ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про закриття підготовчого провадження та призначення

справи до судового розгляду по суті

04 березня 2019 року м. Київ № 826/15645/18

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Донця В.А., за участю секретаря судового засідання Сома П.А., здійснюючи підготовче провадження в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Парбат" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - Приватне підприємство "Телекомпанія "РАІ", про визнання протиправними та скасування рішень,

за участю представників:

позивача - Кучерук Н.С.

відповідача - Пузирьова К.О.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Парбат" звернулось до суду з позовом про:

- визнання протиправним та скасування пункт 1 рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 20.09.2018 №1534 "Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської області" щодо Товариства з обмеженою відповідальністю "Парбат";

- визнання протиправним та скасування рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 20.09.2018 №1533 "Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл.".

У підготовче судове засідання, 04.03.2019, прибули представники сторін. Третя особа - ПП "Телекомпанія "РАІ", участі повноважного представника у судовому засіданні не забезпечла, про дату час та місце судового розгляду повідомлена належним чином, подала клопотання про розгляд справи без участі представника.

Під час підготовчого засідання представник позивача вимоги підтримала, зазначивши, що відповідачем протиправно надано перевагу третій особі, позаяк програмна концепція ПП "Телекомпанія "РАІ" передбачала менше 10 відсотків на добу для інформаційних програм, що не відповідало конкурсним вимогам, затвердженим рішенням Національної ради з телебачення та радіомовлення від 26.04.2018 №595, яким встановлено для інформаційних програм 15 відсотків. Водночас програмна концепція позивача визначала більше 50 відсотків для інформаційних передач.

Представник відповідача проти позову заперечив, зазначивши, що підставами прийняття рішення є здатність ПП "Телекомпанія "РАІ" найкраще забезпечити виконання конкурсних умов.

З огляду на те, що під час підготовчого засідання з'ясовано зміст позовних вимог, обставини, що заперечуються сторонами, докази, якими сторони обґрунтовують свої доводи та заперечення, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись статтею 183 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У ХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити адміністративну справу до судового розгляду по суті в судовому засіданні, яке відбудеться 15 квітня 2019 року о 14:00 год. у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, зала судового засідання №7.

Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Кодексом адміністративного судочинства України не передбачено оскарження ухвали про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Повний текст ухвали складено 18 березня 2019 року.

Суддя В.А. Донець

Дата ухвалення рішення 04.03.2019
Зареєстровано 20.03.2019
Оприлюднено 20.03.2019

Судовий реєстр по справі 826/15645/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 12.07.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 03.06.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 04.03.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 01.10.2018 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 26.09.2018 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону