Справа № 761/2158/15-ц
Провадження № 8/761/19/2019
У Х В А Л А
про залишення заяви без руху
05 квітня 2019 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Мальцев Д.О., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про перегляд рішення за нововиявленими обставинами по справі № 1413/2007,
В С Т А Н О В И В:
До Шевченківського районного суду м. Києва надійшла заява ОСОБА_1 про перегляд рішення за нововиявленими обставинами по справі № 1413/2007.
Подана заява підлягає залишенню без руху з огляду на наступне.
Так, відповідно до ч. 1,2 ст. 423 ЦПК України, рішення, постанова або ухвала суду, якими закінчено розгляд справи, що набрали законної сили, можуть бути переглянуті за нововиявленими або виключними обставинами.
Підставами для перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами є: 1) істотні для справи обставини, що не були встановлені судом та не були і не могли бути відомі особі, яка звертається із заявою, на час розгляду справи; 2) встановлений вироком або ухвалою про закриття кримінального провадження та звільнення особи від кримінальної відповідальності, що набрали законної сили, факт надання завідомо неправильного висновку експерта, завідомо неправдивих показань свідка, завідомо неправильного перекладу, фальшивості письмових, речових чи електронних доказів, що призвели до ухвалення незаконного рішення у даній справі; 3) скасування судового рішення, яке стало підставою для ухвалення судового рішення, що підлягає перегляду.
Відповідно до ч. 1 ст. 426 ЦПК України, заяви про перегляд судових рішень суду за нововиявленими або виключними обставинами за формою і змістом повинні відповідати вимогам цього Кодексу щодо оформлення заяв до суду першої інстанції.
Згідно п. 3, 5, 6 ч. 2 ст. 426 ЦПК України, у заяві зазначаються: інші учасники справи; нововиявлені або виключні обставини, якими обґрунтовується вимога про перегляд судового рішення, дата їх відкриття або встановлення; посилання на докази, що підтверджують наявність нововиявлених або виключних обставин.
Так, заявником не вказано інших учасників справи, їх місце проживання чи місцезнаходження.
Крім того, заявник не зазначає нововиявлені або виключні обставини, якими обґрунтовується вимога про перегляд судового рішення, дата їх відкриття або встановлення, а тільки вказує в такій заяві, що вони їй стали відомі. При цьому, заява не містить посилань на докази, що підтверджують наявність нововиявлених або виключних обставин.
Відтак, заявнику необхідно вказати в своїй заяві зазначені відомості.
Згідно п. 1-4 ч. 3 ст. 426 ЦПК України, до заяви додаються: копії заяви відповідно до кількості учасників справи; документ про сплату судового збору; докази, що підтверджують наявність нововиявлених або виключних обставин; документ, що підтверджує повноваження представника особи, яка подає заяву, - якщо заява підписана таким представником;
Заявником не надано до заяви її копій відповідно до кількості учасників справи, документ про сплату судового збору, докази, що підтверджують наявність нововиявлених або виключних обставин.
При цьому, відповідно до ст. 4 Закону України Про судовий збір , за подання до суду заяви про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами судовий збір сплачується у розмірі 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.
Відтак заявнику необхідно сплатити судовий збір в розмірі 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви та надати докази сплати судового збору (оригінали квитанцій).
Реквізити для сплати судового збору за подання заяв до Шевченківського районного суду м. Києва:
Отримувач коштівУК у Шевчен.р-ні/Шевченк.р-н Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37995466 Банк отримувачаКазначейство України (ЕАП) Код банку отримувача (МФО) 899998 Рахунок отримувача 31217206026011 Код класифікації доходів бюджету 22030101 Призначення платежу *;101;
Згідно ч. 3 ст. 427 ЦПК України, до заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 426 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.
Згідно ч. 1,2 ст. 185 ЦПК України, суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначає недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
У разі виправлення недоліків у вказаній частині, стягувачу необхідно надати копію заяви заяву та копію доданих до неї документів відповідно до кількості сторін по справі.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 177, 185, 442 ЦПК України, суддя,
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про перегляд рішення за нововиявленими обставинами по справі № 1413/2007, - залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання заявником ухвали суду.
У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк заяву вважати неподаною та повернути заявнику разом зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 05.04.2019 |
Оприлюднено | 18.04.2019 |
Номер документу | 81231875 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Мальцев Д. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні