Справа № 352/358/19
Провадження № 2/352/497/19
У Х В А Л А
"21" лютого 2019 р. м. Івано-Франківськ
Суддя Тисменицького районного суду Івано-Франківської області Хоминець М.М., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного підприємства КАЛА про стягнення коштів, -
в с т а н о в и в :
До Тисменицького районного суду 18.02.2019 р. надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ПП КАЛА про стягнення коштів.
Подана позовна заява не відповідає вимогам ст.175 ЦПК України, виходячи з наступного.
Відповідно до вимог п.п. 2, 6 ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, власне ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, а також, якщо відомо, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі якщо законом визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору .
У порушення вказаних вимог позовна заява не містить повної інформації щодо сторін, відомостей про вжиття заходів досудового врегулювання спору.
Крім того, позивач у позовній заяві посилається на норми ГПК у той час, коли застосуванню підлягають норми ЦПК України (у редакції Закону України від 3 жовтня 2017 р.).
Згідно ч.1 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
З огляду на викладене вважаю за необхідне залишити позовну заяву без руху та надати позивачу строк для виправлення вказаних недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ст. 175, 185, 260-261 ЦПК України,-
п о с т а н о в и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного підприємства КАЛА про стягнення коштів залишити без руху, надавши позивачу строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху , для виправлення вказаних недоліків та роз'яснивши, що у випадку невиконання вимог даної ухвали позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута позивачу.
Ухвала, що постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.М. Хоминець
Суд | Тисменицький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2019 |
Оприлюднено | 24.02.2019 |
Номер документу | 80032741 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
Хоминець М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні