Ухвала
від 28.01.2019 по справі 161/15056/18
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 161/15056/18

Провадження № 2/161/97/19

У Х В А Л А

28 січня 2019 року місто ОСОБА_1

Луцький міськрайонний суд Волинської області у складі:

головуючого судді - Присяжнюк Л.М.,

за участю секретаря - Петрової В.О.,

представника позивача - ОСОБА_2,

представника відповідача - ОСОБА_3,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження в залі суду в м. Луцьку цивільну справу №161/15056/18 за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5 про стягнення заборгованості в порядку регресу,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Луцького міськрайонного суду Волинської області перебуває вказана цивільна справа.

Ухвалою суду від 18 жовтня 2018 року прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито загальне позовне провадження та призначено розгляд справи в підготовчому засіданні.

Відповідно до п.4 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд вирішує питання про вступ у справу інших осіб.

Статтею 53 ЦПК України передбачено, що якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов'язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

Із матеріалів справи вбачається, що предметом позову є стягнення з відповідача заборгованості в порядку регресу. В обґрунтування позовних вимог зазначається, що сума в розмірі 258 426,00грн. була сплачена позивачем на погашення заборгованості ОСОБА_5 перед АТ ОСОБА_6 Аваль , яка виникла на підставі кредитного договору №014/1101/82/39534 від 26.10.2007р.

Таким чином, суд вважає, що рішення у справі може вплинути на права або обов'язки АТ ОСОБА_6 Аваль , а тому його необхідно залучити до участі в розгляді справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача .

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.ст. 53,197 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Залучити до участі у розгляді цивільної справи за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5 про стягнення заборгованості в порядку регресу - третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Акціонерне товариство ОСОБА_6 Аваль , що знаходиться за адресою: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9.

Підготовче судове засідання відкласти, викликати осіб, які беруть участь у справі о 11 год. 30хв. 19 лютого 2019 року.

Копію ухвали із позовною заявою надіслати третій особі на стороні позивача - Акціонерне товариство ОСОБА_6 Аваль , що знаходиться за адресою: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Луцького міськрайонного суду

Волинської області ОСОБА_1

СудЛуцький міськрайонний суд Волинської області
Дата ухвалення рішення28.01.2019
Оприлюднено30.01.2019
Номер документу79459625
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —161/15056/18

Постанова від 15.08.2019

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Здрилюк О. І.

Постанова від 15.08.2019

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Здрилюк О. І.

Ухвала від 05.06.2019

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Здрилюк О. І.

Ухвала від 24.05.2019

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Здрилюк О. І.

Ухвала від 11.05.2019

Цивільне

Волинський апеляційний суд

Здрилюк О. І.

Рішення від 21.03.2019

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Присяжнюк Л. М.

Рішення від 21.03.2019

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Присяжнюк Л. М.

Ухвала від 15.03.2019

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Присяжнюк Л. М.

Ухвала від 19.02.2019

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Присяжнюк Л. М.

Ухвала від 28.01.2019

Цивільне

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Присяжнюк Л. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні