Провадження № 2/522/1456/19
Справа № 522/1839/18
У Х В А Л А
07 березня 2019 року м. Одеса
Приморський районний суд м. Одеси
у складі: головуючого судді - Бондар В.Я.,
за участю секретаря судового засідання - Грищук В.О.,
розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Ефірно-кабельного телеканалу 7 канал про захист честі та гідності та стягнення відшкодування завданої моральної шкоди,
ВСТАНОВИВ:
У провадження Приморського районного суду м. Одеси перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Ефірно-кабельного телеканалу 7 канал про захист честі та гідності та стягнення відшкодування завданої моральної шкоди.
Провадження у справі відкрите ухвалою від 19.02.2018 року.
У судовому засіданні 05.03.2019 року сторони погодились на допит свідків, що знаходяться в м. Татарбунари шляхом здійснення судового доручення. Розгляд справи було відкладено на 07.03.2019 року задля надання сторонами питань свідкам.
У судовому засіданні 07.03.2019 року сторони подали запитання свідкам.
Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 87 ЦПК України суд, який розглядає справу або заяву про забезпечення доказів, в разі виникнення потреби в збиранні доказів за межами його територіальної юрисдикції доручає відповідному суду вчинити певні процесуальні дії. В ухвалі про судове доручення коротко викладається суть справи, що розглядається, зазначаються особи, які беруть у ній участь, обставини, що підлягають з`ясуванню, докази, які повинен зібрати суд, що виконує доручення, зокрема перелік питань, поставлених учасниками справи та судом свідку.
Вимогами позивача є визнання недостовірною та такою, що принижує честь та гідність ОСОБА_1 , поширену відповідачем, ефірно-кабельним телеканалом 7 канал передачі ІНФОРМАЦІЯ_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 року 0 21.30 год.; зобов`язати відповідача спростувати недостовірну інформацію.
Враховуючи, що факти, які можуть бути повідомлені свідками мають суттєве значення для справи, а безпосередній допит свідків судом, який розглядає справу по суті, через значну віддаленість їх місця проживання є ускладненим та знаходиться за межами його територіальної юрисдикції.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 252 ЦПК України суд може за заявою учасника справи, а також з власної ініціативи зупинити провадження у справі у випадках направлення судового доручення щодо збирання доказів у порядку, встановленому статтею 87 цього Кодексу.
Суд, вважає за необхідне зупинити провадження у справі до виконання доручення.
Керуючись ст.ст. 87, 88, 258, 252, 258, 260 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Доручити Татарбунарському районному суду Одеської області розташованому за адресою 68100, м. Татарбунари, вул. Горького, 2 провести певні процесуальні дії.
Допитати в якості свідків:
- ОСОБА_2 (АДРЕСА_4);
- ОСОБА_3 ( АДРЕСА_5);
- ОСОБА_4 АДРЕСА_6
- ОСОБА_5 ( АДРЕСА_7;
- ОСОБА_6 АДРЕСА_8
З`ясувати у свідків такі питання:
- Чи знайомі свідок з позивачем ОСОБА_1 ? Ким свідок приходиться позивачу та в яких відносинах з ним перебуває?
- Як часто свідок спілкується з ОСОБА_1 ?
- Чи відомі свідкам взаємовідносини, які склалися у родині ОСОБА_1 ?
- Чи відомо свідку про передачу ІНФОРМАЦІЯ_1 ?
- Коли і за яких обставин свідку стало відомо про передачу ІНФОРМАЦІЯ_1 ?
- Чи бачив свідок передачу ІНФОРМАЦІЯ_1 особисто? Якщо так, то коли (дата, час) та з яких джерел - телебачення, інтернет тощо (назвала телеканалу або сайту)?
- Чи відомо свідку зміст передачі ІНФОРМАЦІЯ_1 ?
- Про що йшла мова в передачі ІНФОРМАЦІЯ_1 ?
- Які особи давали пояснення у передачі ІНФОРМАЦІЯ_1 , та хто ці особи (прізвище, ім`я, по батькові)? Що саме говорили ці особи? Чи пам`ятає свідок дослівно фрази, які пролунали у передачі щодо ОСОБА_1 та хто саме ці фрази говорив?
- Чи відомо свідку як вплинула передача ІНФОРМАЦІЯ_1 на життя ОСОБА_1 ?
- Чи змінилося життя ОСОБА_1 після виходу в ефір передачі ІНФОРМАЦІЯ_1 ? В чому такі зміни проявились?
- Чи вплинула передача ІНФОРМАЦІЯ_1 на стан здоров`я ОСОБА_1 ? В чому такий вплив проявився?
- Як себе поводив ОСОБА_1 до виходу передачі та після її виходу?
Зупинити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Ефірно-кабельного телеканалу 7 канал про захист честі та гідності та стягнення відшкодування завданої моральної шкоди до надходження відповіді від суду на доручення щодо збирання доказів.
Ухвала може бути оскаржена в частині зупинення провадження у спаві, в іншій частині увала оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду в порядку передбаченому п.15.5 п.15 ч.1 Перехідних положень розділу ХІІІ ЦПК України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя В.Я.Бондар
Суд | Приморський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 07.03.2019 |
Оприлюднено | 11.03.2019 |
Номер документу | 80333317 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Приморський районний суд м.Одеси
Бондар В. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні