Справа №560/623/19
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07 травня 2019 року м. Дубровиця
Суддя Дубровицького районного суду Рівненської області Отупор К.М., розглянувши матеріали справи, які надійшли від ВПС "Дубровиця" Луцького прикордонного загону Державної прикордонної служби України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, непрацюючого, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2, паспорт серії МЮ №151596, виданий 10 січня 2008 року Зарічненським РВ УМВС України в Рівненській області,
за частиною 1 статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
в с т а н о в и в :
04 травня 2019 року о 08 годині 00 хвилин, на відстані 500 метрів від лінії державного кордону України з Республікою Білорусь в районі прикордонного знаку №0754, ОСОБА_1 незаконно перетнув державний кордон України.
При складанні протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 свою вину у вчиненому адміністративному правопорушенні визнав повністю.
На розгляд справи до суду ОСОБА_1 не з'явився, подав заяву про розгляд справи без його участі, вину визнає та щиро розкаюється у вчиненому.
Перевіривши матеріали адміністративної справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а його вину доведено повністю, що стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ПнРУ №301637 від 06 травня 2019 року, а також визнанням ним своєї вини.
Відповідно до частини 2 статті 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення, при накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Відповідно до статті 34 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обставиною, що пом'якшує відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення судом визнається щире розкаяння винного, те, що ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності, а також те, що вчинене діяння не заподіяло істотну шкоду та не спричинило тяжкі наслідки.
Оцінивши всі обставини провини порушника, його щире каяття, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 відповідно до статті 22 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення потрібно звільнити від адміністративної відповідальності та обмежитись щодо нього усним зауваженням.
Керуючись статтями 22, 284, 287, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 за частиною 1 статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення звільнити від адміністративної відповідальності та оголосити йому усне зауваження, а справу провадженням закрити.
Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено особою, щодо якої її винесено, її захисником до Рівненського апеляційного суду через Дубровицький районний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: підпис.
З оригіналом згідно.
Суддя Дубровицького
районного суду ОСОБА_2
Суд | Дубровицький районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 07.05.2019 |
Оприлюднено | 08.05.2019 |
Номер документу | 81581378 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Дубровицький районний суд Рівненської області
Отупор К.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні