12.12.2016; паспортів якості № 138 від 09.03.2018, № 154 від 29.03.2018, № 127908 від 11.03.2018; сертифікату відповідності № 10ХЦ.00010-17 від 30.06.2017 на бензини автомобільні; додатку до сертифікату відповідності № 10ХЦ.00010-17 від 30.06.2017 на бензини автомобільні; договору оренди резервуарів № 4 від 19.06.2017, який підтверджує факт наявності в ТОВ Спец Оіл Сервіс на праві користування від ТОВ РТ-Капітал трьох резервуарів для зберігання нафтопродуктів; актів надання послуг № 18 від 30.03.2018 та №25 від 30.04.2018, які підтверджують факт надання з боку ТОВ РТ-Капітал послуг з передачі у строкове платне користування позивачеві трьох резервуарів для зберігання нафтопродуктів за березень та квітень 2018 року; банківських виписок по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 05.04.2018 та від 07.05.2018, які підтверджують факт оплати з боку позивача в користь ТОВ РТ-Капітал грошових коштів за оренду резервуарів за березень та квітень 2018 року (Т.1, а.с.79-99).

02.02.2017 між товариством з обмеженою відповідальністю Вог Трейд (продавець) та позивачем (покупець) укладено генеральний договір поставки нафтопродуктів № 10/ДГ-12, відповідно до якого позивач придбавав у вказаного підприємства нафтопродукти, в тому числі, дизельне паливо (Т.1, а.с.127-128).

На підтвердження операцій за вказаним договором до матеріалів справи долучено копії видаткової накладної № 4703 від 15.03.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ ВОГ ТРЕЙД дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 5825 л; товарно-транспортної накладної № ВТД0004703 від 15.03.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ТОВ ВКФ Віта-Авто дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 5825 л; банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 15.03.2018, яка підтверджує факт оплати з боку позивача грошових коштів в розмірі 129198,50 грн., в т.ч. за згадане дизпаливо (Т.1, а.с.129-131).

Придбане у ТОВ Вог Трейд дизельне паливо в подальшому реалізоване позивачем товариству з обмеженою відповідальністю ІНДУСТРІАЛ ТРАНС за договором поставки нафтопродуктів від 27.04.2018 (Т.1, а.с.132-135). За цим договором постачальник зобов'язувався у погоджені сторонами строки та кількості передати у власність покупця нафтопродукти (дизельне паливо, пічне паливо, паливо судове, бензини марки А-76, А-80, А-92, А-95 та інше, товар), а покупець прийняти товар та сплатити за нього, відповідно до умов цього договору.

Покупець здійснює 100% передплату за товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок постачальника, якщо не передбачене додаткового угодою Договору. Постачальник має право відвантажити покупцю товар без передплати та складання відповідної додаткової угоди з погодженням нових строків оплати. У такому випадку сторони домовились, що покупець зобов'язується сплатити за поставлений товар на підставі договору на підставі трьох банківських днів з моменту поставки товару.

Позивач підтвердив операції за цим договором копіями документів, долучених до матеріалів справи: видаткової накладної № 279 від 28.04.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ ІНДУСТРІАЛ ТРАНС від ТОВ Спец Оіл Сервіс дизпалива загальним об'ємом 5825 л; товарно-транспортної накладної № Р279 від 10.05.2018, яка підтверджує факт надання послуг з перевезення та доставки до ТОВ ІНДУСТРІАЛ ТРАНС дизпалива загальним об'ємом 5825 л експедитором ПП Кархут (Т.1, а.с.136-144); банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 11.05.2018; договору № К2015/1001-001 від 01.10.2015р. між ТОВ Спец Оіл Сервіс та ПП КАРХУТ (Т.1, а.с.84-85); акта надання послуг № 2018/0430-001 від 30.04.2018 (Т.1, а.с.86); банківської виписки від 25.05.2018р., яка підтверджує факт оплати з боку позивача в користь ПП Кархут грошових коштів в сумі 11600,00 грн. за послуги, надані в І кварталі 2018 року; декларації про відповідність від 30.06.2017; паспорта якості № 126864 від 31.12.2017; сертифікату відповідності № 10ХЦ.00011-17 від 30.06.2017; додатка до сертифікату відповідності № 10ХЦ.00011-17 від 30.06.2017; договору оренди резервуарів № 4 від 19.06.2017, який підтверджує факт наявності в ТОВ Спец Оіл Сервіс на праві користування від ТОВ РТ-Капітал трьох резервуарів для зберігання нафтопродуктів (Т. 1, а.с.95); актів надання послуг № 18 від 30.03.2018 та № 25 від 30.04.2018, які підтверджують факт надання з боку ТОВ РТ-Капітал послуг з передачі у строкове платне користування позивачеві 3 резервуарів для зберігання нафтопродуктів за березень та квітень 2018 року (Т.1, а.с.96, 97); банківських виписок по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 05.04.2018р. та від 07.05.2018р., які підтверджують факт оплати з боку Позивача в користь ТОВ РТ-Капітал грошових коштів за оренду резервуарів за березень та квітень 2018 року (Т.1, а.с.98-99).

18.05.2015 між товариством з обмеженою відповідальністю АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ (постачальник) та позивачем (покупець) укладено генеральний договір № 405/515/НП/1 поставки нафтопродуктів, за яким позивач придбав у ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ нафтопродукти, в тому числі, дизельне паливо (Т.1, а.с.113-114).

На підтвердження операцій за цим договором до матеріалів справи долучено копії: видаткової накладної № 16/03-2 від 16.03.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 8133 л та 17660 л; товарно-транспортної накладної № 16/03-2/186 від 16.03.2018р., яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ФОП ОСОБА_4 дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 25813 л; договору оренди (найму) транспортного засобу з екіпажем (водієм) 06/12/17-01 від 06.12.2017; банківської виписки від 20.03.2018, яка підтверджує факт оплати з боку позивача згідно з платіжним дорученням № 3784 грошових коштів в розмірі 800000,00 грн., в т.ч. за згадане дизпаливо (Т.1, а.с. 115-119); видаткової накладної № 28/03-10 від 28.03.2018р., що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4843 л; видаткової накладної № 28/03-16 від 28.03.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 13675 л; товарно-транспортної накладної № 28/03-10/216 від 28.03.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ФОП ОСОБА_5 дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4843 л; товарно-транспортної накладної № 28/03-10/217 від 28.03.2018р., яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ПП Рональ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 13675 л; банківської виписки від 28.03.2018 (Т.І, а.с.145-149).

Нафтопродукти у вказаних об'ємах реалізовано товариству з обмеженою відповідальністю АЛЬКОР НЕКСТ , на підставі договору № 127-НП поставки нафтопродуктів від 03.04.2018 (Т.1, а.с.120-121).

Операції за вказаним з ТОВ АЛЬКОР НЕКСТ підтверджено копіями таких документів: видаткової накладної № 276 від 27.04.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ АЛЬКОР НЕКСТ від ТОВ Спец Оіл Сервіс дизпалива загальним об'ємом 17693 л; товарно-транспортної накладної № Р276 від 27.04.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ АЛЬКОР НЕКСТ дизпалива загальним об'ємом 17693 л перевізником ПП Кархут ; банківська виписка по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 11.05.2018 (Т.1, а.с.112); договору № К2015/1001-001 від 01.10.2015 між ТОВ Спец Оіл Сервіс та ПП КАРХУТ (Т.1, а.с.84-85); видаткової накладної № 280 від 28.04.2018р, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ АЛЬКОР НЕКСТ від ТОВ Спец Оіл Сервіс дизпалива загальним об'ємом 18518 л; товарно-транспортної накладної № Р280 від 28.04.2018, яка підтверджує факт надання послуг з перевезення та доставки до ТОВ АЛЬКОР НЕКСТ дизпалива загальним об'ємом 18518 л експедитором ПП Кархут ; банківської виписки від 11.05.2018; декларації про відповідність від 09.01.2018; сертифікату відповідності від 14.12.2017; паспорта якості № 333 від 24.02.2018 (Т.1, а.с.124-126); договору оренди резервуарів № 4 від 19.06.2017, який підтверджує факт наявності в ТОВ Спец Оіл Сервіс на праві користування від ТОВ РТ-Капітал трьох резервуарів для зберігання нафтопродуктів (Т.1, а.с.95); актів надання послуг № 18 від 30.03.2018 та № 25 від 30.04.2018, які підтверджують факт надання з боку ТОВ РТ-Капітал послуг з передачі у строкове платне користування Позивачеві 3 резервуарів для зберігання нафтопродуктів за березень та квітень 2018 року; банківських виписок по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 05.04.2018р. та від 07.05.2018р., які підтверджують факт оплати з боку Позивача в користь ТОВ РТ-Капітал грошових коштів за оренду резервуарів за березень та квітень 2018 року (Т.1, а.с.96-99, 152-154).

Крім цього, позивач, придбавав у ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизельне паливо у кількості 7025л, що підтверджено копіями документів, долучених до матеріалів справи, а саме: видаткової накладної № 10/05-22 від 10.05.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 7025 л; товарно-транспортної накладної № 10/05-22/340 від 10.05.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ФОП ОСОБА_6 дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 7025 л; банківської виписки від 11.05.2018, яка підтверджує факт оплати з боку позивача грошових коштів в розмірі 200000,00 грн., в т.ч. за згадане дизпаливо (Т.1, а.с.155-157).

Вказане дизельне паливо позивачем реалізовано приватному підприємство РОМА , на підставі договору № 67-НП поставки нафтопродуктів, за умовами якого постачальник зобов'язується у погодженій сторонами кількості та в строки, передати у власність покупця нафтопродукти (дизельне паливо, пічне паливо, паливо судове, бензин марки А-76, А-80, А-92, А-95, та інше далі - Товар), а покупець прийняти товар та сплатити за нього, відповідно до умов цього договору.

Згідно з п. 5.1 Договору, покупець здійснює 100% передоплату за товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок постачальника, якщо інше не передбачено цим Договором (Т.1,а.с.158-159).

Позивач підтверджуючи факт того, що вказані відносини відбулися представив до матеріалів справи копії таких документів: видаткової накладної № 294 від 10.05.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ПП РОМА від ТОВ Спец Оіл Сервіс дизпалива загальним об'ємом 7025 л; товарно-транспортної накладної № Р294 від 10.05.2018р., яка підтверджує факт перевезення та доставки до ПП РОМА дизпалива загальним об'ємом 7025 л перевізником ФОП ОСОБА_6; банківської випискиа по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 06.07.2018, яка підтверджує факт оплати з боку ПП РОМА грошових коштів за згадане дизпаливо; договору оренди (найму) транспортного засобу з екіпажем (водієм) № 01/06/17-01 від 01.06.2017р., укладений з перевізником - ФОП ОСОБА_6; звірки виконаної роботи перевізником ФОП ОСОБА_6 за травень 2018 року; актів звіряння взаємних розрахунків з ФОП ОСОБА_6 за період 2017 року та січень-травень 2018 року; декларації про відповідність від 09.01.2018; паспорта № 468 на дизпаливо від 22.03.2018р.; сертифікат відповідності від 14.12.2017 (Т.1, а.с.124, 125); акта надання послуг від 31.05.2018р. № 29, який підтверджує факт надання з боку ТОВ РТ-Капітал послуг з передачі у строкове платне користування Позивачеві 3 резервуарів для зберігання нафтопродуктів за травень 2018 року; банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 11.06.2018р., яка підтверджує факт оплати з боку Позивача в користь ТОВ РТ-Капітал грошових коштів за оренду резервуарів за травень 2018 року (Т.1, а.с.160-169); договору оренди резервуарів № 4 від 19.06.2017р., який підтверджує факт наявності в ТОВ Спец Оіл Сервіс на праві користування від ТОВ РТ-Капітал трьох резервуарів для зберігання нафтопродуктів (Т.1, а.с.95).

Позивач у процесі господарської діяльності також придбав у ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизельне паливо, яке у подальшому реалізував товариству з обмеженою відповідальністю Глобал Фінанс Групп на підставі договору № 66-НП поставки нафтопродуктів від 01.02.2017 (Т.1, а.с.180-181) та додаткової увгоди до цього договору (якою встановлено обов'язок ТОВ Глобал Фінанс Групп оплати 5% повної вартості товару по поставці від 29.05.2018р. протягом 15 календарних днів з моменту його відвантаження та остаточного розрахунку з Позивачем після фактичної реєстрації податкової накладної на дану поставку) (Т.1, а.с.182).

Факт придбання у ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ підтверджено копіями документів, долучених до матеріалів справи: видаткової накладної № 13/04-40 від 13.04.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 8107 л та 5568 л; видаткової накладної № 13/04-48 від 13.04.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4945 л; видаткової накладної № 14/04-2 від 14.04.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4845 л; видаткової накладної № 20/04-30 від 20.04.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4945 л; товарно-транспортної накладної № 13/04-40/250 від 13.04.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ПП Рональ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 8107 л та 5568 л; транспортної накладної № 13/04-48/252 від 13.04.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ФОП ОСОБА_8 дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4945 л; транспортної накладної № 14/04-2/255 від 14.04.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ФОП ОСОБА_9 дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4845 л; транспортної накладної № 20/04-30/276 від 20.04.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ФОП ОСОБА_8 дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4945 л; банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 20.04.2018, яка підтверджує факт часткової оплати з боку позивача на користь постачальника грошових коштів в розмірі 300000,00 грн. за згадане дизпаливо; банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 16.04.2018, яка підтверджує факт часткової оплати з боку позивача на користь постачальника грошових коштів в розмірі 600000,00 грн. та 100000 грн. за згадане дизпаливо (Т.1, а.с.170-179).

Факт реалізації цього палива ТОВ Глобал Фінанс Групп підтверджено копіями, долучених до матеріалів справи: заявки на відвантаження палива за вих. № 1 від 25.05.2018 від ТОВ Глобал Фінанс Групп на відвантаження дизпалива загальним об'ємом 57185 л; видаткової накладної № 300 від 29.05.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Глобал Фінанс Групп від ТОВ Спец Оіл Сервіс дизпалива загальним об'ємом 28410 л на загальну суму 671612,40 грн., в тому числі ПДВ - 111935,40 грн; товарно-транспортної накладної № Р300 від 29.05.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Глобал Фінанс Групп дизпалива загальним об'ємом 28410 л перевізником ДП Нафтаекспрессервіс ; банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 13.06.2018р., яка підтверджує факт часткової оплати з боку ТОВ Глобал Фінанс Групп грошових коштів в розмірі 100000,00 грн. за згадане дизпаливо; договору про надання послуг № 38540625 від 16.12.2016, укладеного між позивачем та ДП Нафтаексперссерівіс про забезпечення здійснення перевезення вантажів позивача автомобільним транспортом; заявки на транспортно-експедиторське обслуговування до договору № 38540625 від 16.12.2016, про замовлення з боку позивача відповідних послуг для перевезення 28740 л палива; акта № ОУ-0000006 здачі-прийняття робіт (надання послуг) від 31.05.2018 про надання послуг по транспортуванню вантажу; банківської виписки від 14.06.2018, яка підтверджує факт оплати з боку Позивача на користь перевізника грошових коштів за перевезення вантажу; декларації про відповідність від 09.01.2018; паспорта № 468 на дизпаливо від 22.03.2018; сертифікату відповідності від 14.12.2017; договору оренди резервуарів № 4 від 19.06.2017, який підтверджує факт наявності в ТОВ Спец Оіл Сервіс на праві користування від ТОВ РТ-Капітал трьох резервуарів для зберігання нафтопродуктів (Т.1, а.с.95); акта надання послуг № 25 від 30.04.2018 (Т.1, а.с.97), який підтверджує факт надання з боку ТОВ РТ-Капітал послуг з передачі у строкове платне користування позивачеві 3 резервуарів для зберігання нафтопродуктів за квітень 2018 року; акта надання послуг № 29 від 31.05.2018, який підтверджує факт надання з боку ТОВ РТ-Капітал послуг з передачі у строкове платне користування позивачеві 3 резервуарів для зберігання нафтопродуктів за травень 2018 року (Т.1, а.с.168); банківські виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 07.05.2018 (Т.1, а.с.99) та 11.06.2018, які підтверджують факт оплати з боку позивача в користь ТОВ РТ-Капітал грошових коштів за оренду резервуарів за квітень та травень 2018 року; банківської виписки від 27.04.2018 (Т.1, а.с.106) (Т.1, а.с.183-194).

01.06.2018 між позивачем (постачальник) та товариством з обмеженою відповідальністю ГАЛТАУН (покупець) укладено договір № 90-НП поставки нафтопродуктів (Т.1, а.с.210-211), відповідно до якого постачальник зобов'язується у погодженій сторонами кількості та в строки, передати у власність покупця нафтопродукти (дизельне паливо, пічне паливо, паливо судове, бензин марки А-76, А-80, А-92, А-95, та інше далі - Товар), а покупець прийняти товар та сплатити за нього, відповідно до умов цього договору.

Згідно з п. 5.1 Договору, покупець здійснює 100% передоплату за товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок постачальника, якщо інше не передбачено цим Договором.

Виконання вказаного договору реалізовано через придбання позивачем нафтопродуктів у ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ на підставі договору № 405/515/НП/1 від 18.05.2015, у ТОВ ВОГ ТРЕЙД на підставі генерального договору поставки нафтопродуктів № 10/ДГ-12 від 02.02.2017 та приватного підприємства ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ на підставі договору № 24ОБКДГ-0297 купівлі-продажу товарів (Т.1, а.с.198-200), що підтверджено копіями: видаткова накладна № 26/03-21 від 26.03.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 4945 л; товарно-транспортної накладної № 26/03-21/213 від 26.03.2018; банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 26.03.2018, яка підтверджує оплату з боку позивача на користь постачальника грошових коштів в розмірі 120000,00 грн., в т.ч., за згадане дизпаливо (Т.1, а.с.195-197); накладної № 24ОБКДГ-0297 - 9067685571 від 17.03.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ПП ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ дизпалива загальним об'ємом 3537 л та бензину автомобільного А-92-Євро5-Е5 об'ємом 2491 л; накладної № 24ОБКДГ-0297 - 9068971804 від 25.04.2018р., що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ПП ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ дизпалива загальним об'ємом 3499 л; товарно-транспортної накладної № 9067685571 від 17.03.2018р., яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс дизпалива загальним об'ємом 3537 л та бензину автомобільного А-92-Євро5-Е5 об'ємом 2491 л; товарно-транспортної накладної № 0000095154 від 25.04.2018р., яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс загальним об'ємом 3499 л; банківських виписок по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 16.03.2018р. та від 25.04.2018р., які підтверджують оплату з боку позивача на користь ПП ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ грошових коштів за згаданий товар згідно платіжних доручень № 3778 та № 3905 відповідно (Т.1, а.с.201-206); видаткової накладної № 4763 від 16.03.2018р., що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс від ТОВ ВОГ ТРЕЙД дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 5991 л; товарно-транспортної накладної № ВТД0004763 від 16.03.2018, яка підтверджує факт перевезення та доставки до ТОВ Спец Оіл Сервіс перевізником ТОВ ВКФ Віта-Авто дизпалива по коду УКТ ЗЕД 2710 19 43 00 загальним об'ємом 5991 л; банківських виписок по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 15.03.2018 та від 16.03.2018 (Т.1, а.с.207-209).

Факт реалізації вказаного товару ТОВ ГАЛТАУН підтверджено копіями: заявки № 1 від 08.06.2018р. від ТОВ ГАЛТАУН на відвантаження дизпалива; видаткової накладної № 306 від 11.06.2018, що підтверджує факт набуття у власність з боку ТОВ ГАЛТАУН від ТОВ Спец Оіл Сервіс дизпалива загальним об'ємом 17972 л; акта прийому-передачі паливно-мастильних матеріалів від 11.06.2018, який підтверджує факт передання ТОВ ГАЛТАУН від ТОВ Спец Оіл Сервіс дизпалива загальним об'ємом 17972 л, у зв'язку з тим, що операція відвантаження відбувалась по одній і ті й же адресі: м. Львів, вул. Зубрицького, 7, де знаходяться орендовані сторонами резервуари для зберігання нафтопродуктів; банківської виписки по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 11.06.2018, яка підтверджує факт часткової оплати з боку ТОВ ГАЛТАУН грошових коштів в розмірі 400000,00 грн. за згадане дизпаливо. Решта суми згідно умов договору № 90-НП поставки нафтопродуктів від 01.06.2018 вказаний контрагент повинен оплатити після реєстрації податкової накладної № 314; декларації про відповідність від 30.06.2017; декларації про відповідність від 03.04.2018; декларації про відповідність від 09.01.2018; паспорта № 333 від 24.02.2018; паспорта № 1631 від 25.04.2018; паспорта якості № 126864 від 31.12.2017; сертифікату відповідності серії АА № 000050 від 03.04.2018; сертифікату відповідності № UA1.145.0019871-17 від 14.12.2017; договір оренди резервуарів № 4 від 19.06.2017р., який підтверджує факт наявності в ТОВ Спец Оіл Сервіс на праві користування від ТОВ РТ-Капітал трьох резервуарів для зберігання нафтопродуктів; актів надання послуг № 18 від 30.03.2018 та № 25 від 30.04.2018, № 29 від 31.05.2018 та № 39 від 30.06.2018, які підтверджують факт надання з боку ТОВ РТ-Капітал послуг з передачі у строкове платне користування Позивачеві 3 резервуарів для зберігання нафтопродуктів за березень-червень 2018 року; банківських виписок по рахунку ТОВ Спец Оіл Сервіс від 05.04.2018, від 07.05.2018, від 11.06.2018р., які підтверджують факт оплати з боку Позивача в користь ТОВ РТ-Капітал грошових коштів за оренду резервуарів за березень, квітень та травень 2018 року (Т.1, а.с.212-226).

За результати перелічених господарських операцій позивачем складено у електронному вигляді та відправлено для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) податкові накладні:

- № 256 від 17.04.2018 на суму 126900,00 грн., в т.ч. ПДВ 21150,00 грн. (за результатами господарських операцій з ПП АВТОІНТЕРЛОГІСТИК ) (Т.1, а.с.36);

- № 258 від 18.04.2018 на суму 629242,80 грн., в т.ч. ПДВ 104873,80 грн. (за результатами господарських операцій з ТОВ ВОЛИНЬ МОТО ) (Т.1, а.с.37);

- 19.04.2018 податкову накладну № 261 на суму 101760,00 грн., в т.ч. ПДВ 16960,00 грн. (за результатами господарських операцій з ПП АВТОІНТЕРЛОГІСТИК ) (Т.1, а.с.38);

- 27.04.2018 податкову накладну № 279 на суму 299937,60 грн., в т.ч. ПДВ 49989,60 грн. (за результатами господарських операцій з ТОВ Індустріал Транс ) (Т.1, а.с.39);

- 27.04.2018 податкову накладну № 283 на суму 394907,76 грн., в т.ч. ПДВ 65817,96 грн. (за результатами господарських операцій з ТОВ АЛЬКОР НЕКСТ ) (Т.1, а.с.40);

- 28.04.2018 податкову накладну № 285 на суму 131062,50 грн., в т.ч. ПДВ 21843,75 грн. (за результатами господарських операцій з ТОВ ІНДУСТРІАЛ ТРАНС ) (Т.1, а.с.41);

- 28.04.2018 податкову накладну № 286 на суму 421099,32 грн., в т.ч. ПДВ 70183,22 грн. (за результатами господарських операцій з ТОВ АЛЬКОР НЕКСТ ) (Т.1, а.с.42);

- 10.05.2018 податкову накладну № 301 на суму 176187,00 грн., в т.ч. ПДВ 29364,50 грн. (за результатами господарських операцій з ПП РОМА ) (Т.1, а.с.43);

- 29.05.2018 податкову накладну № 310 на суму 671612,40 грн., в т.ч. ПДВ 111935,40 грн. (за результатами господарських операцій з ТОВ Глобал Фінанс Групп ) (Т.1, а.с.44);

- 11.06.2018 податкову накладну № 314 на суму 414074,88 грн., в т.ч. ПДВ 69012,48 грн. (за результатами господарських операцій з ТОВ ГАЛТАУН ) (Т.1, а.с.45).

Однак, позивач отримав квитанції про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до вказаних податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних: від 10.05.2018 за № 9088575367; від 15.05.2018 за № 9093660947; від 15.05.2018 за № 9093689316; від 14.05.2018 за № 9091906879; від 14.05.2018 за № 9091987061; від 15.05.2018 за № 9093467123; від 15.05.2018 за № 9093456687;від 29.05.2018 за № 9103929232; від 12.06.2018 за № 9115918436; від 27.06.2018 за № 9131850545 (Т.2, а.с.125-134)

У вказаних квитанціях зазначено про прийняття документів, однак про зупинення їх реєстрації, з зазначенням того, що відповідно до п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України, реєстрацію зупинено, оскільки такі відповідають вимогам пп.1.6 п. 1 Критерії ризиковості платника податку . Запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішень про їх реєстрацію. Додаткового повідомлено показники.

У відповідь на наведене, позивачем скеровано позивачу електронною поштою пояснення, з наданням підтверджуючих документів (Т.1, а.с.46-55) та повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування реєстрацію яких зупинено, разом із копіями підтверджуючих документів (Т.2, а.с.15-111).

ТОВ Спец Оіл Сервіс отримало за допомогою електронного документообігу рішення - № 704559/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 256 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказано про ненадання платником податків документів: договорів, довіреностей, актів керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; документів щодо підтвердження відповідності продукції (декларації відповідності, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

ТОВ Спец Оіл Сервіс отримало за допомогою електронного документообігу рішення - № 829981/38540625 від 05.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 258 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказано, що платником податку надано копії документів, які складені з порушенням законодавства, а саме, товарно-транспортна накладна від 29.03.2018.

ТОВ Спец Оіл Сервіс отримало за допомогою електронного документообігу рішення - № 704556/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 261 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказано про ненадання платником податків документів: договорів, довіреностей, актів керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; документів щодо підтвердження відповідності продукції (декларації відповідності, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

ТОВ Спец Оіл Сервіс отримало за допомогою електронного документообігу рішення - № 704588/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 279 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказано про ненадання платником податків документів: договорів, довіреностей, актів керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; документів щодо підтвердження відповідності продукції (декларації відповідності, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Позивач отримав за допомогою електронного документообігу рішення - № 704567/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 283 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказано про ненадання платником податків документів: договорів, довіреностей, актів керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції.

Позивач отримав за допомогою електронного документообігу рішення - № 790215/38540625 від 13.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 285 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказано про ненадання платником податків документів: договори, зокрема, зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них, первинні документи щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків.

Крім вказаного, ТЗВ Спец Оіл Сервіс отримало рішення № 790207/38540625 від 13.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 286 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказано про ненадання платником податків документів: договори, зокрема, зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них, первинні документи щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків.

ТОВ Спец Оіл Сервіс отримало за допомогою електронного документообігу рішення - № 835662/38540625 від 10.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 301 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказане ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрація яких зупинена .

ТОВ Спец Оіл Сервіс отримало за допомогою електронного документообігу рішення - № 803104/38540625 від 19.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 310 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказано про ненадання платником податків документів: договори, зокрема, зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них, первинні документи щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків.

ТОВ Спец Оіл Сервіс отримало за допомогою електронного документообігу рішення - № 831714/38540625 від 05.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 314 в ЄРПН. При цьому у згаданому рішенні вказане ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрація яких зупинена. В товарно-транспортні накладні не конкретизовано пункт розвантаження (Т.1, а.с.26-36).

Позивач не погоджуючись із вказаними рішеннями, вважаючи такі протиправними та такими, що порушують його права звернувся до суду із цим позовом.

Вирішуючи цю справу, суд керується таким.

Спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобов`язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплату пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків і визначає заходи, які вживаються контролюючим органом з метою погашення платниками податків податкового боргу є Податковий кодекс України № 2755-VI від 02.12.2010 (далі ПК України).

Згідно з підпунктами а, б пункту 185.1. статті 185 ПК України об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України та постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.

У свою чергу, датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг згідно приписів норми пункту 187.1. статті 187 ПК України вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню; б) дата відвантаження товарів.

Податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) (п. 201.7 ст. 201 ПК України).

Положеннями п. 201.10 ст. 201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 цієї статті та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних.

Відповідно до п. 2 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1246 від 29.12.2010 (далі Порядок № 1246), податкова накладна - електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі платник податку) відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі - Кодекс) в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.

Згідно з п. 12 Порядку № 1246 після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки: відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту); чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192 та пунктом 201.10 статті 201 Кодексу; наявності помилок під час заповнення обов'язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1 статті 201 Кодексу; наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200-1.3 і 200-1.9 статті 200-1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.); наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; факту реєстрації/зупинення реєстрації/відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до пункту 201.16. статті 201 Кодексу; дотримання вимог Законів України Про електронний цифровий підпис , ;Про електронні документи та електронний документообіг та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.

За результатами перевірок, визначених п 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (п. 13 Порядку № 1246).

Відповідно до п 201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначений Порядком зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 117 від 21.02.2018 (далі Порядок № 117).

Відповідно до п. 12 Порядку № 117, у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються:

1) номер та дата складання податкової накладної / розрахунку коригування;

2) порядковий номер, номенклатура товарів/послуг продавця, код товару згідно з УКТЗЕД / послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, зазначені у податковій накладній / розрахунку коригування, реєстрація яких зупинена;

3) критерій(ї) ризиковості платника податку та/або критерій(ї) ризиковості здійснення операцій, на підставі якого(-их) зупинено реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, із розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку;

4) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.

Зі змісту квитанцій про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (Т.2, а.с.125-134) судом встановлено, що контролюючим органом сформовано висновок про відповідність податкових накладних вимогам підпункту 1.6 п. 1 Критеріїв ризиковості платника податку. При цьому, у вказаних Квитанціях запропоновано Позивачу надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Критерії ризиковості визначені та затверджені Державною фіскальною службою у листі № 959/99-99-07-18 від 21.03.2018.

Підпунктом 1.6 п. 1 Критеріїв ризиковості передбачено, що комісії головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС можуть розглядати питання щодо встановлення ризиковості платника податків, а саме:

- платник податку зареєстрований (перереєстрований)за адресою, що знаходиться на непідконтрольній території України (зона АТО, АР Крим);

- дата реєстрації платником податку на додану вартість не перевищує трьох місяців з дати такої реєстрації;

- платник податку юридична особа, який не має відкритих рахунків у банківських установах, крім рахунків в органах державної казначейської служби України (крім бюджетних установ);

- платник податку, посадова особа та/або засновник якого був посадовою особою та/або засновником суб'єкта господарювання, якого ліквідовано за процедурою банкрутства протягом останніх трьох років;

- платником податку не подано контролюючому органу податкову звітність з податку на додану вартість за два останні звітні періоди всупереч нормам підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 та абзацу першого пункту 49.2 і пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України;

- платником податку на прибуток не подано контролюючому органу фінансову звітність за останній звітний період всупереч нормам підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 та пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу України(далі Кодекс);

- наявна податкова інформація, що свідчить про наявність ознак здійснення ризикових операцій платником.

Оцінюючи висновки про відповідність податкових накладних вимогам підпункту 1.6 пункту 1 Критеріїв ризиковості платника податку, відповідач не зазначив конкретного критерію, що перелічені у підпункті 1.6 п. 1 Критеріїв ризиковості не відповідає платник податку.

Перелік документів, які є достатніми для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, вказано в п. 14 Порядку № 117 та передбачає: договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Пунктом 15 Порядку № 117 передбачено, що платник податку має право подати до контролюючого органу протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування.

Письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 14 цього Порядку, платник податку подає до ДФС в електронній формі засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України Про електронний цифровий підпис , Про електронні документи та електронний документообіг та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.

Письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 15 цього Порядку, розглядаються комісіями контролюючих органів.

Аналіз вказаних норм свідчить, що контролюючий орган після надходження податкової накладної/розрахунку коригування до ДФС для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, в автоматизованому режимі здійснює їх розшифрування та проводить відповідну перевірку, зокрема щодо відповідності податкової накладної/розрахунку коригування критеріям ризиковості здійснення операцій (п. 2 Критеріїв ризиковості платника податків, затвердженого листом Державної фіскальної служби № 959/99-99-07-18 від 21.03.2018).

Отже, при перевірці податкової накладної/розрахунку коригування контролюючий орган може прийняти рішення про відповідність такої вимогам п. 2 Критеріїв ризиковості платника податків, затвердженого листом Державної фіскальної служби № 959/99-99-07-18 від 21.03.2018р., але аж ніяк не пп.1.6 п.1 Критеріїв ризиковості платника податків, затвердженого листом Державної фіскальної служби № 959/99-99-07-18 від 21.03.2018, оскільки такі стосуються перевірки платника податків, а не податкової накладної. Тобто, до податкових накладних які передано позивачем на реєстрацію, та щодо яких у межах цієї справи виникли спірні правовідносини, при вирішенні питання щодо реєстрації таких у Реєстрі, застосовано критерії відповідності, які застосовуються до платника податку.

Судом встановлено, що позивачем у порядку, передбаченому Порядком № 117 надіслано відповідачу пояснення з підтверджуючими документами (Т.1, а.с. 46-55) та повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по зупиненій податковій накладній з копіями підтверджуючих документів (Т.2, а.с.15-111).

Факт скерування вказаних документів та отримання їх відповідачем підтверджується долученими до матеріалів справи скрін-шотами їх бази даних ДФС України „Журнал розгляду повідомлень щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК (Т.2, а.с.5-11).

Оцінюючи підстави для прийняття оскаржуваних рішень, суд зазначає таке.

- щодо податкових накладних № 256 від 17.04.2018, № 261від 19.04.2018 та № 279 від 27.04.2018 підставою для відмови у їх реєстрації визначено ненадання платником податків документів: договорів, довіреностей, актів керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; документів щодо підтвердження відповідності продукції (декларації відповідності, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Суд оцінивши долучені до матеріалів справи докази, які скеровувались контролюючому органу разом із поясненнями, вважає обґрунтованими покликання позивача на те, що природа відповідних правовідносин, за якими відбувався продаж паливних карток за відповідними накладними не вимагає їх обов'язкового перевезення спецтранспортом, а тому товарно-транспортні накладні за даним видом господарської операції не є необхідними. Крім того, позивачем підтверджено факт наявності власного автотранспорт, який може використовуватись для отримання та доставки контрагентам згаданих карток на пальне. Більше того, відповідачу представлено штатний розпис, з якого вбачається наявність посади менеджера, який займається передачею карток на пальне. Сторони однією із умов договорів не погоджували обов'язку оформлення довіреності на отримання карток на пальне. Покликання на відсутність сертифікатів якості суд вважає безпідставним, оскільки необхідність сертифікації карток відповідачем не доведено, а позивачем придбавався не нафтопродукт у чистому виді, а картку, яка надавала право на відповідній АЗС отримати відповідну кількість палива. Інших доказів чи доводів зі сторони відповідачів, які б підтверджували правомірність рішення про відмову в реєстрації вказаних податкових накладних не надано, а відтак, їх правомірність спростована позивачем;

- щодо податкової накладної № 258 від 18.04.2018 підставою для відмови у реєстрації такої зазначено надання платником податків копії документів, які складені з порушенням законодавства, а саме, товарно-транспортна накладна від 29.03.2018.

Представник позивача зазначив про те, що у відповідному рішенні не вказано які саме порушення чинного законодавства здійснено та відображено у вказаній товарно-транспортній накладній, а по-друге, яким чином ці порушення впливають на реальність здійснення господарської операції з ТОВ ВОЛИНЬ МОТО з поставки автомобільного бензину. Крім того зауважив, що відповідачем не враховано той факт, що складення товарно-транспортної накладної з певними порушеннями не має наслідком нереальності вчинення господарської операції, а може лише створювати наслідки понесення відповідальності у сфері перевезення вантажів. Зокрема, згідно правового висновку Верховного Суду у справі №821/589/17 (№ К/9901/2030/17), викладеному ним в постанові від 06.02.2018 відсутність ТТН на транспортування продукції не може автоматично свідчити про безтоварність господарської операції, за наявності інших належних доказів. З огляду на те, що певні недоліки в ТТН або відсутність певних ТТН, не може спричиняти для позивача негативних наслідків в аспекті свідчення про безтоварність господарської операції . Позивач зауважив, що товарно-транспортна накладна від 29.03.2018 оформлена на підставі перевезення товару від постачальника до позивача, а податкова накладна № 258 від 29.03.2018 сформована на підставі поставки на користь ТОВ ВОЛИНЬ МОТО нафтопродуктів та оплати цим товариством грошових коштів.

Суд вважає наведені покликання обґрунтованими та жодним чином не спростованими відповідачем;

- щодо податкової накладної № 283 від 27.04.2018 підставою для прийняття рішення про відмову у реєстрацію такої зазначено про вказано про ненадання платником податків документів: договорів, довіреностей, актів керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції.

Проаналізувавши умови договору № 405/515/НП/1 поставки нафтопродуктів від 18.03.2015 з ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ , а саме п. 3.3. договору встановлено, що сторони погодили, що факт передачі продукції підтверджується відповідним Актом прийому-передачі Продукції та/або накладною. Представник позивача зауважив, що до пояснень також надано видаткову накладну № 16-03-2 від 16.03.2018, яка підтверджує факт отримання товару - дизпалива у відповідній кількості, а також товарно-транспортну накладну № 16-03/186 від 16.03.2018р., яка підтверджує факт перевезення до позивача відповідної кількості дизпалива по видатковій накладній, що згадується. Більше того, відповідачу 1 надіслано копію договору з перевізником ФОП ОСОБА_4 від 06.12.2017, який підтверджує факт наявності договірних відносин між Позивачем та ним. Суд погоджується з покликанням представника позивача щодо того, що відповідачу 1 надано достатній пакет документів на підтвердження правомірності та реальності отримання від постачальника дизпалива загальним об'ємом 25813 л. На запитання суду які документи, з позиції відповідачів, за даними умовами договору могли б бути додатково наданими на спростування відповідного твердження відповідачів при відмові в реєстрації, спростувань не надано.

- щодо податкових накладних № 285 від 28.04.2018 та № 286 від 28.04.2018 підставами для відмови у їх реєстрації слугувало ненадання платником податків документів: договори, зокрема, зовнішньоекономічних контрактів, з додатками до них, первинних документів щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

Представник позивача пояснив, що у якості підтвердження придбання товарів у постачальника та їх транспортування до позивача, останній надав на розгляд Комісії ГУ ДФС у Львівській області копії генерального договору поставки нафтопродуктів № 10/ДГ-12 від 02.02.2017р. на поставку нафтопродуктів з ТОВ ВОГ ТРЕЙД , видаткової накладної № 4703 від 15.03.2018р., товарно-транспортну накладну № ВТД0004703 від 15.03.2018р., а також копії генерального договору 405/515/НП/1 з постачальником ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕЙДІНГ , видаткової накладної № 28/03-10 від 28.03.2018р., видаткової накладної № 28/03-16 від 28.03.2018р., ТТН № 28/03-10/216 від 28.03.2018р. та ТТН № 28/03-16/217 від 28.03.2018р. Саме цими документами підтверджується факт придбавання нафтопродуктів у постачальників позивача та їх відповідне транспортування в адресу ТОВ Спец Оіл Сервіс .

Суд звертає увагу на те, що наданим до матеріалів справи витягом з бази даних відповідачів у формі скрін-шоту Журнал розгляду Повідомлень щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПК/РК такі покликання, сформовані у відповідних рішеннях повністю спростовуються.

- щодо податкової накладної № 301 від 10.05.2018 - підставою для відмови у реєстрації її зазначено ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрація якої зупинена. Суд звертає увагу на те, що додаткова інформація щодо вказаної підстави відмови у реєстрації податкової накладної відсутня, оскільки відповідачем взагалі не конкретизована. З долучених до матеріалів справи витягів з бази даних відповідачів у формі скрін-шоту Журнал розгляду Повідомлень щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПК/РК такі покликання повністю спростовуються, оскільки відповідачу 1 скеровано письмові пояснення у вигляді окремого файлу від 09.07.2018 з назвою Пояснення до податкової накладної № 301 від 10.05.2018, квитанція про зупинення реєстрації №9103929232 від 29.05.2018 . В цих поясненнях позивачем надано інформацію про поставку дизпалива з боку ТОВ Спец Оіл Сервіс на користь контрагента - ПП Рома ; перевізника, який фактично перевозив вказаний товар з підтвердженням оплати його послуг та факту надання таких, а також наведено інформацію про постачальника позивача з посилання на видаткові та товарно-транспортні накладні з ним, а також оплату, наявність орендованих резервуарів для зберігання нафтопродуктів та документів, що підтверджують якість та відповідність дизпалива нормам законодавства України (Т.2, а.с.9);

- щодо податкової накладної № 310 від 29.05.2018 у рішенні від 19.06.2018 як підставу для відмови у реєстрації такої вказано про ненадання платником податків документів: договори, зокрема, зовнішньоекономічних контрактів, з додатками до них, первинних документів щодо постачання, придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування; розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків.

Представник позивача пояснив, що на підтвердження факту перевезення до ТОВ Спец Оіл Сервіс нафтопродуктів від постачальника ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕНДІНГ позивачем відправлено відповідачу 1 копії товарно-транспортних накладних № 13/04-40/250 від 13.04.2018, № 13/04-48/252 від 13.04.2018, № 14/04-2/255 від 14.04.2018 та № 20/04-30/276 від 20.04.2018. Також з метою підтвердити факт перевезення до контрагента ТОВ ГЛОБАЛ ФІНАНС ГРУП дизпалива автопідприємством ДП Нафтаекспрессервіс надано копії товарно-транспортної накладної № Р300 від 29.05.2018, договору про надання послуг з перевезення вантажів № 38540625 від 16.12.2016, заявки на транспортно-експедиторське обслуговування до вказаного договору, акту № ОУ-0000006 здачі-прийняття робіт (надання послуг) від 31.05.2018 та банківської виписки від 14.06.2018, яка підтверджує факт оплати послуг з перевезення вантажів по платіжному дорученню № 4040. Саме вище вказаними документами підтверджено транспортування дизпалива та проведення розрахунків за такими операціями. Звертаю також Вашу увагу, що податкова накладна № 310 від 29.05.2018 сформована на підставі господарської операції з ТОВ ГЛОБАЛ ФІНАНС ГРУП , а не з постачальником ТОВ АЛЬЯНС ОЙЛ ТРЕНДІНГ , податкова накладна якого зареєстрована в ЄРПН. Тому, як справедливо зауважив представник позивача, зауваження могли б бути висловлені відповідачами лише виключно стосовно господарських операцій з ТОВ ГЛОБАЛ ФІНАНС ГРУП , однак підстав для таких зауважень не встановлено;

- щодо податкової накладної № 314 від 11.06.2018 у рішенні від 06.07.2018 вказано про ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрація яких зупинена. В товарно-транспортні накладні не конкретизовано пункт розвантаження.

Варто зазначити, що в товарно-транспортній накладній № 26/03-21/213 від 26.03.2018 та № ВТД0004763 від 16.03.2018 пунктом розвантаження вказано Львівська обл. . Представник позивача пояснив, що відповідачем 1 не враховано той факт, що складення товарно-транспортної накладної з певними порушеннями не має наслідком нереальності вчинення господарської операції, а може лише створювати наслідки понесення відповідальності у сфері перевезення вантажів. Зокрема, згідно правового висновку Верховного Суду у справі № 821/589/17 (№ К/9901/2030/17), викладеному ним в постанові від 06.02.2018 відсутність ТТН на транспортування продукції не може автоматично свідчити про безтоварність господарської операції, за наявності інших належних доказів. З огляду на те, що певні недоліки в ТТН або відсутність певних ТТН, не може спричиняти для позивача негативних наслідків в аспекті свідчення про безтоварність господарської операції . Згадані товарно-транспортні накладні оформлені на підставі перевезення товару від постачальників до позивача, а податкова накладна № 314 від 11.06.2018 сформована на підставі поставки на користь ТОВ Галтаун нафтопродуктів та оплати цим товариством грошових коштів.

Слід зауважити, що відповідно до підпункту 14.1.36 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі ПК України) господарська діяльність - діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами.

Водночас, в статті 1 Закону України Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні встановлено, що первинний документ - це документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення.

Відповідно до ч.2 ст.3 Закону Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні бухгалтерський облік є обов'язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку.

Суд врахував ст.9 Закону України Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні , згідно з якою підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Вони повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Водночас ст.4 Закону України №996-XIV встановлений принцип превалювання сутності над формою, тобто, операції обліковуються відповідно до їх сутності, а не лише виходячи з юридичної форми.

Обов'язковими реквізитами первинних документів відповідно до п. 2.4. Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 року №88, є: назва документа (форми); дата і місце складання; назва підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиниця виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції. Згідно з пунктами 2.15-2.16 Положення забороняється приймати до виконання первинні бухгалтерські документи на операції, що суперечать законодавчим актам.

Отже, будь-які документи (у тому числі договори, накладні, рахунки тощо) мають силу первинних документів на підтвердження здійснення господарської операції.

Відповідно до п. 20 Порядку № 117 комісії ДФС приймають рішення про: реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі; відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі.

Згідно з п. 21 Порядку № 117 підставами для прийняття комісіями контролюючих органів рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено; ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту 4 пункту 13 цього Порядку; надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства.

Позивачем в ході судового розгляду підтверджено надання відповідачам пояснень з підтверджуючими документами та повідомлень з підтверджуючими документами на вимогу відповідачів та з метою спростування відповідності відповідних податкових накладних пп.1.6 Критерії відповідності.

Представником відповідача в ході розгляду справи не конкретизовано які саме документи не було надано позивачем (у відзиві на позовну заяву вказана інформація теж відсутня), а також не аргументовано чому ті які були надані разом із поясненнями та повідомленнями не були достатніми для прийняття рішення про реєстрацію відповідних податкових накладних.

Суд також звертає увагу на те, що не зважаючи на обов'язок підкреслити із переліку документів щодо підтвердження відповідності продукції, наявність яких передбачена договором: декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності (про вказане зазначено навіть у відповідному рядку рішення, де контролюючим органом проставлено відмітку про порушення), відповідачем жоден з цих документів не підкреслено.

Вказане порушення, визначене у оскаржуваному рішенні також не знайшло у цій частині свого документального підтвердження.

За таких обставин, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для визнання протиправними та скасування рішень про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних: № 704559/38540625 від 17.05.2018 щодо відмови у реєстрації податкової накладної № 256 від 17.04.2018; № 829981/38540625 від 05.07.207 щодо відмови у реєстрації податкової накладної № 258 від 18.04.2018; № 704556/38540625 від 17.05.2018 щодо відмови у реєстрації податкової накладної № 261 від 19.04.2018; № 704588/38540625 від 17.05.2018 щодо відмови у реєстрації податкової накладної № 279 від 27.04.2018; № 704567/38540625 від 17.05.2018 щодо відмови у реєстрації податкової накладної № 283 від 27.04.2018; № 790215/38540625 від 13.06.2018 щодо відмови у реєстрації податкової накладної № 285 від 28.04.2018; № 790207/38540625 від 13.06.2018щодо відмови у реєстрації податкової накладної № 286 від 28.04.2018; № 835662/38540625 від 10.07.2018 щодо реєстрації податкової накладної № 301 від 10.05.2018; № 803104/38540625 від 19.06.2018 щодо реєстрації податкової накладної № 310 від 29.05.2018; № 831714/38540625 від 06.07.2018 щодо відмови у реєстрації податкової накладної № 11.06.2018.

Вирішуючи позовні вимоги про зобов'язання ДФС зареєструвати вказані податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних, суд зазначає таке.

Відповідно до ч. 2 ст. 245 КАС України, у разі задоволення позову суд може, в тому числі, прийняти постанову про зобов'язання відповідача вчинити певні дії.

Приписами КАС України, передбачено право суду у випадку встановлення порушення прав позивача зобов'язувати суб'єкта владних повноважень приймати рішення або вчиняти певні дії.

Відповідно до п. 22 Порядку № 117 рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі за формою згідно з додатком 2 підлягає реєстрації в окремому Реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. Відповідне рішення набирає чинності після реєстрації його в такому Реєстрі.

Згідно з п. 24 Порядку № 117 комісія центрального рівня протягом семи робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів відповідно до пункту 15 цього Порядку, але не раніше отриманого рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі комісії регіонального рівня, може прийняти інше рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі. Прийняте комісією центрального рівня рішення реєструється в окремому Реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, та надсилається платнику податку у порядку, встановленому статтею 42 Кодексу, а рішення Комісії регіонального рівня скасовується.

Пунктом 26 Порядку № 117 визначено, що якщо комісією центрального рівня у визначений пунктом 24 цього Порядку строк не прийнято іншого рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, рішення комісії регіонального рівня набирає чинності з дня, наступного після закінчення строку, визначеного пунктом 24 цього Порядку, та надсилається платнику податку у порядку, встановленому статтею 42 Кодексу.

Згідно з положеннями п.п. 19, 20 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1246 від 29.12.2010, податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій: прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення); неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

У разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду.

Тобто, повноваження щодо реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі покладені на Державну фіскальну службу України.

Зважаючи на вищевикладене та з огляду на висновок суду щодо протиправності рішень про реєстрацію або відмову в реєстрації податкових накладних Єдиному реєстрі податкових накладних, а також те, що вказаними рішеннями порушені права позивача, суд вважає за необхідне задовольнити вказану вимогу позивача та зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати вказані податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень. У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку. Основними засадами (принципами) адміністративного судочинства є: 1) верховенство права; 2) рівність усіх учасників судового процесу перед законом і судом; 3) гласність і відкритість судового процесу та його повне фіксування технічними засобами; 4) змагальність сторін, диспозитивність та офіційне з'ясування всіх обставин у справі; 5) обов'язковість судового рішення; 6) забезпечення права на апеляційний перегляд справи; 7) забезпечення права на касаційне оскарження судового рішення у випадках, визначених законом; 8) розумність строків розгляду справи судом; 9) неприпустимість зловживання процесуальними правами; 10) відшкодування судових витрат фізичних та юридичних осіб, на користь яких ухвалене судове рішення.

Статтею 242 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

Частиною 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Частиною 2 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Згідно зі ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Враховуючи вищевикладене, перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб'єкта владних повноважень на підтвердження правомірності свого рішення та докази, надані позивачем, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог ТОВ Спец Оіл Сервіс .

Відповідно до ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Оскільки позовні вимоги задоволено до обох відповідачів, стягненню на користь позивача підлягають судові витрати у вигляді судового збору за рахунок бюджетних асигнувань обох відповідачів, пропорційно до задоволених позовних вимог

У зв'язку з перебуванням судді Качур Р.П. у відпустці у період з 23.01.2019 по 25.01.2019 включно, 26.01.2019 та 27.01.2019 є вихідними днями, повний текст рішення складено та підписано у перший робочий день судді - 28.01.2019.

Керуючись ст.ст. 19, 22, 25,72-77, 90, 139, 241-246, 250, пп. пп. 15.5 п. 15 розділу VІІ Перехідні положення КАС України, суд -

в и р і ш и в:

1. Позов задовольнити повністю.

2. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 704559/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 256 від 17.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

3. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 829981/38540625 від 05.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 258 від 18.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

4. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 704556/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 261 від 19.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

5. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 704588/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 279 від 27.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

6. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 704567/38540625 від 17.05.2018 про відмову в реєстрації накладної № 283 від 27.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

7. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 790215/38540625 від 13.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 285 від 28.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

8. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 790207/38540625 від 13.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 286 від 28.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

9. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 835662/38540625 від 10.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 301 від 10.05.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

10. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 803104/38540625 від 19.06.2018 про відмову в реєстрації накладної № 310 від 29.05.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

11. Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДФС у Львівській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації № 831714/38540625 від 06.07.2018 про відмову в реєстрації накладної № 314 від 11.06.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

12. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 256 від 17.04.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

13. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 258 від 18.04.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

14. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 261 від 19.04.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

15. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 279 від 27.04.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

16. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 283 від 27.04.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

17. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 285 від 28.04.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

18. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 286 від 28.04.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

19. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 301 від 10.05.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

20. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 310 від 29.05.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних;

21. Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну № 314 від 11.06.2018 датою її подання в Єдиному реєстрі податкових накладних.

22. Стягнути на користь товариства з обмеженою відповідальністю Спец Оіл Сервіс (81551, Львівська область, Городоцький район, с. Воля-Бартатівська, вул. Львівська, 33-З; ідентифікаційний код юридичної особи: 38540625) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Львівській області (79003,м. Львів, вул. Стрийська, 35; ідентифікаційний код юридичної особи: 39462700) судові витрати у вигляді судового збору у сумі 17620 (сімнадцять тисяч шістсот двадцять) грн. 00 коп.

23. Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Спец Оіл Сервіс (81551, Львівська область, Городоцький район, с. Воля-Бартатівська, вул. Львівська, 33-З; ідентифікаційний код юридичної особи: 38540625) за рахунок бюджетних асигнувань Державної фіскальної служби України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8; ідентифікаційний код юридичної особи: 39292197) судові витрати у вигляді судового збору у сумі 17620 (сімнадцять тисяч шістсот двадцять) грн. 00 коп.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення через Львівський окружний адміністративний суд до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

У судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частину рішення.

Повний текст рішення складено та підписано 28.01.2019.

Суддя Качур Р.П.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення15.01.2019
Оприлюднено30.01.2019
Номер документу79433033
СудочинствоАдміністративне