ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 ел.пошта : inbox@vn.arbitr.gov.ua

___________________________________________________________________________

УХВАЛА

"05" квітня 2019 р.          Cправа № 902/282/19

Господарський суд Вінницької області у складі судді Банаська О.О., розглянувши матеріали

за позовом: Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м. Київ в особі Подільської філії Українського державного центру радіочастот, м. Вінниця

до: Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Етер", м. Київ

про стягнення 8 022,00 грн

В С Т А Н О В И В :

04.04.2019 до суду надійшов позов Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" в особі Подільської філії Українського державного центру радіочастот до Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Етер" про стягнення 8 022,00 грн заборгованості за виконані роботи пов'язані з радіочастотним моніторингом та забезпеченням електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів.

Розглянувши матеріали позовної заяви б/н від 06.03.2019 суд дійшов висновку, що вказана позовна заява залишається без руху з наступних підстав.

Згідно ч.ч. 1, 2 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст. 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).

У відповідності до п.п. 6, 7, 8 ч.3 ст.162 Господарського процесуального кодексу України (в редакції Закону №2147-VIII від 03.10.2017 р., що набрала чинності з 15.12.2017 року) позовна заява повинна містити: відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору - у випадку, якщо законом встановлений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.

Однак, подана Державним підприємством "Український державний центр радіочастот" в особі Подільської філії Українського державного центру радіочастот позовна заява б/н від 06.03.2019, в порушення вказаних вимог ст.162 Господарського процесуального кодексу України, не містить відомостей про вжиття заходів досудового врегулювання спору - у випадку, якщо законом встановлений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.

З урахуванням встановлених недоліків, на підставі ч.1 ст.174 Господарського процесуального кодексу України, суд дійшов висновку про наявність підстав для залишення позовної заяви б/н від 06.03.2019 Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" в особі Подільської філії Українського державного центру радіочастот без руху із встановленням прокурору строку для усунення виявлених недоліків, шляхом надання до суду письмових відомостей про вжиття заходів досудового врегулювання спору - у випадку, якщо законом встановлений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомостей про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви відповідно до вимог п.п. 6, 7, 8 ч.3 ст.162, ч.1 ст.172 Господарського процесуального кодексу України.

Суд звертає увагу позивача на те, що за умовами ч. 3, 4 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому ст. 176 цього Кодексу. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

Керуючись ст.ст. 162, 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" в особі Подільської філії Українського державного центру радіочастот до Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Етер" про стягнення 8 022,00 грн заборгованості за виконані роботи пов'язані з радіочастотним моніторингом та забезпеченням електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів залишити без руху.

2. Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви - протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.

3. Попередити позивача про наслідки недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, передбачені ч. 4 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України.

4. За приписами ч. 1 ст. 255 ГПК України ухвала про залишення позовної заяви без руху оскарженню не підлягає.

5. Копію ухвали надіслати учасникам справи рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.

Дата складання повного тексту ухвали 05.04.2019

Суддя О.О. Банасько

віддрук. 4 прим.:

1 - до справи.

2 - позивачу - проспект Перемоги, 151, м. Київ, 03179.

3 - Подільській філії Українського державного центру радіочастот - вул. Соборна, 59, оф. 900, м. Вінниця, 21050.

4 - відповідачу - вул. Трьохсвятительська, буд. 5/1, літ. А, м. Київ, 01001.

Дата ухвалення рішення 05.04.2019
Оприлюднено 08.04.2019

Судовий реєстр по справі 902/282/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Судовий наказ від 25.06.2019 Господарський суд Вінницької області Господарське
Рішення від 03.06.2019 Господарський суд Вінницької області Господарське
Ухвала від 13.05.2019 Господарський суд Вінницької області Господарське
Ухвала від 10.05.2019 Господарський суд Вінницької області Господарське
Ухвала від 15.04.2019 Господарський суд Вінницької області Господарське
Ухвала від 05.04.2019 Господарський суд Вінницької області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 902/282/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону