Справа № 2-а-19/11
2-аво/694/13/19
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
/про виправлення описки/
04.03.2019 року м.Звенигородка
Звенигородський районний суд Черкаської області
в складі: головуючої судді Гончаренко Т.В.
за участі секретаря судового засідання Блискавці А.С.
розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні суду в м.Звенигородка Черкаської області заяву ОСОБА_1 (проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1) про виправлення описки в вступній частині постанови від 06.01.2011 року по справі № 2-а-563/10 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Звенигородському районі Черкаської області про визнання бездіяльності неправомірною, зобов язання провести перерахунок та виплату підвищення до пенсії як дитині війни,-
встановив:
ОСОБА_2 звернулася із заявою про виправлення описки в постанові Звенигородського районного суду Черкаської області від 06.01.2011 року по справі № 2-а-563/10 за її позовом до Управління Пенсійного фонду України в Звенигородському районі Черкаської області про визнання бездіяльності неправомірною, зобов язання провести перерахунок та виплату підвищення до пенсії як дитині війни. Заявницею зазначено, що у вступній її частині судом була допущена описка при написанні її по батькові Юхимівни , замість вірного Юхимовни , дану описку просить виправити.
Відповідно до ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
Зазначена помилка є опискою, що підтверджується матеріалами справи.
Оскільки описка має очевидний характер, суд вважає за можливе усунути її без виклику сторін в порядку письмового провадження.
Враховуючи наведене, суд вважає, що у вступній частині постанови Звенигородського районного суду Черкаської області від 06.01.2011 року допущена явна описка, яка підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст. 248 , 253 КАС України , суд, -
ухвалив:
Виправити описку у вступній частині постанови Звенигородського районного суду від 06.01.2011 року у справі № 2-а-563/10 /2-а-19/11/ по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Звенигородському районі Черкаської області про визнання бездіяльності неправомірною, зобов язання провести перерахунок та виплату підвищення до пенсії як дитині війни , зазначивши в даній постанові по батькові позивача Юхимовни , замість Юхимівни .
Копію ухвали надіслати сторонам по справі.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Шостого Апеляційного адміністративного суду через Звенигородський районний суд протягом 15 днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, зокрема на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п"ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя
Суд | Звенигородський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 04.03.2019 |
Оприлюднено | 07.03.2019 |
Номер документу | 80275448 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Безименна Наталія Вікторівна
Адміністративне
Звенигородський районний суд Черкаської області
Гончаренко Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні