ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
21 лютого 2019 року СєвєродонецькСправа № 2а/1270/6966/2012
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Пляшкова К.О., розглянувши матеріали заяви Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про виправлення описки в ухвалі суду та помилки у виконавчому листі по справі № 2а/1270/6966/2012 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до товариства з обмеженою відповідальністю Юридична фірма Гарантія М про стягнення заборгованості в розмірі 36,33 грн,
ВСТАНОВИВ:
20 лютого 2019 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про виправлення описки в ухвалі суду та помилки у виконавчому листі по справі № 2а/1270/6966/2012 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до товариства з обмеженою відповідальністю Юридична фірма Гарантія М про стягнення заборгованості в розмірі 36,33 грн.
Відповідно до статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
Відповідно до частини першої та третьої статті 374 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви.
На підставі викладеного, керуючись статтею 253, 374 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Призначити заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про виправлення описки в ухвалі суду та помилки у виконавчому листі по справі № 2а/1270/6966/2012 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до товариства з обмеженою відповідальністю Юридична фірма Гарантія М про стягнення заборгованості в розмірі 36,33 грн до розгляду в відкритому судовому засіданні на 28 лютого 2019 року на 09 год. 00 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Космонавтів 18.
Копію ухвали про призначення до розгляду заяви про виправлення помилки у виконавчому листі направити сторонам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2019 |
Оприлюднено | 22.02.2019 |
Номер документу | 79995157 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
К.О. Пляшкова
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні