ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про оголошення перерви в судовому засіданні

03 червня 2019 року №826/15645/18

Окружний адміністративний суд міста Києва в складі судді Донця В.А., секретар судового засідання Сом П.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про оголошення перерви в судовому розгляді адміністративної справи та надання часу позивачу для подання додаткових пояснень у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Парбат" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - Приватне підприємство "Телекомпанія "РАІ", про визнання протиправними та скасування рішень,

за участю представників:

позивача - адвокат Кучерук Н.С.;

відповідача - Пузирьова К.О. ,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Парбат" звернулось до суду з позовом про:

- визнання протиправним та скасування пункт 1 рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 20.09.2018 №1534 "Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської області" щодо Товариства з обмеженою відповідальністю "Парбат";

- визнання протиправним та скасування рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 20.09.2018 №1533 "Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл.".

У судове засідання, 03.06.2019, прибули представники сторін. Третя особа - Приватне підприємство "Телекомпанія "РАІ" участі повноважного представника в судовому засіданні не забезпечила, про дату, час та місце судового розгляду повідомлена належним чином.

Представником позивача після надання пояснень сторонами заявлено клопотання про надання додаткових пояснень щодо кількості мовного контенту. Представник відповідача не заперечувала проти задоволення клопотання представника позивача.

Відповідно до частини п`ятої статті 159 КАС України суд може дозволити учаснику справи подати додаткові пояснення щодо окремого питання, яке виникло при розгляді справи, якщо визнає це необхідним.

З огляду на викладене та враховуючи клопотання представника позивача, суд дійшов висновку про доцільність оголошення перерви в судовому розгляді справи та надання представнику позивачу часу для підготовки письмових пояснень щодо питання відповідності поданих позивачем пропозицій конкурсним вимогам та невідповідність пропозицій ПП "Телекомпанія "РАІ", а також наявність у позивача переваг у порівнянні з третьою особою.

Керуючись частиною п`ятою статті 159, частиною шостою статті 194, статтею 223 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Оголосити в судовому розгляді адміністративної справи №826/15645/18 перерву.

2. Призначити судове засідання, яке відбудеться 26 червня 2019 року о 10:30 год. у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, зала судового засідання №7.

3. Встановити:

позивачу - п`ять днів з дня проголошення цієї ухвали для подання додаткових письмових пояснень;

відповідачу та третій особі - п`ять днів з дня отримання додаткових пояснень для подання відповіді;

Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Кодексом адміністративного судочинства України не передбачено оскарження ухвали про оголошення перерви в судовому засіданні.

Суддя В.А. Донець

Дата ухвалення рішення 03.06.2019
Зареєстровано 05.06.2019
Оприлюднено 05.06.2019

Судовий реєстр по справі 826/15645/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 12.07.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 03.06.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 04.03.2019 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 01.10.2018 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 26.09.2018 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону