Справа № 560/623/19
УХВАЛА
20 березня 2019 рокум. Хмельницький
Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Гнап Д.Д., розглянувши позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Спец-М" до Управління Держпраці у Рівненській області про визнання протиправною та скасування постанови,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Спец-М" звернулося в суд з позовом до Управління Держпраці у Рівненській області, в якому просить:
- визнати протиправною та скасувати постанову, винесену начальником Управління Держпраці в Рівненській області ОСОБА_1 від 08.11.2018 про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами на товариство з обмеженою відповідальністю "Спец-М".
Позивач підставою позову зазначає порушення відповідачем вимог закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".
Ухвалою ОСОБА_2 окружного адміністративного суду від 12.03.2019 позовну заяву було залишено без руху.
Позивач усунув недоліки позовної заяви.
В позовній заяві позивачем заявлено клопотання про витребування в Управління Держпраці у Рівненській області завірену копію справи, заведеної за фактом позапланової перевірки у формі інспекційного відвідування у жовтні 2018 року товариства з обмеженою відповідальністю "Спец-М".
Вирішуючи зазначене клопотання суд зазначає та враховує наступне.
Частиною 1 статті 80 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Згідно з частинами 6 та 7 статті 80 Кодексу адміністративного судочинства України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
У випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, визначені цим Кодексом (частина 8 статті 80 Кодексу адміністративного судочинства України).
Суд погоджується з тим, що зазначені документи мають значення для розгляду справи по суті і їх слід витребувати за клопотанням позивача.
Адміністративний позов подано з дотриманням вимог статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України.
Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України немає.
Справа підсудна ОСОБА_2 окружному адміністративному суду.
Керуючись статтями 162-164, 171, 248, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Спец-М" (вул. Пілотська 20-А, м.Хмельницький, Хмельницька область, 29001) до Управління Держпраці у Рівненській області (вул. Лермонтова 7, м.Рівне, 33028) про визнання протиправною та скасування постанови.
Розглянути справу за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче засідання на 16.04.2019 р. о 9:30 год. в приміщенні ОСОБА_2 окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька, 42.
Клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Спец-М" про витребування доказів - задовольнити.
Витребувати в Управління Держпраці у Рівненській області завірені копії матеріалів позапланової перевірки товариства з обмеженою відповідальністю "Спец-М", на підставі яких винесено спірну постанову.
Витребувані матеріали відповідачу слід подати до суду до 10 квітня 2019 року.
Надати відповідачу строк для подання відзиву на позов - 15 днів з дня вручення йому ухвали про відкриття провадження у справі.
Копія відзиву та доданих документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву (відповіді на відзив, заперечення) до суду.
До відзиву додаються : 1) докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем; 2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву (відповіді на відзив, заперечення) і доданих доказів іншим учасникам справи.
Повідомити учасників справи про відсутність технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку лише з підстав порушення правил підсудності до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий суддяОСОБА_3
Суд | Хмельницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.03.2019 |
Оприлюднено | 21.03.2019 |
Номер документу | 80574240 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Хмельницький окружний адміністративний суд
Гнап Д.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні